Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112592 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #435 dnia: Listopada 01, 2010, 10:48:54 pm »
0
Steven Adler ;] dla mnie logicznym jest, że jakby był reunion, to nie graliby kawałkow z ChD tylko te, które stworzyli muzycy będący na scenie
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #436 dnia: Listopada 01, 2010, 10:51:55 pm »
0
To dalej by nic z Iluzji nie grali  :'( :lol:
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #437 dnia: Listopada 01, 2010, 11:05:28 pm »
0
A może by tak reunion składu z 2001-2002? :D

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #438 dnia: Listopada 01, 2010, 11:41:01 pm »
0
To dalej by nic z Iluzji nie grali  :'( :lol:
pff, ja chce reunionu z Mattem :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #439 dnia: Listopada 02, 2010, 12:29:56 am »
0
A może by tak reunion składu z 2001-2002? :D
Lepiej nie, lepiej nie :facepalm:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 02, 2010, 06:15:35 am »
0
Tak, to jest sensowny reunion :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +391
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 07, 2010, 02:48:06 pm »
0
A może by tak reunion składu z 2001-2002? :D
Jeśliby pierwszą solówkę w NR miał grać Finck (co jak co, ale to solo z RIR III zdecydowanie bardziej mi pasuje od studyjnego! ale drugie to już skopał...), to jestem za :D

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 08, 2010, 09:38:41 pm »
0
Tak sobie siedzę właśnie przy drinku i wzięło mnie na chęć coś nie coś tutaj napisać :-)

I tak sobie siedzę i myślę, gdyby doszło do powrotu to jakby to wyglądało ?

W chwili gdy to pisze oglądam właśnie teledysk You Could be mine i patrzę na nich sprzed 20 laty i tak sobie rozmyślam czy Ci panowie daliby radę ?

Wszyscy ich pamiętamy z lat 90-tych kiedy to robili szow którego już nikt nie powtórzy i zachodzi mnie taka refleksja czy chciałbym się zrazić do nich przy oryginalnym składzie, gdzie Ci panowie już nie mają tylu sił (młodość Bogu się  udała,ale starość już totalnie spierdolił) Po prostu chodzi o sytuację w której powiedzmy nagle staje się to co chcemy (przynajmniej większość) Guns N Roses w oryginalnym składzie wystąpi przykładowo w Anglii i teraz pytanie jakie będą wrażenia ?

Ja to tak pisze troszkę na przekór własnym myślom, bo chciałbym owszem ich powrotu (nikt mi nie powie,że obecny skład to GNR, nie to tylko Axl Roses) ale czy nie lepiej mieć w pamięci ich poczynania, teledyski, koncerty, zadymy itp te sprzed parunastu laty ?

To tak jakby na boisko wrócił Michael Jordan i wszyscy pamiętają go z perfekcji a tu nagle by się okazało co całkiem możliwe, że wszyscy by go ograli w dobie postępu treningowego, niech lepiej zostanie w pamięci i nie psuje swojej areoli

Oczywiście ktoś może napisać, że skoro tak twierdzę to niech sobie zobaczę ich koncerty, a ja odpwiem, to zobacz sobie ich koncerty z lat 90 tych kiedy to Axl w piosence perfect crime w indianie wręcz był demonem a Slash w Tokio w pewnym momencie pod wpływem mocy skoczył tak z podestu na poziom niżej, iż myślłem, że zwichnie sobie stopę. Owszem obecny Axl stara się, to tu coś przeklnie to tam komuś przyfasoli w nosek a to w pewnym klipie każe mówić do publiczności Axl a sam dopowiada fuck you. Niby wszystko fajnie pięknie, bardzo mi się to podoba tym bardziej, że mogę swoim znajomym którzy GNR znają tylko  Nover Rain czy Knock, knock pokazać, że Ci panowie jeszcze istnieją, ale czy to nie na siłę ?.

Ale od 10 lat nie powstał z ich prawdziwym udziałem videoclip poza tym co zrobił tutejszy użytkownik forum a ja myślałem, że może jednak to w końcu GNR da fanom jakąś nagrodę a tu jednak zdecydowane NIE.

Biję się z tymi myślami często i to dość ostro  :P ale na poważnie to faktem, że sam nie wiem co by było lepsze.

