Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112663 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:26:58 pm »
0
Nagrał o wiele więcej,więcej niż nawet się Tobie wydaje :D.A że nie wydał to już inna sprawa.
skąd te wieści? jak nie usłyszę to nie uwierzę  :rolleyes:
jakby nagrali więcej numerów to chyba nie wydaliby płyty składającej się z 10 kawałków dawno osłuchanych, które po 30 razy wyciekły do sieci i 4 nowych.. to moje zdanie..

No zgadzam się. Jeżeli nagrali tak wiele numerów, to pewnie zagraliby je we fragmentach na jakichś koncertach a tu lipa. A to, że Axl kiedyś gdzieś powiedział, że mają tyyyyle materiału, to ja uwierzę za 14 lat, kiedy wyjdzie ich druga płyta.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:40:58 pm »
0
Nagrał o wiele więcej,więcej niż nawet się Tobie wydaje :D.A że nie wydał to już inna sprawa.
skąd te wieści? jak nie usłyszę to nie uwierzę  :rolleyes:
jakby nagrali więcej numerów to chyba nie wydaliby płyty składającej się z 10 kawałków dawno osłuchanych, które po 30 razy wyciekły do sieci i 4 nowych.. to moje zdanie..

O tym że nagrali wie i mówiło wiele osób.Sebastian Bach,Mantia,Ron Thal ,czy choćby taki muzyczny autorytet jak Brian May.To że wydali takie piosenki a nie inne to ich sprawa,nikt ci nie kazał słuchać przecieków.Axl wydał to co chciał,ma w dupie zdanie innych.Jak zechce to wyda resztę,nie zależy mu tak na tym jak Tobie się wydaje.Nie potrzebuje Slasha i jego teledysków.Ma tyle kasy że do końca zycia może być na wiecznych wakacjach.Swoje już w muzyce osiągnął,


No zgadzam się. Jeżeli nagrali tak wiele numerów, to pewnie zagraliby je we fragmentach na jakichś koncertach a tu lipa. A to, że Axl kiedyś gdzieś powiedział, że mają tyyyyle materiału, to ja uwierzę za 14 lat, kiedy wyjdzie ich druga płyta.
[/quote]No nie bądż śmieszny,mają grać fragmenty piosenek z nie wydanego albumu?Po co to mają robić?Przecież nawet z Illuzji grają niewiele, poza paroma numerami.Jak to sobie wyobrazasz?Staje Axl na scenie i mówi-"A teraz zagramy wam fragment  numeru z nadchodzącej płyty,tylko fragment,a potem się pierdolcie i poczekajcie sobie jak ją wydamy"
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 10:46:06 pm wysłana przez Artur78 »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:44:46 pm »
0
O kurde. No to po co gra muzykę/koncerty skoro ma innych zdanie w dupie. To niech robi to w piwnicy tylko dla siebie. Mogę się założyć, że nie ma zdania swoich fanów w dupie, bo inaczej byłby debilem, który nie szanuje swoich fanów. Nikt nie powiedział, że on potrzebuje Slasha i jego teledysków. Slash nakręcił teledysk, bo wie, że jego fani to kochają i nie ma w tym nic złego.
Btw. Jeżeli nie zależy mu na wydaniu nowego materiału, to jest to dla mnie troszku dziwne, bo fani będą się go trzymać i przychodzić na koncerty jeżeli wyda nowy materiał... chyba nie będzie jeździł po świecie z koncertami nie wydając płyty przez kolejne 10 lat?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:51:36 pm »
0
.Swoje już w muzyce osiągnął
no nie sam dla ścisłości ale osiągnął i tego nikt nie neguje  :rolleyes:

chyba nie będzie jeździł po świecie z koncertami nie wydając płyty przez kolejne 10 lat?

byłaby to  historyczna najdłuższa trasa ever  :P 20 lat chinese democracy tour  :P

żeby nie było - chętnie usłyszę nową płytę.. tylko boję się, że za 12lat mogę już mieć za słaby słuch  :rolleyes:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:53:57 pm »
0
Tera mamy 23 lata trasy AFD, więc nie narzekajcie :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:03:21 pm »
0
Hehe, dobre Mexi :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 13, 2010, 09:01:53 am »
0
   Ja pierdziele taki reunion. Po pierwsze byłaby to zamiany siekierki na kijek. Po kiego zmieniać lepszych muzyków na gorszych?
Po drugie byłoby to tak sztuczne jak cycki Pameli.

   Nie odniosę się tu do poprzednich wypowiedzi, bo to już jest przegięcie. Nie obchodzi was Axl? To nie komentujcie. Nie obchodzi Slash? to nie komentujcie. Takie chu....jowe docinki w każdym temacie są żenujące. Są takie osoby, że jakby Axl nagrał najlepszą płytę w historii ludzkości to i tak będę lizać pięty Slashowi. I na odwrót. Ale już zdążyły wyrazić swoje zdanie na ten temat i każdy o tym wie, więc po to powtarzać o tym dzień w dzień?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 13, 2010, 09:21:59 am »
0
Mnie obchodzi Axl i obchodzi Slash. To, że nie podoba mi się ChD, to nie znaczy, że nie chciałbym, żeby Axl nagrał dobra płytę. Ja gościa lubie i nie mam zbyt wiele do niego, poza tym, że w jakimś tam stopniu przyczynił się do rozpadu zajebistej kapeli. Tak jak reszta tej kapeli. A jeżeli chodzi o reunion, to też nie chciałbym, aby to był zryw typu: nie mamy kasy i trzeba zrobić nagonkę medialną itp. Ale na koncert bym poszedł.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 13, 2010, 02:44:13 pm »
0
  Ja pierdziele taki reunion. Po pierwsze byłaby to zamiany siekierki na kijek. Po kiego zmieniać lepszych muzyków na gorszych?
Po drugie byłoby to tak sztuczne jak cycki Pameli.


Ja wiem, czy na gorszych  :rolleyes: Fakt, że Axl zebrał świetnych muzyków, ale nie powiedziałbym, że aż tak leszych od tamtych. W końcu, jakby nie było, to tamci też nagrali kawał porządnego materiału  :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 13, 2010, 02:47:09 pm »
0
Dla jakiejkolwiek zmiany w obecnym składzie mówię stanowcze NIE !!!!!!!!!!!!!!

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 13, 2010, 03:08:02 pm »
0
A ja licze z calego serca na reunion najlepszego składu GNR. Żądam powrotu Braina, Bucketheada i Fincka!

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 13, 2010, 03:12:10 pm »
0
Nie no, bez jaj  :P  Poza Brainem, reszcie mówimy nie  :) Finck, to lebioda, a Buckethead niestety nie pasuje wizerunkiem do tego zespołu, a szkoda  :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 13, 2010, 03:17:38 pm »
0
Nie tylko wizerunkiem nie pasuje ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 13, 2010, 03:24:21 pm »
0
kurde jak tak czxytam niektóre posty , to mam wątpliwości czy to forum wielbicieli tego samego zespołu. Naprawdę uważacie, że ten skład jest lepszy niż Gunsi sprzed lat? Niż Izzy, Slash, Duff ???
Przeciez to w nich się "zakochaliśmy"... nie rozumiem Was.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 13, 2010, 03:29:51 pm »
0
Nie no, bez jaj  :P  Poza Brainem, reszcie mówimy nie  :) Finck, to lebioda, a Buckethead niestety nie pasuje wizerunkiem do tego zespołu, a szkoda  :)
To chyba za wielu utworów w wykonaniu Fincka nie słyszałeś. A, że gra po swojemu to sie niektórym nie podoba. Ale feeling ma niesamowity... vide Echoplex, kretyńsko prosty utwór a zagrany w niesamowity sposób.