Autor Wątek: Okołogunsowe pytania różne  (Przeczytany 286131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaha

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 22, 2012, 02:26:37 am »
0
Izzy ma dwóch braci i dwie przyrodnie siostry
Izzy ma siostry? Zawsze słyszałam tylko o braciach. Wiadomo coś więcej na ich temat?
where do we go now ?

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:00:31 pm »
0
Już dawno znalazłam taki cytat:
''Każdy ma w sercu muzykę, nawet te tępaki słuchające rapu, ale nie każdy może zrozumieć muzykę, tak jak my, ludzie słuchający prawdziwego przykładu muzyki jakim jest Rock'' - Slash
Słyszałam, że jest on nieprawdziwy, ale wolałabym się upewnić.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:20:02 pm »
0
Czy Axl się kiedyś wytłumaczył z tego dlaczego nosił na koncertach koszulkę zbrodniarza Mansona ?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:30:14 pm »
0
Ma ją też w klipie do "Estranged"
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

WindOfChange

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:38:06 pm »
0
Już dawno znalazłam taki cytat:
''Każdy ma w sercu muzykę, nawet te tępaki słuchające rapu, ale nie każdy może zrozumieć muzykę, tak jak my, ludzie słuchający prawdziwego przykładu muzyki jakim jest Rock'' - Slash
Słyszałam, że jest on nieprawdziwy, ale wolałabym się upewnić.
na 100% zmyślony. już widzę, jak Slash to mówi, jasne...

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpnia 25, 2012, 11:46:12 pm »
0
"Manson is a dark part of American culture and history. I wore the 'Charlie Don't Surf' t-shirt to make a statement because a lot of people enjoy playing me as the bad guy and the crazy. Sorry, I'm not that guy. I'm nothing like him. That's what I'm saying. There's a real difference in morals, values, and ethics between Manson and myself and that is 'Thou shall not kill', which I don't. I'm by no means a Manson expert or anything, but the things he's done are something I don't believe in. He's a sick individual. Look at Manson and then look at me. We are not the same. I think people think I'm crazy because I believe in telling the truth. I'll admit sometimes I don't do a perfect job of it, but my efforts are true."

Mafioso, znalazłam taki cytat, nie wiem dokładnie skąd pochodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2012, 11:48:14 pm wysłana przez MissRose »



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpnia 26, 2012, 09:51:01 am »
0
Cytuj
na 100% zmyślony. już widzę, jak Slash to mówi, jasne...
Właśnie, też mi się tak wydaję, że to fake, ale dzięki.  :kwiatek:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpnia 26, 2012, 10:00:07 am »
0
Już dawno znalazłam taki cytat:
''Każdy ma w sercu muzykę, nawet te tępaki słuchające rapu, ale nie każdy może zrozumieć muzykę, tak jak my, ludzie słuchający prawdziwego przykładu muzyki jakim jest Rock'' - Slash
Słyszałam, że jest on nieprawdziwy, ale wolałabym się upewnić.


Nieprawdziwy. Przede wszystkim, jeśli zna sie w miarę wypowiedzi Slasha, to już widać, że to nie jego styl wypowiedzi. To zbyt ofensywne stwierdzenie.
"Manson is a dark part of American culture and history. I wore the 'Charlie Don't Surf' t-shirt to make a statement because a lot of people enjoy playing me as the bad guy and the crazy. Sorry, I'm not that guy. I'm nothing like him. That's what I'm saying. There's a real difference in morals, values, and ethics between Manson and myself and that is 'Thou shall not kill', which I don't. I'm by no means a Manson expert or anything, but the things he's done are something I don't believe in. He's a sick individual. Look at Manson and then look at me. We are not the same. I think people think I'm crazy because I believe in telling the truth. I'll admit sometimes I don't do a perfect job of it, but my efforts are true."

Mafioso, znalazłam taki cytat, nie wiem dokładnie skąd pochodzi.


http://www.oocities.org/rattlesnake_suitcase/qmanson94.htm - polecam całość :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpnia 26, 2012, 10:40:45 am »
0
Dzięki :kwiatek:

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpnia 26, 2012, 01:31:40 pm »
0
OK, ja mam dwa pytania.
Jedno dotyczy Axl'a, czy ktoś wie dokładnie co się działo w jego dzieciństwie? Mam na myśli ojca, ojczyma - te sprawy. Są w ogóle o tym jakieś potwierdzone informacje?

