Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112654 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 13, 2010, 05:41:11 pm »
0
   Takie chu....jowe docinki w każdym temacie są żenujące.
nie w każdym  :rolleyes:
tyle, że ten wątek na przykład nosi tytuł marzenia o reunionie a nie 'pieprzyć pomysł reunionu'
człowiek inteligentny zastanawia się jak, o czym i gdzie pisze..
nie wypowiadam się w temacie o CHD bo mnie nie kręci i nie zamierzam jątrzyć.. ale w drugą stronę, jak ludzie chcą pogadać o płytach wyklętego bastarda slasha  :rolleyes: w spokoju.. od razu czytają o jego kiepskich umiejętnościach i o tym, że jakby ron był zamiast niego w 1987 to dopiero byśmy mieli i o tym jak to slash kłamie a axl nigdy nie zniży się do tego, żeby ze slashem zagrać  itd itp :rolleyes:

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 13, 2010, 05:46:14 pm »
0
Nie no, bez jaj  :P  Poza Brainem, reszcie mówimy nie  :) Finck, to lebioda, a Buckethead niestety nie pasuje wizerunkiem do tego zespołu, a szkoda  :)
To chyba za wielu utworów w wykonaniu Fincka nie słyszałeś. A, że gra po swojemu to sie niektórym nie podoba. Ale feeling ma niesamowity... vide Echoplex, kretyńsko prosty utwór a zagrany w niesamowity sposób.

No cóż, może "na swoim podwórku" jest dobry, ale niestety GN'R, to już inna liga, w której Finck sobie nie radzil. Slash też jest gitarzystą, który polega na improwizacji, tylko, że on już jak coś zagrał, to aż sie chciało tego słuchać.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 13, 2010, 06:46:32 pm »
0
A co tu rozkminiać? Page też był dobry 40 lat  temu. Teraz nie potrafi sklecić prostego riffu. W muzyce jak w sporcie. Forma jest chwilowa, tylko wyjątki mają szanse trwać bardzo długo.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

guest2646

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 13, 2010, 08:13:25 pm »
0
kurde jak tak czxytam niektóre posty , to mam wątpliwości czy to forum wielbicieli tego samego zespołu. Naprawdę uważacie, że ten skład jest lepszy niż Gunsi sprzed lat? Niż Izzy, Slash, Duff ???
Przeciez to w nich się "zakochaliśmy"... nie rozumiem Was.

Ja tak samo.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 13, 2010, 08:45:24 pm »
0
W muzyce jak w sporcie. Forma jest chwilowa
bzdura  :rolleyes:

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 13, 2010, 08:49:46 pm »
0
na mtv był weekend z gn'r a nie jakieś kim kardashian pokazuje cycki..
tu akurat nie mam nic przeciwko:D
W muzyce jak w sporcie. Forma jest chwilowa
bzdura  :rolleyes:
co do tego to musisz się przyzwyczaić:D

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 13, 2010, 10:24:49 pm »
0
absolutnie się nie zgodzę.. nasze podwórko na szybko - styczyński, kozakiewicz, borysewicz
o innych jutro bo spadam  ;)

(nie słabną  :D )

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 13, 2010, 10:32:58 pm »
0
chyba mnie nie zrozumiałeś

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 14, 2010, 07:04:21 pm »
0
ach.. to już wiem o co chodzi  :P :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:09:00 am »
0
Fajnie. Tylko dalej nie użyliście żadnego argumentu. Lepiej jest kogoś zbesztać i pokazać swoją zajebistość, a w dyskusji nie dać najmniejszego przykładu. Pozdro.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 15, 2010, 10:26:49 am »
0
kurde jak tak czxytam niektóre posty , to mam wątpliwości czy to forum wielbicieli tego samego zespołu. Naprawdę uważacie, że ten skład jest lepszy niż Gunsi sprzed lat? Niż Izzy, Slash, Duff ???
Przeciez to w nich się "zakochaliśmy"... nie rozumiem Was.
Mnie już śmieszą te ciągle lamenty i płacze na ten temat.k***a dajcie już spokój z tym płaczem za starym składem.Mamy już 2010 rok,a wy wkółko bo stary skład to bo tamto.Co to zmieni?Szacunek za to co zrobili,ale to już przeszłość.Reunionu nigdy nie będzie,k***a reunion polega chyba na tym że kapela zbiera się do kupy po latach milczenia w oryginalnym składzie, a nie gdy zespół nigdy nie zawiesił działalności,były zmiany w składzie(tak jak w Deep Purple,Black Sabbath)koncertował,wydał płyte.Jest Axl i Dizzy,a reszta jak chciała odejść to ich sprawa.pie***ie tak, jakby to była wina moja czy kogolwiek(komu nowy się podoba) że Gunsi grają w obecnym składzie,jak to może się nam podobać, skoro stary skład był taki ZA***STY....

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 15, 2010, 11:43:25 am »
0
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja dopuszczam fakt, że może Ci się podobać, to co robi obecny skład tylko nie wiem jak może Ci się on bardziej podobać, imponować Ci bardziej niż stary skład. Ten oryginalny. I nikt nie napisał tutaj, że to Wasza wina, że Gunsi grają w tym składzie, więc proszę nie imputuj mi takich słów. Ja uważam, że reunion starego składu byłby czyms mega wypasionym i koniec.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 15, 2010, 11:55:39 am »
0
a w dyskusji nie dać najmniejszego przykładu

absolutnie się nie zgodzę.. nasze podwórko na szybko - styczyński, kozakiewicz, borysewicz
o innych jutro bo spadam  ;)

(nie słabną  :D )

 :rolleyes:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:14:06 pm »
0
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja dopuszczam fakt, że może Ci się podobać, to co robi obecny skład tylko nie wiem jak może Ci się on bardziej podobać, imponować Ci bardziej niż stary skład. Ten oryginalny. I nikt nie napisał tutaj, że to Wasza wina, że Gunsi grają w tym składzie, więc proszę nie imputuj mi takich słów. Ja uważam, że reunion starego składu byłby czyms mega wypasionym i koniec.
Ty też mnie żle zrozumiałeś.Nigdy nie twierdziłem że np.Chinese Democracy uważam za najlepszą płytę Guns N' Roses w dorobku i że najbardziej mi się podoba.Uwielbiam Apetit For Destruction,Illuzje,jak np.słucham lub oglądam teledysk do Estranged to ciary mi przechodzą po plecach zwłaszcza ten moment pod konieć jak Axl skacze ze statku i moment gdy Slash wyłania się z wody i to pierdolnięcie gitary ze wspaniałą solówką.Denerwuje mnie tylko ta cała nagonka na obecny skład,brak szacunku dla tych ludzi którzy przez tyle lat dzwigają ciężar krytyki,opluwania i porównywania do starej ekipy.Chinese Democracy jest świetną niedocenianą płytą,besztaną i zeszmaconą przez wielu fanów tylko dlatego że nie gra na niej Slash,Duff lub Izzy.Mi bardzo podeszło CHD i nie podoba mi się jak ktoś odrazu zaczyna wyjeżdżać że np.bez Slasha to nie to samo.A chu....mnie to obchodzi że on nie gra na tej płycie (i tak od dawna go nie słucham ,tak od 2000 roku,bo od tej pory zrobił z siebie komercyjną kupe,)podoba mi się to co nagrał Buckethead,Finck i Thal.Co do reunionu,dalej nie rozumiesz....reunion byłby wtedy gdyby Gunsi rozwiązali kapele w 1993 roku i do tej pory byłaby zupełna cisza.Jest zupełnie inaczej,co ma teraz Axl zrobić?Wywalić obecnych członków kapeli i zaprosić starą ekipę na trasę koncertową żeby zadowolić malkontentów,byłby najgorszym skurwysynem pod słońcem gdyby tak zrobił w stosunku do Stinsona,Pitmana,Forusa lub Thala i reszty chłopaków.Oni też należą do rodziny Guns N' Roses,poświęcili swój czas,talent i kawał życia.Jak się komuś nie podoba Chinese Democracy,obecny skład i kierunek muzyczny niech nie słucha i zostanie przy starych czasach a nie jęczy bo to i tak już niczego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2010, 12:35:33 pm wysłana przez Artur78 »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpnia 15, 2010, 01:11:20 pm »
0
Przesłuchałem płytę ChD kilka razy i mi ni epodeszła. Teraz nie słucham i nie sledzę itp. Jak coś nowego sie pojawia, to z zainteresowaniem słucham i oglądam. Na koncert tego składu chyb anie pojadę, no chyba, że nie będę miał innego koncertu, a oni będa blisko i będę miał kasę. A wiąże się to z tym, że dla mnie Guns n' Roses nie istnieje. Owszem jest grupa, która się tka nazywa, ale to jakaś dziwna mutacja. Nie obrażam tutaj muzyków tam grających, bo są dobrymi muzykami i koniec. Jeżeli chodzi zaś o Slasha, to widzisz jak to wygląda: Ty dziwisz się, że ktoś tam (nie ja) nie szanuje, beszta tych muzyków z New Gn'R, a sam wypisujesz teksty typu" Slash to komercyjna kupa. Czy to jest fair? Ty możesz obrażać a inni nie? Nikt nie powinien obrażać tych muzyków. Poza tym jeżeli slash chce być komercyjny w tym stylu, to mi osobiście nie przeszkadza, bo gra rocka and rolla i oto w tym wszystkim chodzi. Chłopak nagrywa teledyski, zaprasza gości, urozmaicając tym samym swoje płyty. Może chce zadbać o swoich fanów? A Axl nie robi nic prócz wydania jednej płyty po 14 latach przerwy...hmmm....
Reunion starego składu to byłoby coś o czym marzę od dawna...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)