Autor Wątek: Okołogunsowe pytania różne  (Przeczytany 286174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:18:17 pm »
0
Poza tym to chyba Axl wywalił koniec końców Stevena z zespołu za dragi, prawda?


PYTANIE: To prawda, że Izzy był dealerem narkotyków dla Johnny'ego Deppa?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:18:50 pm »
0
Dokładnie. Steven poleciał za Erin, i za dragi.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpnia 27, 2012, 02:38:44 am »
0
Co do dragów, słyszał ktoś kiedyś żeby 4tus miał z nimi jakieś powiązania? Doszły mnie takie słuchy, że coś takiego za kulisami się działo.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpnia 27, 2012, 09:36:36 am »
0
kiedyś tylko w wywiadzie mówił że gdy był młody zajmował się rozprowadzaniem

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpnia 27, 2012, 10:36:06 am »
0

Dzięki Claudia (;
Z tym poronieniem Erin też jest kilka wersji, to że to była wina narkotyków pierwszy raz słyszę, ale to faktycznie ma większy sens niż to że poronienie było wynikiem pobicia przez Axl'a, któremu sie nie spodobało że ona jest w ciąży. To dla mnie zawsze była bzdura, bo Axl podobno chciał mieć rodzinę i dzieci. Po takich przejściach to nic dziwnego..
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpnia 27, 2012, 10:53:07 am »
0
Ogólnie z każdą kolejną pogłoską o Erin, mam do niej coraz mniej sympatii.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpnia 27, 2012, 12:35:11 pm »
0
Erin to taka "grzeczna" panienka, która chciała zrobić ojcu na złość IMHO. Co do Axla, po tym przez co przeszedł mogę swoją głową ręczyć, iż bardzo chciał założyć własną rodzinę. Axl załamał się po stracie dziecka, a później całą swą miłość przelał na Dylana (synka Stefy). Kiedy się rozstali, z tego co czytałam zaczął wtedy ćpać. Ponoć też kiedyś, zastał Stefę w dwuznacznej sytuacji (u siebie w domu). To był ogromny cios dla niego. Nie wiem na ile można wierzyć "Mamuśce", ale tak się wypowiadała swego czasu.
I jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała - nie wiem, czy Axl zrobił to po stracie dziecka, ale kiedyś zażył bardzo dużo środków uspakajających i przez dwa (?) tygodnie był w śpiączce.
Tak się wiele razy zastanawiałam, nad tą niby agresją Axla i biciem Erin:
Dzieciństwo = jeden wielki koszmar. Myślę że gdyby nie Stuart i Amy (a ponoć cała trójka ma ze sobą bardzo dobry kontakt), to: 1. Axla by już z nami nie było; 2. Siedziałby za kratkami; 3. W ogóle by nie wychylał nosa z domu.
Pamiętacie akcję na lotnisku LAX? Jak Axl bronił Bety i jak zareagował? Obronił ją. Kolejna rzecz, o której już wspomniałam: Axl pomógł Amy uporać się z tym, iż gwałcił ją własny ojciec. To jest bardzo dobry przykład na to, jak Axl podchodzi do bliskich mu kobiet.
Nie dziwiłabym się, gdyby jego reakcje były spowodowane tym, iż widział/słyszał od kogoś że Erin ćpa. I żeby nie było - nie popieram agresji, tak fizycznej jak i psychicznej. To jest jedynie moje gdybanie.

PS. Wiem jak ciężko jest żyć z osobą uzależnioną od narkotyków.
PS. 2 Osoby z Bipolar Disorder bardzo dobrze zdają sobie sprawę co się z nimi dzieje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2012, 12:46:51 pm wysłana przez Claudia Bloodyrose »

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpnia 27, 2012, 12:51:35 pm »
0
Co do Dylana, czytałam wypowiedź Axl'a na jego temat i faktycznie bardzo się z nim zżył i ciężko mu było sie pogodzić z tym, że Steph go zabrała z jego życia. Na początku teledysku Estranged jest scena, w której policjanci wbiegają do domu i tam w jednym pokoju Axl leży na półce - to był podobno pokój Dylana i Axl mówił, że podczas kręcenia tego teledysku zasnął na tej półce i to był jeden z jego najbardziej spokojnych snów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2012, 01:03:21 pm wysłana przez eternity »
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpnia 27, 2012, 01:10:22 pm »
0
Eternity - dokładnie tak.
Z całego serca współczuję Rudemu. Dylan nie jest jego biologicznym dzieckiem, ale Axl był dla niego ojcem. Przez bardzo krótki czas, ale był. I dlatego Axl przelał całą swą miłość na "Brazilian Team". Pomógł Becie sprowadzić całą trójkę do USA, wychować, wykształcić.

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpnia 27, 2012, 02:56:39 pm »
0
Dlatego też zastanawia mnie czy z Axl'em naprawdę tak ciężko było/jest wytrzymać, że jego związki z Erin i ze Steph się skończyły, mimo tego że potrafił tyle miłości na dziecko skierować. Jedna z nich, chyba Steph, go podobno nawet zdradziła, co już w ogóle jest niepojęte. Każdy wie, że jest on bez wątpienia trudnym człowiekiem, ale jak dla mnie tacy są najbardziej wartościowi..
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpnia 27, 2012, 03:10:04 pm »
0
A jak zaczęła się jego przyjaźń z Betą, jak on ją w ogóle poznał?

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpnia 27, 2012, 03:12:54 pm »
0
Masz rację - "trudni ludzie" są najbardziej wartościowi. Choć może "trudni" to niezbyt trafne określenie.
Tak małe dziecko, jakim był wtedy Dylan jest całkowicie niewinne, nieskalane sprawami w rodzaju: "Zrób to, a dostaniesz za to cukierka". Myślę że dlatego Axl tak bardzo lgnie do dzieci. Wiem że z dziećmi Dela ma bardzo dobry kontakt. Pierworodna Dela i jej pierwsze słowo: "Axl". To chyba o czymś świadczy. I nie chodzi o to, iż jest to proste słowo składające się z trzech liter. Mój brat kiedy uczył się mówić, zamiast Klaudia mówił: "Nana". A było to jedno z Jego pierwszych słów i wiem że to było skierowane do mnie, a nie np.: do babci.
Jeśli Axl byłby złym człowiekiem, bardzo agresywnym, to Del ze swoją żoną, Beta (a jej dzieci w latach '90-tych były małe) i Jego rodzeństwo, nie pozwoliłoby na kontakty.
Beta była opiekunką Dylana - syna Stefy. Kiedy się rozstali (Axl ze Stefą), to Beta wolała zostać z Axlem: "On jest o 100% lepszy od niej".

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpnia 27, 2012, 03:29:46 pm »
0
Zgadzam się. To jest nawet stwierdzone przez psychologów i ludzi którzy się tymi sprawami zajmują, że ludzie którzy nie zaznali rodzinnego ciepała w dzieciństwie, najbardziej chcą w dorosłym życiu stworzyć rodzinę. No i brakuje im bliskości, nawet Slash w autobiografii pisał że Axl często przychodził do niego po prostu się wygadać, bo nie miał nikogo innego.
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpnia 27, 2012, 09:45:07 pm »
0
Niewiecie czy jest jakieś zdjecie ukazujące to ich mieszkanko na początku kariery ?


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

WindOfChange

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpnia 27, 2012, 09:50:06 pm »
0
Hellhouse? sama nie widziałam żadnych zdjęć, ale dobre pytanie, też bym to chętnie zobaczyła :D

 

Okołogunsowe nagrania z roku 2016

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5529
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2016, 09:54:18 am
wysłana przez maxi023