Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112650 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #375 dnia: Października 20, 2010, 11:14:47 pm »
0
"sp*******j fałszywy hipokryto,prędzej umre jak coś z tobą zagram".

W regulaminie tego forum stoi jak byk, że nie wolno obrażać... jeżeli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to zapytaj kogoś co to znaczy. Jeżeli ja się nie zgadzam, albo nie lubię, to nie obrażam tylko staram się przytaczać argumenty... a poza tym, to skąd ta wiedza???
Kogo obraziłem bo nie rozumiem,problem to masz Ty z czytaniem ze zrozumieniem.Czemu nie zacytowałeś całej wypowiedzi?Wyrwane z kontekstu?Bardzo sprytne,brawo.
Axl nigdy już nie zagra ani nie zaśpiewa ze Slashem.Sądze że bardziej na tym zależy Slashowi,raz przyszedł na koncert Gunsów,drugi raz pogadać do domu Axla.Lata wylewania pomyj jednak robi swoje.Ostatnio w setnym wywiadzie o swojej płycie stwierdził że rozważał zaproszenie Axla do zaspiewania na niej.Raczej usłyszałby coś w stylu-"sp*******j fałszywy hipokryto,prędzej umre jak coś z tobą zagram".

1.Co do zaproszenia - to to był sarkazm a nie prawdziwa intencja - jasno powiedział, że gdyby Axl tam miał śpiewać to płyta mogłaby się nigdy nie ukazać - lekka szpila bez chamstwa i racji trochę ma...
2.A co do pojawienia sie Slash'a na chacie u Axl'a to prosiłbym o jakieś źródło - bo żaden z zainteresowanych nigdy tego nie potwierdził i nie widziałem wiarygodnego źródła (tzn. oprócz jakiś forumowych domysłów i plotek)
3. Co ma przyjście na koncert do chęci reunionu i powrotu do zespołu to już kompletnie nie rozumiem - Meta wpadła na koncert Jason'a po tym jak odszedł z zespołu i nie znaczyło to, że chcą go z powrotem a tylko tyle, że chcieli zobaczyć jak sobie radzi i pokazać, że podoba im się to co robi... Jakby Izzy wpadł na koncert New Gn'R i stał w tłumie to żadnych aluzji byś nie rzucał...
Co za bzdury człowieku.....
1.Jeżeli to sarkazm to po co to robi,nie rozumiem tego człowieka,żal czy co?Może to ma podłoże psychologiczne :D.Axl gra swietne koncerty,jest szczęśliwy,gra jako Guns N' Roses,nie odpowiada,nie gada o Slashu,nie udziela o nim wywiadów.
2.Nie udawaj greka,jest to potwierdzone przez Axla,Slasha,żonę Slasha,najblizszych przyjaciól ich obu.
3.Co ma Metallica i ich sytuacja do konfliktu na lini Axl-Slash to chyba Ty tylko wiesz,same podobienstwa :D.Izzy grał koncerty z Guns N' Roses w 2006 roku,Duff zagrał pare dni temu,Slash zagra, ale na grzebieniu.Niech już da sobie spokój z Axlem i się od niego odczepi,ciągle o nim gada,chociaż trudno tego nie robić, bez przerwy odpowiada na te same pytania od 14 lat,tysiące wywiadów,ma facet zdrowie,Axl to,Axl tamto.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 11:46:48 pm wysłana przez Artur78 »

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #376 dnia: Października 21, 2010, 12:19:53 am »
0
W sumie przydałoby mu się zrzucić troszeczkę kilogramów :P :lol:
nie no.. jak na swój wiek to całkiem nieźle wyglądał  :)
do ibisza co prawda mu trochę brakuje ale nic to  :P

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #377 dnia: Października 21, 2010, 12:31:06 am »
0
Ty Artur78 powinienes sie leczyc z fobii Slash'a, czesciej pierdolisz o nim niz Slash o Axl'u, jesli juz do tego zaczales pic.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #378 dnia: Października 21, 2010, 12:39:49 am »
0
Panowie - koniec.

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #379 dnia: Października 21, 2010, 12:55:58 am »
0
Artur78 - podaj mi link, źródło tych wypowiedzi Slash'a  i Axl'a o pojawieniu się u niego na chacie. Skoro sam Slash to potwierdził to czemu w każdym wywiadzie mówi, że nie widział go 15 lat i nie było powodów ani sytuacji w której mogli się spotkać i czemu Axl nie wykorzystał tego argumentu jak już go jechał na forum... ? Argument z Jasonem pokazuje tylko, że można przyjść na koncert faceta z którym było się kiedyś w kapeli i ma się teraz kiepskie relacje, żeby pokazać że jest ok i zakopać topór albo sprawdzić jak ta druga osoba sobie radzi...

I trochę więcej kultury wypowiedzi  - argument w stylu "co za bzdury" trochę spłyca dyskusje i wprowadza zbędną agresję... :]

Solidus

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #380 dnia: Października 21, 2010, 08:46:54 am »
0
Stad, ze Slash sam to powiedzial. Iz byla propozycja kilkunastu milionow za reunion podczas festiwali i on osobiscie sie zgodzil... tylko Axl opdrzucil taka mozliwosc. Chyba, że Slash kłamal.
Sam bym się zgodził, doiłbym krowę tak długo aż by padła, nie oszukujmy się.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #381 dnia: Października 21, 2010, 09:54:06 am »
0
Kogo obraziłem bo nie rozumiem,problem to masz Ty z czytaniem ze zrozumieniem.Czemu nie zacytowałeś całej wypowiedzi?Wyrwane z kontekstu?Bardzo sprytne,brawo.[quote
[/quote]

Zacytowałem to zdanie, bo znaczy ono właśnie to co znaczy. Twoim zdaniem Axl by tka powiedział. Myślę, że powiedziałeś tak, bo ty tak myślisz i właśnie tak oceniasz Slasha. A jeżeli tak jest to go obraziłeś.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #382 dnia: Października 21, 2010, 10:43:47 am »
0
Jeżeli to sarkazm to po co to robi,nie rozumiem tego człowieka,żal czy co?Może to ma podłoże psychologiczne :D.Axl gra swietne koncerty,jest szczęśliwy,gra jako Guns N' Roses,nie odpowiada,nie gada o Slashu,nie udziela o nim wywiadów.

Chciałbym ci przypomnieć, że jakiś rok temu Axl nazwał Slasha jak dobrze pamiętam "wrzodem, który należy usunąć", a Kudłaty olał temat. Trudno, żeby w tych "setkach" wywiadów, które udziela Slash, nie mówił o Axlu, skoro co chwilę pytają go o Chińszczyznę, albo o pojednanie się z Rudym. Z tego co pamiętam, Slash ani razu nie wypowiedział się negatywnie o tym, co aktualnie tworzy Axl i wręcz stwierdza, że Kierownik robi świetną robotę. A teraz nagle wielkie halo, bo Slash sarkastycznie, czy wręcz żartobliwie wypowiedział się ewentualnej współpracy z Rose'm. I już stwierdzasz, że Slash co chwilę obraża Rudego i w ogóle jedzie po nim jak po burej. No bez przesady facet.

guest2849

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #383 dnia: Października 21, 2010, 12:16:36 pm »
0
 :)
Tutaj wyrażnie jest napisane komu proponowano ogromną kasę za ewentualny reunion i kto zrezygnował z bardzo dużej gaży pieniędzy.
http://muzyka.onet.pl/0,2108727,newsy.html

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #384 dnia: Października 21, 2010, 12:51:49 pm »
0
Stad, ze Slash sam to powiedzial. Iz byla propozycja kilkunastu milionow za reunion podczas festiwali i on osobiscie sie zgodzil... tylko Axl opdrzucil taka mozliwosc. Chyba, że Slash kłamal.
Sam bym się zgodził, doiłbym krowę tak długo aż by padła, nie oszukujmy się.
A gdybyś miał do wyboru sporą kasę w miłych warunkach z ludzmi ktorych lubisz i rozumiesz lub jeszcze wiecej kasy meczac się z debilami?

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #385 dnia: Października 21, 2010, 01:09:40 pm »
0
jak dobrze, że już nie jestem fanem Gunsów... :P

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #386 dnia: Października 21, 2010, 03:57:54 pm »
0
To smutne (chlip, chlip).

A co do oferty reunionu: Slash najpierw gada , że to Axl odrzucił, potem , że on :

http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/slash-o-reunionie-7725/?PHPSESSID=b5452f59d98f8428f9c90e42bc99f2a1
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 04:01:58 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Solidus

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #387 dnia: Października 21, 2010, 10:19:42 pm »
0
Stad, ze Slash sam to powiedzial. Iz byla propozycja kilkunastu milionow za reunion podczas festiwali i on osobiscie sie zgodzil... tylko Axl opdrzucil taka mozliwosc. Chyba, że Slash kłamal.

Sam bym się zgodził, doiłbym krowę tak długo aż by padła, nie oszukujmy się.

A gdybyś miał do wyboru sporą kasę w miłych warunkach z ludzmi ktorych lubisz i rozumiesz lub jeszcze wiecej kasy meczac się z debilami?

Pytasz czy sprzeniewierzyłbym swoje ideały dla pieniędzy?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7YRF4QJC4l8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=7YRF4QJC4l8</a>

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #388 dnia: Października 21, 2010, 10:21:55 pm »
0
Co Slash odrzuca oferty? :D.Nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia,o czym tu dyskutować?
Jeżeli to sarkazm to po co to robi,nie rozumiem tego człowieka,żal czy co?Może to ma podłoże psychologiczne :D.Axl gra swietne koncerty,jest szczęśliwy,gra jako Guns N' Roses,nie odpowiada,nie gada o Slashu,nie udziela o nim wywiadów.

Chciałbym ci przypomnieć, że jakiś rok temu Axl nazwał Slasha jak dobrze pamiętam "wrzodem, który należy usunąć", a Kudłaty olał temat. Trudno, żeby w tych "setkach" wywiadów, które udziela Slash, nie mówił o Axlu, skoro co chwilę pytają go o Chińszczyznę, albo o pojednanie się z Rudym. Z tego co pamiętam, Slash ani razu nie wypowiedział się negatywnie o tym, co aktualnie tworzy Axl i wręcz stwierdza, że Kierownik robi świetną robotę. A teraz nagle wielkie halo, bo Slash sarkastycznie, czy wręcz żartobliwie wypowiedział się ewentualnej współpracy z Rose'm. I już stwierdzasz, że Slash co chwilę obraża Rudego i w ogóle jedzie po nim jak po burej. No bez przesady facet.
Bądż konsekwentny.Axl wypowiedział się raz a dobitnie na temat,odniósł się do tych setek wywiadów w których Slash wylewał pomyje na Axla.Teraz dobrze o nim mówi 8).
8)

Kogo obraziłem bo nie rozumiem,problem to masz Ty z czytaniem ze zrozumieniem.Czemu nie zacytowałeś całej wypowiedzi?Wyrwane z kontekstu?Bardzo sprytne,brawo.[quote
[/quote]

Zacytowałem to zdanie, bo znaczy ono właśnie to co znaczy. Twoim zdaniem Axl by tka powiedział. Myślę, że powiedziałeś tak, bo ty tak myślisz i właśnie tak oceniasz Slasha. A jeżeli tak jest to go obraziłeś.
[/quote]Myślę że bardziej zabolały Ciebie te słowa,bo kogo?Slasha :D?
Artur78 - podaj mi link, źródło tych wypowiedzi Slash'a  i Axl'a o pojawieniu się u niego na chacie. Skoro sam Slash to potwierdził to czemu w każdym wywiadzie mówi, że nie widział go 15 lat i nie było powodów ani sytuacji w której mogli się spotkać i czemu Axl nie wykorzystał tego argumentu jak już go jechał na forum... ? Argument z Jasonem pokazuje tylko, że można przyjść na koncert faceta z którym było się kiedyś w kapeli i ma się teraz kiepskie relacje, żeby pokazać że jest ok i zakopać topór albo sprawdzić jak ta druga osoba sobie radzi...

I trochę więcej kultury wypowiedzi  - argument w stylu "co za bzdury" trochę spłyca dyskusje i wprowadza zbędną agresję... :]
Dlaczego go nie widział od 15 lat?Bo był pod tym domem( to było chyba między 2004 a 2006 rokiem) i pocałował klamkę.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2010, 10:38:00 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #389 dnia: Października 21, 2010, 10:36:51 pm »
0
Eee tam, czy ja wiem czy zrzucić ? :D taki fajny misiowaty się zrobił <3 sądzę, że jest się do czego przytulić. ;p
Ale nie offtopujmy  .

Chyba wszyscy się zgodzą, że nawet jeśli nie mówimy o długotrwałej współpracy ,  Slash i Axl powinni się pojednać . wypić flaszkę i powspominać stary syf :)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .