Autor Wątek: Gunsi w mediach  (Przeczytany 669698 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #705 dnia: Lipca 21, 2008, 07:36:05 pm »
0
ja jakos nie widzialem zeby vh1 jechalo po GNR, ale za duzo nie ogladalem...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #706 dnia: Lipca 21, 2008, 08:10:09 pm »
0
Na VH1 w różnych programach jak jest mowa o Gunsach to generalnie wszyscy po nich jadą. No, ale tak to jest, że się leci tam gdzie zawieje...

W jakim sensie po nich jadą? W kontekście Chd, czy ogólnie że pudle?

W weekend był jakiś program właśnie na VH1 o latach 90 i mówiąc o Gunsach mówili, że takie "November Rain" to totalny obciach, podobnie jak i zespół patrząc na jego teledyski. Jakiś koleś mówił o Axlu - "Axel - Kapsel" ( :D), itp. Często pojawia się również wątek ciągle nagrywanej, a nie wydanej od kilkunastu lat płyty. Generalnie coś w tym stylu zawsze mówią.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #707 dnia: Lipca 21, 2008, 08:45:18 pm »
0
Właśnie JAKIŚ KOLEŚ powiedział ....bezimienny burek włączył mózg na 10 sekund (na więcej nie da rady) i coś tam o obciachu   gada ,a na tej stacji VH1 to czesto  leci ostatnio taka wielka kapela nazywa się FEEL ......no gunsi raczej nie mogą się z nimi równać ;) fani powinni w końcu słuchać w tej porządnej stacji telewizyjnej prowadzonej przez wybitnych krytyków tylko ambitnej muzyki.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #708 dnia: Lipca 21, 2008, 09:27:38 pm »
0
Właśnie JAKIŚ KOLEŚ powiedział ....bezimienny burek włączył mózg na 10 sekund (na więcej nie da rady) i coś tam o obciachu gada

Ten koleś zwie się Wit Dziki i swego czasu prowadził na Vivie (tak, tak, na tym kanale!!) bardzo fajny program o muzyce rockowej i metalowej, więc sądzę, że akurat on wie co mówi... A że może ich nie lubić, takie jego prawo.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #709 dnia: Lipca 21, 2008, 09:40:55 pm »
0
Wit Dziki to prywatnie syn znanej, niezyjacej juz akorki Darii Trafankowskiej

co do gosci z VH1 to Figurski jak juz ktos wczesniej pisal tez lubi sie nabijac z GNR ale on ich ponoc lubi naprawde

zreszta daleko szukac Grzegorz Halama ktory przeciez zrobil skecz z KOHD i udawal Axla, przyznal sie w rozmowie
z Wojewodzkim ze jako mlodzian lubil GNR (na youtubie jest fragment, juz dawalem link, jak ktos chce to sam znadzie)
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #710 dnia: Lipca 22, 2008, 10:43:34 am »
0
Wit Dziki nie jest wyrocznią(wogóle to pierwszy raz o nim słyszę)

Springsteen

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #711 dnia: Lipca 22, 2008, 11:52:49 am »
0
VH1 jest stacją która najczęsciej puszcza teledyski GN' R. Ale faktycznie stosunek dziennikarzy tej stacji do nich nie jest najlepszy.
Ta blondyna (Małgorzata Halber ) powidziała kiedyś odnośnie 1991 roku że płyta Nirvany "Nevermind" wciąż jest na topie a Gunsi już dawno nie są w modzie i chyba nikt ich już nie słucha (czy coś w tym stylu) .
Odnośnie mody , dzisiejsza młodzież woli słuchać pseudomuzykę  , widzimy już jaki zespół  tworzył lepszą muzykę, skoro wielu sympatków Nirvana znajdziemy wśród dzisiejszych gimnazjalistów (osobiście lubię Nirvanę ale nie uważam ich za jakiś wielki zespół  - takie jest moje zdanie ).
A druga ekspertka (ruda  - chyba jakaś aktorka) powiedziała iż woli KOHD w wykonaniu Boba Dylana .
Odnośnie teledysku November Rain - to nie wiem jak można mówić o najlepszym teledysku w historii muzyki (moja subiektywna opinia) że jest "wieśniacki".

 

Offline Lavender girl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #712 dnia: Lipca 22, 2008, 12:29:28 pm »
0
A druga ekspertka (ruda  - chyba jakaś aktorka) powiedziała iż woli KOHD w wykonaniu Boba Dylana

Ta ruda to jest stylistka - Wiganna P. Ale powiedziała też, że ten pan, co śpiewa w GN'R jest bardzo ładny, ale to nie jej bajka. :/
Sokole Oko: Leczy się ziołami?
Wnuczka pacjenta: To nasza tradycyjna medycyna.
Sokole Oko: Obawiam się, że w jego przypadku zioła nie pomogą. Umrze zanim napar naciągnie.

Klinger: Przegapiłem poranną

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #713 dnia: Lipca 22, 2008, 12:57:51 pm »
0
Właśnie JAKIŚ KOLEŚ powiedział ....bezimienny burek włączył mózg na 10 sekund (na więcej nie da rady) i coś tam o obciachu gada

Ten koleś zwie się Wit Dziki i swego czasu prowadził na Vivie (tak, tak, na tym kanale!!) bardzo fajny program o muzyce rockowej i metalowej, więc sądzę, że akurat on wie co mówi... A że może ich nie lubić, takie jego prawo.

