Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112648 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #345 dnia: Października 16, 2010, 05:21:45 pm »
0
ale każdy realista się z Tobą zgodzi, że reunionu nie będzie i też jestem tego pewien ale fajnie pomarzyć :] btw co tłumaczysz - znam ten ból :]

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #346 dnia: Października 16, 2010, 06:36:46 pm »
0
Cytuj
Cytat: Douger  Październik 15, 2010, 08:28:09
Jako jednorazowa akcja OK, ale na dłuższą metę to by była kicha.

czemu tak sadzisz? o co ci chodzi? wpadasz tak z takim tekstem bez zadnego uzasadnienia.

Dlatego, że trzeba było by wywalić Tommyego, a to by była kich  jak sam skurwiensyn. I to jest chyba wystarczające uzasadnienie.

Cytuj
To Slash, Duff, Izzy i Steven (później Matt) nadali temu zespołowi brzmienie, a Axl uwieńczył je niezwykłym wokalem.

To teraz przesłuchaj sobie Iluzje, zobacz ile jest tam klawiszy. Chyba o kimś zapomniałeś? To w dużej mierze nadało niepowtarzalny styl GNR, który odróżniał ich od innych zespołów.

http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #347 dnia: Października 16, 2010, 09:38:49 pm »
0
To teraz przesłuchaj sobie Iluzje, zobacz ile jest tam klawiszy. Chyba o kimś zapomniałeś? To w dużej mierze nadało niepowtarzalny styl GNR, który odróżniał ich od innych zespołów.

Wiedziałem, że ktoś prędzej czy później czepi się tego, że zapomniałem o Dizzym. Tak, Dizzy też miał istotny wpływ na styl Gunsów, ale to od czasów Iluzji.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #348 dnia: Października 16, 2010, 10:24:58 pm »
0
Duff, Izzy czy nawet Slash mieli swoje szanse, ale woleli zostawić Axla samego więc niech się teraz ******ą.

Sorry, al ejakie szanse o czym Ty gadasz. To znaczy, że to jest zespół AXl'a i on daje szanse ludziom grania w tym zespole? O ile się nie mylę, to zespołu nie założył sam Axl tylko było ich kilku. Axl postawił pod ściana kolegów w sprawie o nazwę zespołu. c*****o się zachował. Chłopaki te4z mają swoje za skórą, ale kurna gadanie, że oni zmarnowali swoje szanse, to chyba przesada. Chociaż to może Axl zmarnował swoje szanse na bycie członkiem najbardziej niebezpiecznego zespołu na świecie.
Nie rozumiem w jakim sensie się c*****o zachował się w sprawie nazwy zespołu?Gdy doszło do tej sytuacji był jedynym oryginalnym członkiem zespołu,jedyną osobą która zakładała ten zespół i wymyśliła nazwę.Sprawdż historię,pisz fakty a nie bzdury....
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 11:35:42 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #349 dnia: Października 16, 2010, 10:40:38 pm »
0
Cytuj
Dlatego, że trzeba było by wywalić Tommyego, a to by była kich  jak sam skurwiensyn. I to jest chyba wystarczające uzasadnienie.
No bo sami postawcie się w sytuacji Tommy'ego, kiedy nastąpiłby reunion. Facet gra w zespole najdłużej, po Axlu i Dizzym, poświęca mu 10 lat swojego życia a potem koleś z którym kumplował się ponad dekadę mówi mu że wywala go z zespołu ponieważ jakieś ch*je-muje z światowych korporacji dały mu miliony dolarów za zamienienie obecnej ekipy na starych kumpli z którymi grał wcześniej, ale ostatecznie się pogryźli o pierdoły i rozpadli.
To by było znacznie większe skurwysyństwo niż przyjęcie do zespołu Huge'a bez konsultacji z resztą, o co przecież poszło w starym składzie.
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #350 dnia: Października 16, 2010, 11:46:16 pm »
0
myślę, że jeżeli już dojdzie do reunionu, to nie zrobią tego dla kasy...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #351 dnia: Października 17, 2010, 12:21:42 am »
0
Nie dojdzie do reunionu,kasa tu nie gra żadnej roli.Jedyne osoby które często coś robią ze starego składu tylko dla kasy to Slash i Steven Adler.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 01:34:49 am wysłana przez Artur78 »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #352 dnia: Października 17, 2010, 08:30:34 am »
0
myślę, że jeżeli już dojdzie do reunionu, to nie zrobią tego dla kasy...
Tak... z powodu głebokiego i goracego uczucia wobec siebie...
Daj spokój... Gdyby Slash mógł to już wieki temu by przyjał te milionowe oferty... Cale szczescie, że przynajmniej Axl w tej sytuacji zachował troche rozsadku i ma w dupie te miliony... i woli zarabiac ciut mniej ale z ludzmi którym może ufać, że po zgarnieciu kilku zielonych nie puszcza go kantem.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #353 dnia: Października 17, 2010, 09:16:17 am »
0
Zgadzam się z loko ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #354 dnia: Października 17, 2010, 10:21:51 am »
0
myślę, że jeżeli już dojdzie do reunionu, to nie zrobią tego dla kasy...
Daj spokój... Gdyby Slash mógł to już wieki temu by przyjął te milionowe oferty...

? WTF?? skąd to przekonanie? Aha pewnie stąd, że Slash ostatnio gra z wieloma ludźmi, a dla niektórych jest to oznaka sprzedawania się a nie samorealizacji. Przecież on nie musi robić tego dla kasy. Kurna wkurwiacie mnie, gdy tak piszecie. widzieliście listę ludzi, z którymi Slash grał? Na prawdę uważacie go za człowieka, który "daje dupy" ???
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #355 dnia: Października 17, 2010, 10:29:45 am »
0
Stad, ze Slash sam to powiedzial. Iz byla propozycja kilkunastu milionow za reunion podczas festiwali i on osobiscie sie zgodzil... tylko Axl opdrzucil taka mozliwosc. Chyba, że Slash kłamal.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #356 dnia: Października 17, 2010, 10:36:08 am »
0
Ale naprawdę myślisz, że pieniądze odgrywały tu główna rolę? może Slash chciał wtedy reunionu? A pieniądze? cóż miły dodatek.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #357 dnia: Października 17, 2010, 11:10:39 am »
0
Ja myślę, że mając przed oczami kilkanaście mln $ też zgodziłbym się na coś takiego, to był pewnie impuls :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #358 dnia: Października 17, 2010, 11:30:35 am »
0
Reunion to nie jest to o czym marzę. Ale jeden kawałek na ChD II zagrany przez Slasha, Izzego, Duffa i Adlera to była by fajna i ciekawa sprawa. Istnienie zespołu w starym składzie jest raczej niemożliwe i niepożądane przeze mnie, lecz świadomość , że chłopaki nie traktują się jak wrogowie też jest całkiem miła.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #359 dnia: Października 17, 2010, 01:48:12 pm »
0
no i wreszcie ktoś z "opcji przeciwnej" gada z sensem :P a co do Tommy'ego to gdyby został wywalony to nie dziwota, że byłby wkurzony ale w historii Gn'R różne kwaśne myki już odchodziły plus nie wiem na ile przyjacielskie relacje tam z Axl'em panują a na ile to kontrakty i zobowiązania - ale tego pewnie nigdy się nie dowiemy (do gunsów ma teraz dostęp za mało osób "z zewnątrz")... Tak czy siak bardzo bym się cieszył gdyby Rudy wystapił np. na trasie Slash'a i coś zaśpiewał - mi tam by to wystarczyło :]