Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112625 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

guest2646

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #315 dnia: Października 15, 2010, 08:57:13 pm »
0
BigWlo mądrze gada. :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #316 dnia: Października 15, 2010, 09:17:01 pm »
0
Jako jednorazowa akcja OK, ale na dłuższą metę to by była kicha.

Ale pierdolisz głupoty. Skąd ta świadomość, wiedza, przeświadczenie?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #317 dnia: Października 15, 2010, 09:30:11 pm »
0
kurna, aż mnie ciarki po plecach przeszły, jak usłyszałem jak Axl przedstawia: "On the bass guitar... Duff McKagan"... łza się w oku kręci...

 :) dokladnie tak

Jako jednorazowa akcja OK, ale na dłuższą metę to by była kicha.

czemu tak sadzisz? o co ci chodzi? wpadasz tak z takim tekstem bez zadnego uzasadnienia.  :???:

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #318 dnia: Października 15, 2010, 09:35:10 pm »
0
Duff i Axl tworza obecnie zupelnie inna muzyke... to tak jakby Slash nagle zaczął grać z gwiazdkami pop...
ups sorry, zapomnialem ze z nimi gra :P

A na serio... po prostu Duff sie zmienił i Axl... Duff kiedyś mowił, że chce nagrac industrialna płyte z GNR... i Axl też szedł w tym kierunku... wtedy mialoby to szanse się udać... obecnie watpie by powstala z tego polaczenia dobra muzyka.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #319 dnia: Października 15, 2010, 09:42:01 pm »
0
Duff i Axl tworza obecnie zupelnie inna muzyke... to tak jakby Slash nagle zaczął grać z gwiazdkami pop...
ups sorry, zapomnialem ze z nimi gra :P

A na serio... po prostu Duff sie zmienił i Axl... Duff kiedyś mowił, że chce nagrac industrialna płyte z GNR... i Axl też szedł w tym kierunku... wtedy mialoby to szanse się udać... obecnie watpie by powstala z tego polaczenia dobra muzyka.

Wiesz co, no zgadzam sie z Toba, ale ja jednak chetnie zobaczylabym ich  mieszanke w studiu. Moze i nici by z tego wyszly, ale rownie dobrze jakis niesamowity miks. Generalnie to takie sobie gdybanie. Ja obstawialabym jednak przy takich sentymentalych wystepach goscinnych jak wczoraj, bo sa odjazdowe.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #320 dnia: Października 15, 2010, 09:46:48 pm »
0
Tylko, ze to mieszanke już mieliśmy... m.in dlatego stare GNR sie rozpadło ;) Ale jestem jak najbardziej za goscinymi wystepami... np Bucketheada lub Paula...

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #321 dnia: Października 15, 2010, 11:02:17 pm »
0
ale póki co jakieś gwiazdki są nadziei
Right Next Door To Hel

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #322 dnia: Października 15, 2010, 11:11:19 pm »
0
kurna, aż mnie ciarki po plecach przeszły, jak usłyszałem jak Axl przedstawia: "On the bass guitar... Duff McKagan"... łza się w oku kręci...
ano  :)

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #323 dnia: Października 16, 2010, 09:45:58 am »
0
Mam  tylko pytanie co Axl w końcowej kwestii mówi  jeśli ktoś jest dobry w angielskim to proszę o przetłumaczenie co Axl mówi gdy żegna się z Duffem  chodzi mi o tą kwestie tego teledysku z Terminatora jak Axl pod koniec coś mówi co publiczności ale znam słabo angielski i nie bardzo mogę to szybo zrozumieć.
No ta wypowiedź Adlera, szczerze mnie zaskoczyła czyżby na prawdę miało dojść do upamiętniającej chwili ?

Myślę,że tak, że parę może nie dużo, ale parę koncertów w największych miastach pewnie kiedyś dadzą wspólnie.
Right Next Door To Hel

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #324 dnia: Października 16, 2010, 10:26:34 am »
0
Widziałem, że ten występ zaraz wywoła falę nadziei na reunion. Wy naprawdę jesteście tacy naiwni? :???: Przecież jakby Duff miał na stałe zagościć w Gn'R to trzeba by było "poświęcić" Tommy'ego a tego sobie nie wyobrażam. W ogóle dla mnie odejście teraz obojętnie którego członka zespołu byłoby tragedią. Fortus, Bąbel, DJ czy nawet Frank stanowią dla mnie obecnie jedyny i możliwy skład. Nie wymieniam Dizzy'ego i Chrisa bo oni zostaną zawsze. W każdym razie jak dla mnie żadnego reunionu nie będzie nigdy. Bo niby po co? Jest zajebiście i nikt inny do szczęścia nie jest potrzebny. Oczywiście gościnne występy są mile widziane ale coś na dłużej to już bez szans. Duff, Izzy czy nawet Slash mieli swoje szanse, ale woleli zostawić Axla samego więc niech się teraz ******ą. Dla mnie Guns N' Roses to obecny skład i życzę sobie aby pozostał taki jak najdłużej, najlepiej do końca...

Offline rosolzkury

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Respect: 0
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #325 dnia: Października 16, 2010, 10:38:33 am »
0
Jaki jest sens zmieniać coś, co w chwili obecnej funkcjonuje bardzo dobrze. Axl byłby chyba kompletnym idiotą.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #326 dnia: Października 16, 2010, 11:41:20 am »
0
Zgadzam się z przedmówcą. jeśli Axl grał z Izzy'm, Duffem ,  a ze Stevenem się pogodził, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ze Slashem nastąpiło pojednanie. jednakże wiemy wszyscy, że reunionu nie będzie, bo Gunsi teraz są dobrym zespołem i Axl gdyby chciał to niszczyć, to nie wiem czy wyszłoby to na korzyść. Chociaż wiemy jak skończyłaby się ta sytuacja pt. 'Guns N' Roses - new-old crew' . ;) Fani by szaleli, Gunsi wróciliby do łask [u których w sumie są ciągle, ale whatever ;)].
Ale realnie patrząc na całą sprawę o reunionie nie ma mowy, jeśli już nasze marzenia co do pogodzenia się Axla i Slasha by się ziściły, to ewentualnie gościnne występy, ale to też nic realnego ;)
ale pomarzyć dobra rzecz ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #327 dnia: Października 16, 2010, 11:51:54 am »
0
reunionu co prawda nie będzie - ale ja bym poświęcił obecny skład bez mrugnięcia okiem :P A na starych Gn'R zdecydowanie większa publika by przyszła... fajnie pomarzyć a tak niestety na Gunsach już nie będę :(

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #328 dnia: Października 16, 2010, 12:44:48 pm »
0
a miałeś być ?;d gdzie ? kiedy ? jak ? i dlaczego niebrałbyś mnie ze sobą. ;p ?
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #329 dnia: Października 16, 2010, 01:12:50 pm »
0
haha chodzi mi o to, że na stare Gn'R pojechałbym na koniec świata... :] Nowe wcielenie widziałem w 2006 i więcej się nie wybieram... Ale kto co lubi :]