Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokish

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • But love like time's got its own plans...
  • Respect: +6
    • Mój blog
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpnia 13, 2011, 02:39:11 pm »
+1
Nawet sobie coś piszę, takie opowiadanko o reunionie. Dlaczego nie jest tak, że to, co napiszę, staje się prawdą? ;) Oczywiście, nie wszystko xD

Już sobie wyobrażam "Rozmowy w Toku":
"Poznajcie Axla i Slasha, dwójkę skłóconych rockmanów. Axl, jak to się zaczęło?"
"Nieważne, mam to w dupie. Mogę nie siedzieć koło tego kudłacza?"

Oddałabym wszystko, za reunion.
"A tout le monde
A tout mes amis
Je vous aime
Je dois partir
These are the last words
I'll ever speak And they'll set me free..."
 

Offline orszi

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Stary GnR (Izzy, Axl, Slash, Adler, McKagan)
« Odpowiedź #466 dnia: Października 02, 2011, 07:30:26 pm »
0
Myślicie, że mają szansę się zejść? Czy ich teraz naprawdę nic nie łączy i sie kłócą  czy to tylko media wymyślają, żeby było o czym pisać? Co ze Slashem i Axlem ? Co wiecie na ten temat?  :)

Offline Shaza

  • Ksiądz
  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • Insomniowa <3
  • Respect: +11
Odp: Stary GnR (Izzy, Axl, Slash, Adler, McKagan)
« Odpowiedź #467 dnia: Października 02, 2011, 07:34:06 pm »
0
Wierzę w to ,że się zejdą. :rolleyes:

Telewizja kłamie. Internet podobno też. O radiu nic nie słyszałam póki co.

A co jest między Slashem a Axlem to już tylko oni wiedzą. Reszta to albo plotki albo szczątkowe info.

"You can be the ripest, juiciest peach in the world, and there's still going to be somebody who hates peaches."
 Dita von Teese

Offline orszi

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Stary GnR (Izzy, Axl, Slash, Adler, McKagan)
« Odpowiedź #468 dnia: Października 02, 2011, 07:39:15 pm »
0
Ja też w to wierzę :) Tyle razem grali i nie wierzę, że teraz nic ich ze sobą nie łączy. To był według mnie najlepszy skład, nagrywali najlepsze piosenki. Teraz każdy z nich ma jakiś zespół, ale to juz nie to samo, ich piosenki nie są tak dobre. tylko kiedy byli razem tworzyli coś niesamowitego.  :D

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #469 dnia: Października 02, 2011, 08:09:00 pm »
+1
Tu se dyskutujcie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #470 dnia: Października 07, 2011, 08:57:50 am »
0
Zgadzam sie z ostatnim zdaniem orszi. Ale w reunion nie wierzę. Za dużo czasu upłynęło, za wiele "złej krwi" jest między niektórymi z byłych członków Gunsów. Poza tym nawet gdyby Axl ze Slashem się dogadali to nieszczególnie widzę na trasie koncertowej Izzy'ego, który ma swój świat już.

Sad but true. 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #471 dnia: Października 07, 2011, 11:48:35 am »
0
reunion nie dałby już AFD v2, według mnie nawet jeśli byłyby chęci to taki zabieg nie ma sensu. Axlowi potrzeba świeżej krwi, Slash z pewnością nie zapewniłby mu takich solówek i zróżnicowania jak inni na ChD, uzyskalibyśmy nową, nudną płytę lub skład grający stare kawałki na wielkiej trasie koncertowej pt "reunion" - po co? Takie jest moje zdanie, może jestem w błędzie ale wydaje mi się że nie ma co porównywać, a poza tym - czy Slash zagrałby nam ChD, OMG lub RnB?  :lol: :lol:

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +391
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #472 dnia: Października 07, 2011, 03:52:49 pm »
0
czy Slash zagrałby nam ChD, OMG lub RnB?  :lol: :lol:
Yyyyy... nie :D Ale zapewne wymyśliłby swoje, równie unikalne solówki.
A, jeszcze Shacklera trzeba dopisać do tej listy :P

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #473 dnia: Października 07, 2011, 05:00:40 pm »
0
Unikalnych to mu się od odejścia z GNR nie udało stworzyć, teraz miałoby być inaczej?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #474 dnia: Października 07, 2011, 07:34:47 pm »
0
czy Slash zagrałby nam ChD, OMG lub RnB?  :lol: :lol:
Yyyyy... nie :D Ale zapewne wymyśliłby swoje, równie unikalne solówki.
A, jeszcze Shacklera trzeba dopisać do tej listy :P

Ja proponuję TWATa na rozgrzewkę :P
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #475 dnia: Października 19, 2011, 11:31:30 pm »
0
Wreszcie ktoś kompetentny się wypowiedział:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QJDCD32_1c4&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=QJDCD32_1c4&amp;feature=player_embedded</a>

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #476 dnia: Października 20, 2011, 07:44:49 pm »
0
Jak dla mnie trzeba sie zastanowic czy ten reunion jest potrzebny. Zeszli ze sceny niepokonani, wielcy, teraz wszyscy ich tak pamietaja. Watpie, zeby teraz na ich koncertach byloby tak samo duzo energii jak kiedys - kazdy oczekiwal by od nich, aby zagrali o 150% lepiej niz w latach 90, a to nierealne, wszyscy by uznawali reunion jako kicz, a legenda o nich by sie rozmyla. To moja opinia, ja tam osobiscie nie narzekam. Bardzo mi sie podoba ich aktualne show, jak przerabiaja piosenki, a szczegolnie lubie sobie posluchac Bombla czy Ashby, jak dla mnie ten sklad jest swietny i nie trzeba go zmieniac. A Axl chce isc non stop w nowym kierunku - co tak wszechstronni muzycy mu gwarantuja, a Slash ? Slash nic takiego by mu nie zagwarantowal

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #477 dnia: Października 21, 2011, 11:15:21 am »
0
Jak to nie?
Nie słyszałeś nowej płyty?
A Libertad? :D

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #478 dnia: Października 26, 2011, 06:53:30 pm »
0
No cóż.
W mojej głowie Guns n' Roses istnieje nadal jako zespół złożony z Axla, Izzy'ego, Duffa, Slasha i Stevena. Dużo bym oddała, żeby ich razem znowu usłyszeć, zobaczyć. Jednak do końca nie jestem przekonana, co do reunionu. Bałabym się rozczarowania. Niby fajnie tak po latach posłuchać zespołu w tym najbardziej znanym składzie, zobaczyć jak zmienił ich czas i przekonać się, że mimo tego nadal są blisko, tworzą razem coś pięknego. Tylko, no tak. W głowach większość z nas ma pięciu młodych seksownych bla bla bla facetów, którzy mają w sobie niemożliwą ilość energii, a do tego głos Axla brzmi nadal tak samo pociągająco. Mrau. Natomiast teraz, w jak dobrej formie by nie byli, nie będą w stanie odtworzyć dokładnie tego samego. Nie te lata, nie ta energia, nie te głosy. A i pewnie różne sytuacje, które miały miejsce też na atmosferę by wpłynęł. Do tego tu jakaś zadyszka, tu fałsz, tu coś tam. Niby wszystko pięknie, ale to już nie to samo. Wrażenia nadal niesamowite i tylko tyle. Tak czasem się zastanawiam, czy nie lepiej zachować w sercu wspomnienie tamtego wielkiego bandu, który odszedł w chwale, który do tej pory wspomina się jako coś najlepszego. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." No i tak, co z obecnymi członkami zespołu? Sorry, ale ja jadę w trasę grać i zarabiać ze starymi kumplami, a wy coś przez ten rok poróbcie.. Może lepiej odpuścić.

No ale.. nie, nie lepiej. Jej, jak ja bym chciała zobaczyć znowu tamtą piątkę! Chyba jednak serducho bierze górę nad tym, co podpowiada głowa ;d
Nie ma to, jak zdecydowanie :D

Offline Luaks

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +9
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #479 dnia: Października 26, 2011, 09:01:21 pm »
0
Niech będzie tak jak jest teraz... Ja słucham Gunsów od 88r wiec pewnie jestem jednym ze starszych fanów na tym forum wiec kiedyś "stara" piątka stworzyła magiczne numery a teraz może nowa( "szóstka,siódemka..pogubiłem sie ilu ich już tam jest) stworzy zupełnie coś nowego na miare lat 80-tych choć osobiście wątpie i raczej już to niemożliwe bo magia lat 80-tych minęła ... a do tego panowie potrzebowali sporo butelek pana Jacka lub Nightraina czy też T.B. Pozdrawiam i zapraszam do Kalisza na zlot 12 listopada starej gwardii forum The Garden !!!