Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112605 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 03, 2006, 04:41:13 pm »
0
może tłumaczonko??

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 08, 2006, 02:38:18 pm »
0
własnie! tłumaczonko by sie zdało.
a tak poza tym, to ja wierzę, że Gunsi staną jeszcze razem nascenie i zagrają taki koncerrt, że wszyscy odlecimy w kosmos.
duff, axl, slash, izzy no i steven!!!
mówię wam, że w nic tak nie wierzę jak w to!!!
 B)
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2006, 02:38:36 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 08, 2006, 02:44:04 pm »
0
a jakie jest żródło tej wypowiedzi...??

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 14, 2006, 01:25:47 pm »
0
Wywiady.Nie wiem,co jest źródłem tego konkretnego. Tłumaczonko? Nie jestem taki zdolny :) Może jakiś ochotnik?  :ph34r:
A tu macie wywiad z człowiekiem,który opuścił Gn'R ponad 15 lat temu,dokładnie 7 listopada 1991

Wywiad był przeprowadzony 5 lat temu,ale może nie wszyscy widzieli :
http://chinesedemocracy.com/viewtopic.php?t=20720
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 14, 2006, 07:39:17 pm »
0
to macie tłumaczenie do tamtego artykułu o przyczynach rozpadu. z lekkim poślizgiem ale dopiero dziś to zauważyłam :)

Tekst ten został napisany kilka lat temu więc czytając należy o tym pamiętać. Część trochę poprawiłem, ale większość jest tak jak w oryginale. Muszę dodać, że otrzymałem skargi od ludzi, którzy twierdzą, że to wymyśliłem. Kiedy ostatnio sprawdzałem stan konta nic na tym nie zarobiłem więc po co oszukiwac?

Wielu ludzi zastanawia się dlaczego Guns n' Roses się rozstali. Axl i Slash wydawali się być tak mocno ze sobą związani, ale coś wyraźnie musiało pójśc nie tak. W czasie wywiadów z byłymi członkami grupy często zadaje się im pytanie „czy będzie reunion?” odpowiedzi wyglądają zawsze „ Nie” albo „nie wiem”, ale zawsze zostawiają maleńką iskierkę nadziei dla fanów GNR, którzy po prostu oddaliby wszystko, żeby zobaczyć i usłyszev GNR w oryginalnym składzie. W pewien sposób niemożliwością jest przeprowadzać wywiad z chłopakami i nie zadać tego pytania na które każdy chciałby znać odpowiedź. Ale jedno jest pewne – tak jak Winona Ryder zawsze będzie pytana „czy one są prawdziwe?”, ludzie zawsze będą się zastanawiać czy Slash kiedykolwiek stanie na tej samej scenie co Axl. Jeśli przyszedłeś tutaj po gotową odpowiedź to nie licz na to. Slash nie wie, reszta chłopaków też nie wie, więc i ja nie mogę powiedzieć.
Jednakże postaram się przedstawić mój punkt widzenia dotyczący tego dlaczego się rozstali. Niektórzy z was mogą się nie zgodzić z tym co napisałem, ale wszystko to oparte jest na cytatach i starałem się być jak najbardziej obiektywny. To dotyczy zarówno sprawy odejścia członków zespołu jak i tego co z niego pozostało. To drugie jest dość trudne, zwłaszcza, że Axl nie mówi za wiele. Ale zakładając, że Axl jest racjonalnym aktorem, postaram się dojsć do tego dlaczego zrobił to co zrobił.
Zanim zacznę, chciałbym zaznaczyć, że teraz nie chcę reunionu. Uważam, że moment opuszczenia zespołu przez Izziego był tak naprawdę początkiem końca i że Axl miał rację nie akceptując materiału Slasha na kontynuację Use you illusion.. Mam nadzieje, że ten artykuł będzie tak obiektywny jak tylko jest to możliwe.