Drugie też po części dotyczy Axl'a, a dokładniej jego relacji ze Stevenem. Czytałam autobiografię Slasha i on sugeruje, że Axl za Adlerem nie przepadał, a z drugiej strony Steven w swojej autobiografii pisze, że kiedy pierwszy raz przedawkował narkotyki Axl był przy nim w szpitalu cały czas kiedy był nieprzytomny. Stąd moje pytanie: Axl w końcu lubił Stevena, czy nie? Macie jeszcze jakieś źródła dotyczące ich relacji?
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpnia 26, 2012, 10:07:56 pm »
0
Czy kiedykolwiek męczył cię jakiś wyjątkowo natarczywy fan?

Była taka sytuacja i nie byłem to ja. Zresztą to było dość nieprzyjemne i Ron prosił mnie wtedy o interwencję. Mam nadzieję, że się udało.

Kiedyś czytałem o tym, że Ron na jakiś czas zaprzestał kontaktować się z fanami dlatego, bo jakiś fan z Polski strasznie męczył go o jakąś prośbę, której on nie mógł spełnić. Dawno już o tym zapomniałem ale teraz jak to przeczytałem to wspomnienia odżyły. Można rozwinąć ten temat czy KMWTW :) ? Nie wnikam w takie rzeczy jak nick delikwenta itp., tylko o co z grubsza chodziło.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpnia 26, 2012, 10:50:03 pm »
+1
Ten fan z Polski był w zasadzie fanem Axla i nękał Rona prośbami o namiary na Axla, jego autograf i.t.d. Jako, że wtedy miałem dość dobry kontakt z Ronem Bumblefoot poprosił mnie o interwencję. Chyba była skuteczna. W każdym bądź razie, gdyby komukolwiek kiedykolwiek przyszło do głowy nękać któregokolwiek Gunsa, to może doprowadzić do tego, że nie będzie z nim kontaktu, a myślę, że tego nikt by nie chciał. Zresztą z podobnych powodów nie ma kontaktu z Izzym.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne ab
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:00:09 pm »
0
Co do Axla - On sam udzielając wywiadu dla "RollingStone" wypowiedział się o relacjach z ojcem (a raczej ich braku), oraz o ojczymie.
Co do ojca - kiedy Axl miał dwa latka, pilnowała (i nie upilnowała) Go babcia (chyba matka Jego mamy). Axl został porwany i zgwałcony, przez swojego ojca :ph34r: :ph34r: Ojciec Axla, był ponoć "spod ciemnej gwiazdy". Nigdy później (ponoć) się nie spotkali.
Axl przez wiele, wiele lat miał nocne koszmary - dopiero będąc nastolatkiem, znalazł akt ślubu swojej mamy. Okazało się że nosiła nazwisko "Rose". Po tym odkryciu, mama Axla powiedziała co się wydarzyło, i skąd te koszmary.
Ojczym (ojciec Stuarta i Amy) - pastor Zielonoświątkowców, też kawał skur.ysyna. Znęcał się psychicznie i fizycznie nad całą trójką. Amy była przez niego gwałcona (później Axl pomógł Amy uporać się z tym "faktem"). Axl opowiadał, że kiedyś zagapił się w TV (ojczym zabraniał im oglądania TV, itp.). Ojczym to zobaczył, i tak zdzielił Axla, że przeleciał przez pokój... Zabronił Axlowi zapuszczać włosów, wyrzucał Go z domu. Axl  będąc już tzw. starszym nastolatkiem, wyprowadził się do babci.
A co do mamy - ponoć nigdy nie okazała Axlowi i chyba Stuartowi oraz Amy czułości. Zmarła na raka w połowie lat '90-tych ubiegłego wieku. Axl wybaczył mamie, że nie odeszła od ojczyma.

Steven - ponoć się lubili, wszyscy. Byli dla siebie jak bracia. Axl czuł się odpowiedzialny za nich, bo był najstarszy. Próbował ich wyciągnąć z narkotyków. Kiedy Axl był z Erin, to dowiedział się iż Steven daje jej dragi... W wyniku przedawkowania, Erin poroniła ich dziecko i przez dłuższy czas przebywała w szpitalu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2012, 11:02:39 pm wysłana przez Claudia Bloodyrose »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:03:37 pm »
0
Czytałam gdzieś także, że ojczym Axla zabraniał mu śpiewania i karał go biciem, kiedy tylko usłyszał jego śpiew.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:04:42 pm »
0
Kiedy Axl był z Erin, to dowiedział się iż Steven daje jej dragi - wersja Stevena była inna.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Okołogunsowe nagrania z roku 2016

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5528
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2016, 09:54:18 am
wysłana przez maxi023