Fajnie jest widzieć,że Duff pogodził się z Axlem (powiedzmy, że się tolerują tak będzie bezpieczniej), że grał z Izzym, czy też Dizzy miał u niego w końcu po rozpadzie zespołu i zejściu z planu dwóch głównych panów, swoje zainteresowanie mediami.

Często sprzeczam się ze znajomymi co by było lepsze i sam nie wiem,może po prostu trzeba się pogodzić z postępem czasu i dać upust ambicjom ?

Chyba coraz bardziej wolę udawać kretyna i wierzyć w coś co nigdy się nie stanie tylko dlatego aby cały czas móc o nich mówić i nie bać się, że świat o nich zapomniał.

PS. ostatnio widziałem na koncie NK tego forum założyciela (prawdopodobnie) 12 letniego kolesia co twierdził że GNR bez Slasha to nie to samo. dopisuje się do tej sugestii i gratuluje GNR, że stworzyli takie przedsięwzięcie gdzie takie małolaty w dobie Rihany czy Gagi wchodzą na stałe w związek muzyczny z GNR.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2010, 10:42:56 am wysłana przez Jureko21 »
Right Next Door To Hel

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 26, 2010, 01:09:33 pm »
0
heheh... ale dałes wywód. Odpowiem na Twoje pytanie dotyczące tego czy daliby rade energicznie. Pewnie, że daliby radę. Pamiętaj o tym, że to nie są sportowcy, którzy są dopieszczani przez zespoły trenerów i specjalistów. Nie mają diet i ich organizmy przyjęły już mnóstwo różnych substancji szkodliwych. Po prostu są zakonserwowani. Spójrz sobie na Stonesów, Mccartneya, Ac/DC, Motorhead i innych starych rockandrollowców, którzy hasają jak młodzieniaszki podczas, gdy maja po 60 lat. To jest stara szkoła i sprzedawanie duszy diabłu. O kondycje Gunsów bym się nie martwił.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 28, 2010, 10:34:48 am »
0
No i temat trochę ucichł, bo ożywienie związane z Duffem na koncercie GnR ucichło . ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #445 dnia: Stycznia 09, 2011, 02:23:12 pm »
0
Reunion? Chyba że axl zrobiłby coś niespotykanego, bo już teraz gra na trzy gitary, to co to dla niego mieć w zespole czterech perkusistów, dziewięciu gitarzystów no i tylko dwóch basistów. Fajnie by się prezentowali na scenie, a może jednak nie na jednej scenie tylko trzech! Axl biegałby po nich, wykonując kolejno piosenki - na jednej stare guns n roses, na drugiej to z 2001, a na trzeciej obecne.
Nie, chyba jednak reunion jest niemożliwy  :D

Offline wiki

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #446 dnia: Stycznia 09, 2011, 04:19:38 pm »
0
Miło by było zobaczyć skład z okresu AFD znowu razem na scenie jednak  wydaje mi się to mało prawdopodobne. Moim zdaniem czas działa na ich niekorzyść  i nawet gdyby jednak doszło do reunionu to niebyli by tacy jak dawniej. Jasne ze nadal graliby świetnie ale chyba nie tak ostro jak kiedyś, w końcu panowie nie mają już po 25 lat. Jednak nigdy nic nie wiadomo Gunsi mogą nas jeszcze zaskoczyć.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #447 dnia: Stycznia 11, 2011, 01:13:31 am »
0
Ja jestem za reunionem składu z AFD + Reed, ale tylko na jedną trasę koncertową po największych scenach na świecie, powiedzmy 20 koncertów łącznie, aby pokazsć fanom, że jednak mimo czwórki z przodu w wieku to i tak nadal dają radę. Po tej trasie wszystko musiałoby jednak wrócić do normy, ponieważ Guns N Roses obecnie to zupełnie inni muzycy niż Ci sprzed 20-tu laty. 
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #448 dnia: Lutego 27, 2011, 11:54:12 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yu6eNBTWIsg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=yu6eNBTWIsg</a>

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #449 dnia: Lutego 27, 2011, 05:20:59 pm »
0
Skoro Alice Cooper prosi,to chyba nie wypada odmówić  :lol:  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"