STEVEN ADLER - Perkusja (1985-1990)
Przyczyna: Zwolniony
Perkusista  Guns N' Roses Steven Adler był pierwszym członkiem który pożegnał się z zespołem.
Adler nie chciał opuścić zespołu, ale został do tego zmuszony poprzez pozostałych członków ponieważ go zwolnili. Axl jako ostatnio zgodził się na zwolnienie Stevena, ponieważ on nie musiał mieć z nim do czynienia tak często jak pozostali członkowie podczas nagrywania muzyki. Wersja zespołu jest taka, że ugadali się ze Stevenem, że jeśli nie przestanie ćpać to wyleci z zespołu. On twierdzi, że to wcale nie narkotyki były powodem dla którego wyleciał. „Oni twierdzą, że powodem były narkotyki – przyganiał kocioł garnkowi. Ćpaliśmy razem. To zabolało najmocniej. Byli dla mnie rodziną”
Slash twierdzi, że musieli nagrywać partie perkusji około 70 razy zanim udało się zagrać “Civil War” i że to Steven opóźniał ten proces. Ale jednak pojawia się pytanie, że skoro byli  w stanie grac Civil War ze Stevenem na koncertach to może jednak był inny powód dla którego został wyrzucony? Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, ale pojawiły się spekulacje jakoby Steven próbował zgwłacić i prawie zabić byłą żonę Axla – Erin Everly i że to był prawdziwy powód. Tak twierdzi Andy McCoy z Hanoi Rocks, ale niekoniecznie jest to zgodne z prawdą. Axl twierdzi, że nie nagrali piosenki Hanoi Rocks “Beer and Cigarette” na "The Spaghetti Incident” ponieważ, nie chciał, żeby Andy McCoy zarobił kasę na tym, że oni coverują jego piosenkę. Steven także wypowiedział się o McCoyu w negatywach. Czy McCoy kłamie pozostaje pytaniem na które nie znam odpowiedzi.

IZZY STRADLIN - gitara (1985-1991)
Przyczyna: opuścił zespół
Drugim członkiem oryginalnego składu GNR który opuścił zespół był Izzy Stradlin. Dlaczego tak się stało ciężko wytłumaczyć, ale postaram się spróbować. Po pierwsze musimy się cofnąć do wczesnych lat 80 żeby dowiedzieć się o jego  intencjach co do zespołu. Izzy grał w o wiele bardziej „surowych” kapelach. Mówiąc „surowe” mam na myśli coś bardziej surowego niż dźwięk na „Appetite”. Izzy był wielkim fanem Ramones, Johnny Thunders i the NY Dolls i ci z was którzy znają te dźwięki wiedzą co mam myśli mówiąc „bardziej surowe”. Pozostali – sprawdźcie te zespoły. Według Tracii Guns’, Izzy był takim cichym kontrolerem zespołu kiedy wszystko się zaczęło. To on napisał wiele piosenek i cicho dyrygował zespołem, kiedy Axl był trochę w cieniu. Tak było do czasu wydania "Appetite For Destruction"; Izzy miał wpływ na dźwięk ( stworzył około 35-40 % płyty), i podejmował decyzje. Wiadomo też, że podobał mu się dźwięk na Appetite. Jednakże Izziemu nie podobał się dźwięk Marshall który wniósł Slash na płytach Illusions. Nie podobało mu się to ,że nie grał za wiele na płycie. Izzy stwierdził, że spędził 2 tygodnie nagrywając swoje partię na płytę, a reszta spędziła około roku. Logiczne wydaje się więc zapytać, czy ma on prawo być niezadowolony skoro nie poświęcił się bardziej dla tego projektu.
Możecie się teraz zastanawiać dlaczego Izzy nie poświęcił się wtedy. Cofamy się więc do roku 1989 kiedy to Izzy przestał pić i ćpać. Wtedy “muzyka wciąż nas jednoczyła. Slash, Steven, Duff i ja byliśmy bardzo blisko ze sobą i dużo graliśmy. Izzy myślał o opuszczeniu zespołu w 1989 roku, ale ostatecznie postanowił zostać, pomimo tego ,że był „czysty” podczas gdy inni wciąż ćpali, wciąż chciał to jakoś utrzymać.
Axl zaoferował Izziemu kontrakt: “ Axl chciał, żebym podpisał kontrakt który oznaczał, że będę mniej się udzielał i mniej zarabiał. Nie mogłem w to uwierzyc. Ten kontrakt wychodził od osoby z którą przecież dorastałem. Zawsze uważaliśmy GNR za zespół najlepszych przyjaciół a teraz Axl mówi mi “teraz robimy business” Dlaczego miałem to kontynuować? Gdzie się podziała zabawa? Miara się przebrała.
Niektórzy mają do Axla pretensje o ten kontrakt i że to przyczyniło się do odejścia Izziego. Ale jednak to prawda, że Izzy nie poświęcał się całkowicie. Czy zasługiwał na taką samą kwotę pieniędzy jak reszta? Inni musieli zmuszać go do pracy nad piosenkami a według Axla to nie było łatwe. Wielu nie odważyło się zadać pytania co myśleli o tym Slash i Duff. Czy byli temu przeciwni czy to po prostu przypadek, że nigdy się na ten temat nie wypowiedzieli?
Prawdą jest, że Izziemu nie odpowiadał kierunek w którym podążał zespół. Chciał grac inną muzykę, która zakończyła się wraz z "Use Your Illusions", nie lubił Dizziego i tego co on sobą wniósł: „Dizzy gra świetnie, to nie problem, ale to nie jest rock n’ roll...” Izzy miał dość tego, że nie ma już w zespole wiele do powiedzenia. „ Na początku o wszystkim rozmawialiśmy, ale pod koniec coraz rzadziej pytano się mnie o zdanie. Tak naprawdę nigdy nie wiedziałem co się dzieje. Czułem, że moje zdanie już się dla nich nie liczy” Izzy miał dość tego, że Axl nie wychodził na scenę punktualnie. „ Jedyne czego chciałem to koncertów odbywających się zgodnie z planem. I ktokolwiek był odpowiedzialny za te opóźnienia powinien być przygotowany na to ,żeby za nie zapłacić. To straszne, że sprowadza się to do pieniędzy ale przez to traciliśmy setki tysięcy dolarów. Nie uważam też żeby to było fair w stosunku do innych. Ludzie mają prace do których muszą wrócić nad ranem, mają rodziny, dzieci, muszą załatwiać opiekunki i po prostu pomyślałem “cholera, ci ludzie wydają kasę na bilety więc powinniśmy grać o czasie. Jeśli monitory źle działają no to trudno.
Izzy miałć zespołu ponieważ nie był pewien czy tłum słyszy jego wstawki gitarowe podczas koncertów. On nie słyszał ich na Use you illusion. ‘Na ostatniej płycie nie brałem udziału w mixach i kiedy skończyli naprawdę nie było słychać moich partii. Jedyne co było słychać to Les Paul i Marshall na większości piosenek. Skończyło się na tym, że na koncertach nie wiedziałem, że publiczność mnie słyszy.
Dla Izziego, zerwanie z narkotykami i piciem miało bardzo duży wpływ. „ Kiedy rzuciłem narkotyki wciąż zastanawiałem się “ czy to już wszystko?” byłem już tym bardzo zmęczony, musiałem uciec, nie byłem już szczęśliwy- więc powiedziałem sobie, w porządku, zajmę się czymś innym.” I tak zrobił.
Slash skomentował odejście Izziego tymi oto słowami”: Nie chciał pracować tyle ile było trzeba. Nie chciał nagrywać teledysków i spędzać tyle godzin w studio i powoli zaczął się oddalać. Kocham tego gościa więc nie chcę mówić o nim nic złego. Ale po prostu miał już dość tego wszystkiego”