Ale jest wokalistą zespołu Funky Trip Fundation (styl zespołu jest połączeniem disco lat 70., funky, jazzu, trip hopu i hip hopu - info ze strony klubu opisującej koncert zespołu). Więc chyba nie ma serca do muzy rockowej i metalowej  :>

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #714 dnia: Lipca 22, 2008, 12:59:25 pm »
0
teledysk do NR na pewno nie jest wiesniacki, jest jedynie zrobiony z wielka pompa, przesadzony...

tak wyglada wiesniacki teledysk
<a href="http://youtube.com/watch?v=ddgyg_5FF_0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtube.com/watch?v=ddgyg_5FF_0</a>
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #715 dnia: Lipca 22, 2008, 02:19:05 pm »
0
Ja bym się tymi wszystkimi paniami i jakimś kolesiu o WIEŚNIACKIM psęudomimie WIT DZIKI AGREST nie przejmował ,chociaż noż w kieszeni się na pewno otwiera gdy tacy fachowcy opiniują zespół który tak naprawde przywrócił wiarę w prawdziwego rocka gdy na topie były takie pudel kapele jak Poison czy Montley Crue.....nie wiem dlaczego ale oni właśnie ich łączą ze sobą i pakują Gunsów do jednego worka razem z nimi,świadczy to tylko o ich małej wiedzy na temat muzyki rockowej.

SSolid

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #716 dnia: Lipca 22, 2008, 02:30:33 pm »
0
No. Ja bym tych dziennikarzy po prostu pozabijał!!!!

Springsteen

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #717 dnia: Lipca 22, 2008, 03:01:33 pm »
0
Dziś w Polskim Radiu Kraków puścili Dont Cry a po utworze prowadzący audycję powiedział  "oni raczej nie płaczą ale mają chyba zamiar pobić rekord świata w wydawaniu płyty ,trwa to  już ponad 10 lat , chodzi oczywiście o Guns N' Roses!"
Tylko szkoda że ucieli ostanie 10 sekund.

Offline Lavender girl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #718 dnia: Lipca 22, 2008, 03:55:45 pm »
0
gdy na topie były takie pudel kapele jak Poison czy Montley Crue.....nie wiem dlaczego ale oni właśnie ich łączą ze sobą i pakują Gunsów do jednego worka razem z nimi,świadczy to tylko o ich małej wiedzy na temat muzyki rockowej.

Co do Motley Crue: kiedyś puścili na VH1program o wspaniałym życiu gwiazd rocka. Myślałam, że to naprawdę będą rock n' rollowcy (szczerze mówiąc liczyłam na GN'R), a tu Motleye! Tak patrzę, a oni tam pieją z zachwytu, jaki to był ostry zespół, tacy hardrockowcy z krwi i kości. A najlepszy był tekst: w latach 80. bardzo liczył się image kapel. Chłopcy z Motley Crue przodowali w tej dziedzinie. Umieli się posługiwać szminką czy kredką do oczu lepiej niż którakolwiek dziewczyna. Zrobili z tego normalnie powód do dumy, że różowa szminka pasuje im do koloru cienia do powiek (ale to już nie polscy "ludzie z VH1" tylko zagraniczni.
Wracając do Gunsów. Kiedyś był program 40 najmniej metalowych momentów i co było? Miejsce 7: Sheryl Crow robi przeróbkę SCOM. A dlaczego niemetalowe: "bo nie wykonywała ruchów ramionami, a ta wersja SCOM to przegięcie". (Swoją drogą na 1 był Vince z MC tańczący kaczuchy).
Sokole Oko: Leczy się ziołami?
Wnuczka pacjenta: To nasza tradycyjna medycyna.
Sokole Oko: Obawiam się, że w jego przypadku zioła nie pomogą. Umrze zanim napar naciągnie.

Klinger: Przegapiłem poranną

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #719 dnia: Lipca 22, 2008, 07:12:32 pm »
0
Ja bym się tymi wszystkimi paniami i jakimś kolesiu o WIEŚNIACKIM psęudomimie WIT DZIKI AGREST nie przejmował ,chociaż noż w kieszeni się na pewno otwiera gdy tacy fachowcy opiniują zespół który tak naprawde przywrócił wiarę w prawdziwego rocka gdy na topie były takie pudel kapele jak Poison czy Montley Crue.....nie wiem dlaczego ale oni właśnie ich łączą ze sobą i pakują Gunsów do jednego worka razem z nimi,świadczy to tylko o ich małej wiedzy na temat muzyki rockowej.

Popieram. Otóż wielu dziennikarzy, a raczej pseudokrytyków muzycznych, zapomina przy okazji swojej antypatii do Gunsów o jednym niepodważalnym fakcie. Był to zespół, który wskrzesił w owych czasach hardrockowe brzmienie z  przełomu lat 60/70. Gn'R nie był kolejnym okraszonym lukrem zespołem w stylu Poison, które z prawdziwym mocnym brzmieniem ma mniej więcej tyle wspólnego co Metallica z hip-hopem. Gunsi grali ostro, agresywnie, z polotem i świeżością. Jedynie ktoś głuchy jak pień może stawiać ich w jednym szeregu z jakimiś "rockowymi boysbandami"  :rolleyes:....Przy okazji oglądania programu "90/h" na VH1 dowiedziałam się niedwano dlaczego Gunsi byli tak niesamowicie obciachowi (cytuje). Nie wiecie ? Otóż wszystko za sprawą telnionych włosów Duffa i Adlera  :D :???:...I co tutaj w ogóle komentować ? Formuła tych programów jest niestety taka a nie inna, więc pozostaje nam patrzeć na to z przymrużeniem oka. Tym bardziej, że głos zabierają najczęściej osoby, które przynajmniej dla mnie nie stanowią żadnego autorytetu...

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9320
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx