Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112613 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #300 dnia: Września 22, 2010, 09:13:54 am »
0
Z tym gadaniem, ze Axl'owi jest dobrze tak jak jest to pewnie i racja, tylko, ze ta sytuacja mi sie kojarzy z uzdolnionym dzieciakiem. Ma duzy talent, moze sie rozwijac, robic wielkie rzeczy, a zamiast tego kisi sie w przecietnym srodowisku.
Masz na mysli GNR ze Slashem w składzie? Zgadzam się w zupełności.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #301 dnia: Września 24, 2010, 10:23:25 pm »
0
W czy wiesz, że np. Tommy Stinson jest tyle lat w zespole co Duff McKagan i dłużej niż Slash?

a łyżka na to: niemożliwe  :rolleyes:

to ile numerów już nagrał przez tyle lat? bo duff trzy a slash cztery  :>

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #302 dnia: Września 25, 2010, 04:39:25 pm »
0
W czy wiesz, że np. Tommy Stinson jest tyle lat w zespole co Duff McKagan i dłużej niż Slash? Nie mówiąc już o weteranie Dizzym. Do tego skład w przeszłości zmieniał się równie często i w oryginalnym składzie wcale nie było Slasha, Duffa i Adlera?

Stinson ale nie zagrał duuuuużo mniej koncertów z Gn'R niż Duff czy Slash, numerów też mniej nagrał z zespołem więc to raczej mało produktywne bycie... A oryginalny skład to jak dla mnie skład który nagrał pierwszy album i tyle...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #303 dnia: Września 26, 2010, 08:33:01 am »
0
otóż to. Zgadzam się. Oryginalny skład to:Axl, Slash, Duff, Izzy, Steven. To jest Guns N' Roses. Oczywiście składowi po 90 roku nie mam wiele do zarzucenia, bo byli też zajebiści, ale mam jakiś szczególny sentyment do tych lat 85-90...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

guest2849

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #304 dnia: Września 26, 2010, 09:28:31 am »
0
Oczywiście,że orginalny skład to Axl,,Duff,Izzy,Slash oraz Steven Adler,ale oni przeszli już do historii i w takim składzie już ich nie usłyszymy ani nie zobaczymy bo jest to niemożliwe.Skupmy się raczej na Velvet Revolver i na dokonaniach obecnenego Guns N' Roses. :)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #305 dnia: Października 15, 2010, 09:48:11 am »
0
http://muzyka.onet.pl/10174,2227976,newsy.html
Chyba nie tylko fani marzą o reunionie  :D

Cytuj
- Kocham tych facetów - dodał. - Znaczą dla mnie więcej niż wszyscy inni poza mają babcią i psem.
Rozwalił mnie tym zdaniem  :facepalm:
Life's a bitch and then you die.


Offline Rash

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +30
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #306 dnia: Października 15, 2010, 11:16:05 am »
0
wedlug mnie jest szansa na reunion axl z Izzym grali w warszawie co prawda 4 lata temu ale to juz cos z Duffem na ostatnim koncercie Steven wedlug onetu modli sie o reunion wydaje mi sie ze wystarczy jeszcze pogadac ze slashem no ale zobaczymy :D i to tez nie będzie tak ze nagle Guns and Roses zaczna grac w starym skladzie bo co z tym skladem ktory jest ? przeciez nie zwolni wszystkich muzykow i powie "dziekuje bardzo ale wracam do starego skladu" mysle ze jedna trasa lub koncert w starym skladzie jest mozliwe chyba ze dogadali by sie z nowym skladem etc. :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #307 dnia: Października 15, 2010, 11:20:21 am »
0
reunion jest niemozliwy. tyle.

guest2849

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #308 dnia: Października 15, 2010, 11:31:39 am »
0
Pewnie, że reunion jest nie możliwy ze względu na Slash'a.Występ Duff'a byl bardzo miłym zaskoczeniem nawet dla Axl'a,ale panowie Duff jak i Axl nie czują do siebie urazy.To był taki miły akcent to pojawienie się  Duff'a na koncercie tak jak Izzy'ego 2006r. :)

smakol

  • Gość
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #309 dnia: Października 15, 2010, 03:50:47 pm »
0
Skoro Duff, który  po rudym też wiele razy pojechał mógł zakopać topór wojenny bo po prostu na siebie wpadli i pogadali to nie widzę powodu dla którego Slash z Axl'em by nie mogli. Reunion nie wchodzi w grę ale kudłaty raczej nic teraz do Axl'a nie ma i wypowiada się o nim bardzo pozytywnie, kwestia tylko na ile Kierownik sobie z tym radzi i potrafi zapomnieć o brudach z przed lat. Jakoś z McKagen'em sie dogadał a Izzy też Axl'owi odpuścił bluzgi z lat 90'tych więc wszystko można :]

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #310 dnia: Października 15, 2010, 03:58:49 pm »
0
A pro po Duff-a właśnie chwilę temu odsłuchałem sobie link jaki był na NK tego forum i to co zobaczyłem bardzo mi się spodobało.

Może i szanse są nikłe, ale bądź co bądź co jakiś czas Axl zaprasza dawnych kompanów na razie oprócz Slasha i Mata to z resztą rozmawia nawet z Adlerem niedawno, także piszcie co chcecie, ale ja cieszę się nawet z takich połączeń już

Pozwolę sobie wstawić link jaki na NK też się pojawił i mimo trochę słabej jakości bardzo miło mi się zrobiło widząc, że Axl jest obok Duffa

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oCwmralOA1w" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=oCwmralOA1w</a>
Right Next Door To Hel

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1492
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #311 dnia: Października 15, 2010, 05:56:23 pm »
0
Według mnie szans na reunion w przeciągu najbliższych lat nie ma. Nawet jakby się Axl ze Slashem pogodzili ( :o). Jedyne co to pewnie gościnne występy, jak w przypadku Duff'a czy Izzy'ego.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #312 dnia: Października 15, 2010, 06:20:15 pm »
0
kurna, aż mnie ciarki po plecach przeszły, jak usłyszałem jak Axl przedstawia: "On the bass guitar... Duff McKagan"... łza się w oku kręci...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #313 dnia: Października 15, 2010, 08:28:09 pm »
0
Jako jednorazowa akcja OK, ale na dłuższą metę to by była kicha.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #314 dnia: Października 15, 2010, 08:43:01 pm »
0
Axl i Duff znowu razem. Ale piękny widok :) Smakol ma rację. Skoro Axl mógł się pojednać z Duffem, Izzym czy Stevenem, to czemu nie ze Slashem. Dużo między nimi zaszło, ale na pewno waśnie są do zażegnania. Nawet jeśli Axl powiedział kiedyś, że prędzej jeden z nich umrze. Człowiek pod wpływem emocji mówi różne rzeczy. Nawet jeśli Slash i Axl się pogodzą, na co mam nadzieję, to do reunionu w starym składzie i tak nie dojdzie, bo Rudy nie powie nagle Ashbie czy Bąblowi, że on już się z nimi w zepół nie bawi, bo pogodził się ze starymi kolegami. Ale naprawdę mam nadzieję, że któregoś dnia przeczytam albo usłyszę "Axl and Slash reunited!" :) Tymczasem fajnie, że Axl i Duff znów dali czadu na jednej scenie ;)