GILBY CLARKE - gitara (1991-1993)
Przyczyna: skończy się kontrakt z zespołem
Jako zastępstwo dla Stevena i Izziego ppjawili się Matt Sorum i Gilby Clarke. Pojawił się  także wcześniej wspomniany Dizzy Reed . Nic nie wskazuje na to, że Duff, Slash albo Axl mieli jakiekolwiek problemy z Mattem Dizzim albo Gilbym. Jednakże problem pojawił się kiedy zespół wydał "The Spaghetti Incident". Po przerwie, Slash , Gilby i Matt rozpoczęli prace nad materiałem na kolejny album. Jako, że Axl odrzucił ten materiał, ta trójka założyła swój własny projekt Slash's Snakepit, oparty na tym właśnie materiale. To wskazywało na to, że GNR się rozpada: Duff i Axl mieli swój pomysł na to jak  album powinien wyglądać a reszta miała inny pomysł, twierdzi Gilby. Gilby, który myślał, że powróci do GNR dowiedział się później że został już zastąpiony. „Nie odszedłem i nie zostałem zwolniony, po prostu wróciłem z trasy i dowiedziałem się, że nagrali płytę beze mnie. Axl uważał, że potrzebuje kogoś lepszego od Gilbiego i wybór padł na Paula Tobiasa.

SLASH - gitara (1985-1995)
Przyczyna: opuścił zespół
W 1994 roku, po tym jak Gilby wyleciał z zespołu, Slash próbował wskrzesić zespół i udało mu się doprowadzić to powstania coveru piosenki Rolling Stones "Sympathy For The Devil" do filmu "Interview With The Vampire". ‘W ten sposób próbowałem zebrać zespół.’ Jednakże nadzieja na sukces wcale go nie gwarantuje z czego zdał sobie sprawę także Slash kiedy to nie potrafił zebrać całego zespołu w jednym pokoju w tym samym czasie.
„ Kto się pojawia? To Duff, Matt i ja przygotowaliśmy całą ścieżkę, a tydzień później Axl zrobił swoją część. Po wydaniu płyty, Slash dowiedział się, że Paul Tobias także grał piosenkę co mu się nie spodobało. „Inna gitara w czasie mojego solo! To Paul Huge! Prawdopodobnie nigdy tego Axlowi nie wybaczę. Ale rozmawialiśmy o tym. Ustaliliśmy ,że jeśli Paul kiedykolwiek zagra coś to przynajmniej zostanę o tym wcześniej powiadomiony. Nie było mnie przy tym kiedy to zrobił. Axl lubi ta piosenkę. Ja nie słuchałem jej od kiedy została zmiksowana. Nie chodzi o to ,że została źle zagrana. Jeśli podoba się ludziom to ok.”
Jak zwykle Slash próbował wszystko naprawić i przyszedł z kilkoma piosenkami które napisał ,ale Axl je odrzucił.
„Zbudowałem w domu studio i zacząłem pisać piosenki”. Początkowo chciał, żeby znalazły się one na nowej płycie GNR: „ Nikt nie wydawał się być zainteresowany tym materiałem. Axl powiedział ‘To nie jest rodzaj muzyki która ja chcę grac’ . Ja powiedziałem ‘Ok.’ „Zbyt wiele razy zdarzało nam się odrzucać piosenki które mogłyby być prawdziwymi hitami. Nie chciałem stracić więcej materiału”. Piosenki pojawiły się później na debiutanckiej płycie
Slash's Snakepit “It's Five O' Clock Somewhere". Matt przyznał później, że Axlowi nie podobał się pierwszy album Snakepit.
Utrata Izziego męczyła Axla przez dłuższy czas, a zwłaszcza wtedy, wydaje mi się, że to było coś o czym bardzo dużo myślał. Piosenki które napisał Slash nie były wystarczająco dobre, nie było nikogo na miarę Izziego. Paul Tobias nie dogadywał się ze Slashem a Duff wkurzył się o to ,że Axl tak po prostu przyjął go do zespołu. Po roku w czasie którego nie zaszły żadne zmiany Slash opuścił zespół. To było w roku 1995(chociaż oficjalnie dopiero od następnego roku)
 
MATT SORUM - perkusja (1990-1996)
 Przyczyna: Zwolniony
Następnym członkiem, który opuścił zespół był Matt. Matt nie zgodził się z Axlem co do kilku spraw i według Axla zmusił go w ten sposób aby ten go zwolnił. Matt przyznał, że przedstawił Axlowi Robina Fincka, i powiedział że będzie świetny ze Slashem na co Axl (według Matta) odpowiedział „ Nie, on będzie świetnym zastępstwem za Slasha”. Matt był dość mocno związany ze Slashem jako, że to właśnie on przyprowadził go do zespołu. Oczywiście nie podobało mu się, że Axl skreślił Slasha.
Nie lubił także Paula Tobiasa: „ Paul wszedł do studio i wygłosił nieprzyjemną uwagę odnośnie Slasha. Powiedziałem ‘Nie mów tak kiedy ja jestem w pokoju’ Wtedy Axl się dołączył, pokłóciłem się i na tym koniec. Huge poszedł za mną na parking i powiedział „Wróć’. Ja powiedziałem „ Nie mogę wrócić, zwolnił mnie. Dobrze się czujesz z myślą, że rozpadł się jeden z najlepszych zespołów jakie kiedykolwiek istniały?”
Wydaje się, że napięcie pomiędzy Mattem i Paulem doszło już do takiego stopnia, że któryś z nich musiał odejść. Nie dogadywali się a jako, że Axl musiał wybrać, wybór padł na Matta, prawdopodobnie dlatego, że uważał iż Tobias jest bardziej wartościowym członkiem zespołu.

DUFF McKAGAN - Bass (1985-1997)
Przyczyna: opuścił zespół
Jako, że Matt został zwolniony, odpadło 50 % zespołu z Use Your Illusion. Duff odszedł następny. Pozostał lojalny wobec Axla i był po jego stronie kiedy Slash, Gilby i Matt napisali album Snakepit jako GnR. Duff miał inne wizje GnR niż oni, ale także potrzebował zaspokoić pewien inny czynnik „przyjemności”
Duff wspomina: “ Chcieli zatrzymać mnie w zespole, byli ode mnie zależni.” Obiecano mu dużą sumę pieniędzy, ale on postanowił opuścić zespół: “Zaproponowano mi mnóstwo pieniędzy jeśli zostanę w GNR i czułem się zaszczycony. Pomyślałem „ Czekaj chwilę, mam dom, mam samochód. Nawet więcej, nigdy nie robiłem tego przede wszystkim dla pieniędzy więc dlaczego teraz miałbym zacząć?’. Poszedłem na obiad z Axlem i jego menagerem. Powiedziałem ‘Axl, świetnie się bawiliśmy razem, ale teraz to już twój własny zespół. Nie interesujesz mnie Ty jako dyktator. Dość. Ten zespół oparty jest na dyktaturze i nie widzę siebie grającego w tych warunkach. Nie przyszedłem tutaj dyskutować o pieniądzach za następną płytę. Możesz je sobie zatrzymac. Znajdź kogoś innego.’ „Przyprowadził gościa i powiedział ‘To jest nasz nowy gitarzysta’. Ja na to ‘Co do cholery? To nie w porządku. To tak jakbym ja kogoś przyprowadził i powiedział ‘ To nowy członek zespołu.’ Tam nie było demokracji. Duff stwierdził też, że to już nie są GnR. Zostało już tylko trzech kolesi. Czego od nas chcą? Że ja i Axl wydamy płytę jako GnR? Po tym jak odszedł Duff, Axl zatrudnił Tommiego Stinsona. Duff zakończył słowami: “Mam nadzieje, że Axl nie poczuję się że go zawiodłem. Po prostu byłem szczery.
Dwa tygodnie po tym jak Duff odszedł – w lato 1997 roku- wreszcie został ojcem, urodziła mu się córeczka Grace. To także przyczyniło się do jego decyzji o odejściu.
 

Kilka słów na koniec
Mnóstwo ludzi obwinia Axla za rozpad zespołu i naiwnością byłoby twierdzić, że w żaden sposób się do tego nie przyczynił. To tak jak winić tylko jedną stronę za rozpad małżeństwa. W roku rozstania może winisz z czasem człowiek się uczy. Na koniec wydaje się, że przyczyna dla której Axl zrobił to co zrobił tkwiła w różnicach dotyczących muzyki. Inni twierdzą, że to nieporozumienia osobiste, ale czy to ma sens? Czy nienawidził Mata? Czy nienawidził swoich wieloletnich  przyjaciół? Jeśli zapytacie mnie, odpowiem, że to mało prawdopodobne. I ciężko wymyślić jakiś inny powód poza muzyką.
Slash pozostaje wśród tych którzy zawsze obwiniają Axla za to co się stało. Axl obwinia Slasha: “Slash powiedział mi: ‘Nie chcę pracowac tak ciężko’. To wydaje się niesprawiedliwe i uproszczone przez Axla: Slash pracował na tyle ciężko, że dał radę wydać dwa albumy Snakepit i odbył tourne zarówno ze Snakepit jak i Slash's Blues Ball.
W dodatku, Slash występował prawie w każdym muzycznym nagraniu przez lata. To także on był tym, który naciskał zespól do zebrania się w studio i tym który wykazywał inicjatywę. Wciąż jednak nie był w stanie usatysfakcjonować  tym Axla, i wtedy zostały już tylko dwie opcje – pójść na kompromis albo zmiana. Wszyscy wiemy, że nie poszedł ( i nie mógł pójść) na kompromis

Jako, że Axl nie wypowiedział za wiele słów w tym eseju, wydaje mi się w porządku żeby zakończyć całą tą opowieść jego słowami. „Prawda jest taka: idź i kup ich solowe płyty. Są tam fajne pomysły i partie, ale nie nadają się na kawałki GNR”
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 07:46:08 pm wysłana przez lania »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 14, 2006, 07:53:42 pm »
0
Dziękuję za przetłumaczenie.Teraz rozumiem więcej i lepiej :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

smakol

  • Gość
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 14, 2006, 08:33:49 pm »
0
„Prawda jest taka: idź i kup ich solowe płyty. Są tam fajne pomysły i partie, ale nie nadają się na kawałki GNR”


Gówno prawda ! pare by sie znalazlo !!!

Offline matin82

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Respect: 0
    • http://
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 14, 2006, 08:54:40 pm »
0
wielkie dzięki za tlumaczenie

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 15, 2006, 08:49:57 am »
0
Powracając jeszcze do materiału o  Izzym, właśnie to mnie najbardziej wnerwia w UYI, że jego gitara jest bardzo mało zauważalna, trzeba się naprawdę mocno wsłuchać żeby ją usłyszeć. No ale to nie jego wina.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 15, 2006, 12:24:43 pm »
0
Cytuj
„Prawda jest taka: idź i kup ich solowe płyty. Są tam fajne pomysły i partie, ale nie nadają się na kawałki GNR”


Gówno prawda ! pare by sie znalazlo !!!
To jest opinia Axla.Można się z nią zgadzać,albo nie,ale myślę,że nawet jeśli się nie zgadzasz to język,jakiego użyłeś jest nie na miejscu.
Każdy ma prawo do swojej opinii,ale przedstawionej kulturalnie :ph34r:
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 12:33:35 pm wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 15, 2006, 11:44:11 pm »
0
Gdyby Axl (przede wszystkim) i reszta popracowali nad materiałem Slasha, była by to płyta HIT!!! Można jej na pewno zarzucić pewną surowość, czy małą przebojowość, ale gdyby doszły jakies partie fortepianowe, linie wokalne Axla (choć Dover'owi nie mam nic do zarzucenia) i jego muzyczne wyczucie, to losy tego zespołu potoczyły by sie inaczej. Niestety kierownik jest za mało kompromisowy - no i ma co ma. Z innymi ludźmi nie może nagrać płyty przez 13 lat. Nie twierdzę, że to tylko ich wina, ale nie wszystko można zrzucić na karb Axlowego dążenia do perfekcji. Coś w tym musi być.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 16, 2006, 08:19:03 am »
0
Prawda leży pewnie pośrodku. Jak to mówił Izzy on,Slash i Duff nagraliby płytę w kilka miesięcy,a np. dla Axla same UYI było wydane zbyt wcześnie ...
Kompromis musi być po obu stronach,a jeśli wizja zespołu jest zupełnie różna to kompromisu nie ma,bo być nie może.
Każdy gra to,co lubi i jak lubi...

Przyjrzeliście się ile płyt solowych nagrali byli Gunnersi?
Żal,że nie mogli tego nagrać razem,ale każdy z nich odcisnął swoje piętno na tym,co nagrał.
A na Axla wciąż czekamy. To,że w zespole byłby nadal Duff,Matt,Izzy,czy Slash wcale nie gwarantuje,że mielibyśmy teraz nową płytę,czy płyty.
Posłuchajcie solowych,naprawdę warto.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 08:19:28 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 17, 2006, 08:40:47 pm »
0
Cytuj
Powracając jeszcze do materiału o  Izzym, właśnie to mnie najbardziej wnerwia w UYI, że jego gitara jest bardzo mało zauważalna, trzeba się naprawdę mocno wsłuchać żeby ją usłyszeć. No ale to nie jego wina.
Ale wystarczy tylko włozyć dobre słuchawki na uszy i wtedy uslyszysz takie partie, że głowa ci odpadnie!
posluchaj sobie co robi izzy w estranged albo... zresztą w kazdym kawałku.
w książce M.W. "Najbardziej Niebezpieczny Zespół na Świecie" Slash powiedział, że Izzy go inspiruje.
to o czymś swiadczy  B)  
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 17, 2006, 08:43:47 pm »
0
Cytuj
Ale wystarczy tylko włozyć dobre słuchawki na uszy i wtedy uslyszysz takie partie, że głowa ci odpadnie!
posluchaj sobie co robi izzy w estranged albo... zresztą w kazdym kawałku.
Albo po prostu słuchać tylko lewego kanału.. sam kiedyś słuchalem tak płyt Gunsów :)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 17, 2006, 10:39:32 pm »
0
Jeden z najsłynniejszych fotografów w branży...również GnR odpowiedział na pytanie na swojej stronie :

Cytuj
We now that you have a strong relation whit some of the members of Guns N´Roses, how you see the comeback of Axl Rose and company? And do you think threes any chance to see a future reunion of Slash or Duff in Guns N´Roses?

Of course Guns'n'Roses will reform. They're all greedy and there's too much money at stake.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
w związku z zamknieciem tematu o ChD prosze o wklejenie tam... jeśli szefostwo uzna to za wartościowe :

Jeden z najsłynniejszych fotografów w branży...również GnR odpowiedział na pytanie na swojej stronie :


Cytuj
Do you like to work in the project of Chinese Democracy?

Chinese Democracy is one of the greatest albums I have ever heard. It makes Appetite look like a demo.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2006, 09:05:40 am wysłana przez krelke »