Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790876 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1185 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:59:26 am »
0
Podejrzane na Twitterze Avril Lavigne, 22 kwietnia 2013

https://twitter.com/AvrilLavigne/status/326564436129234944




Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1186 dnia: Kwietnia 24, 2013, 07:01:25 am »
+1
To akurat nic nowego, że lubi muzykę rockową, mimo że sama inną wykonuje.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1187 dnia: Kwietnia 24, 2013, 07:06:16 pm »
0
Miałam gdzieś kiedyś skany następnych stron z tej gazety ale zapodziałam... dla ciekawych tutaj cały wywiad: http://www.live-metal.net/interviews_adrianasmith.html

Idąc za ciosem tutaj inny ciekawy wywiad z Adrianą, w którym opowiada o tym jak poznała Axla:

ZA***STY wywiad nada. Ciekawa byłaby taka książka jakby wydali z takimi wspomnieniami i opowieściami  ;)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1188 dnia: Kwietnia 24, 2013, 09:53:09 pm »
+1
Być może jako jedyna na tym Forum nie miałabym raczej ochoty na czytanie bełkotu tej pustej "panienki" w wydaniu książkowym :/ Hahaha!
Nie znam jej dalszych losów, zmądrzała trochę?  ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1189 dnia: Kwietnia 24, 2013, 09:57:03 pm »
0
Próbowała kiedyś swoich sił jako wokalistka, nie wiem czym zajmuje się obecnie. Wiem, że ma córkę, trzyma się raczej ok.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1190 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:03:04 pm »
0
A to wiem, że ma córkę. Dzięki Emma  ;)

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1191 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:00:57 pm »
0
Miałam gdzieś kiedyś skany następnych stron z tej gazety ale zapodziałam... dla ciekawych tutaj cały wywiad: http://www.live-metal.net/interviews_adrianasmith.html

Idąc za ciosem tutaj inny ciekawy wywiad z Adrianą, w którym opowiada o tym jak poznała Axla:

ZA***STY wywiad nada. Ciekawa byłaby taka książka jakby wydali z takimi wspomnieniami i opowieściami  ;)


Mam tego więcej jeśli chcecie czytać :D Ciekawe są te jej wspomnienia, ale po przeczytaniu kilku wywnioskowałam tylko, że ona szaleje na punkcie Axla a on ma ją w poważaniu :D

Być może jako jedyna na tym Forum nie miałabym raczej ochoty na czytanie bełkotu tej pustej "panienki" w wydaniu książkowym :/ Hahaha!
Nie znam jej dalszych losów, zmądrzała trochę?  ;)


Mnie się wydaje, że lewyism chodziło również o to, że opisałaby ciekawe historie z Gunsami a to mogłoby być dobre, tym bardziej, że okiem znajomej nie członków zespołu. :)

Jeśli chcecie, to mogę podrzucić jeszcze jakieś wywiady z nią a tutaj prawdziwa muza Axla - Rocket Queen czy tam Barbi Von Greif jak kto woli, podobno to ona jest tą Monique z tatuażu Axla



Podobno spełniła swoje marzenia i wydała płytę, całkiem nieźle idzie jej śpiewanie  :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=ge-BY_w6sFg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=ge-BY_w6sFg</a>


Tutaj w 1:58 Axl mówi coś o tym jak Barbi robiła mu makijaż...
<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=gMr52xUcPJU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=gMr52xUcPJU</a>


0:30 i 7:23 Barbi mówi o Gunsach
<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=G9noS8VxssM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=G9noS8VxssM</a>


Mnie się wydaje, że ta Barbi to bardzo sympatyczna dziewczyna, szkoda jej trochę
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2013, 11:03:16 pm wysłana przez nada.jonna »

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1192 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:13:45 pm »
0
Dlaczego szkoda, a co z nią? Oj, jak ja mało wiem :o. W prehistorii nie było Internetu, mój angielski kulał i takie są skutki  ;)

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1193 dnia: Kwietnia 24, 2013, 11:31:42 pm »
0
Miałam na myśli to, że ładna sympatyczna dziewczyna a niestety była prostytutką :)

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1194 dnia: Kwietnia 25, 2013, 07:49:00 am »
0
Ja tam chętnie jeszcze coś z tej perspektywy poczytam^^ Tak jak mówisz: ciekawe są opowieści o ekscesach chłopaków opowiadane od tej drugiej strony  ;)
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1195 dnia: Kwietnia 25, 2013, 10:11:00 am »
0
Podejrzane na Twitterze Avril Lavigne, 22 kwietnia 2013

https://twitter.com/AvrilLavigne/status/326564436129234944


Fajne, lubię Avril :)

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1196 dnia: Kwietnia 25, 2013, 01:32:53 pm »
+1
1) coś o Axlu, Adrianie i jak nagrali Rocket Queen http://www.rollingstone.com/music/news/guns-n-roses-appetite-for-destruction-filthy-sexy-cool-20070809
Axl Rose leżał nago wewnątrz studia nagraniowego na Manhattanie w zaciemnionej kabinie wokalowej wymyślając jakieś nie ortodoksyjne dogrywki na ostatnią chwilę. Taśma kręciła się, wiedział, że coś jest nie tak. Miał pod sobą śliczną dziewiętnastoletnią striptizerkę Adrianę Smith, która była dziewczyną jego perkusisty. „Chodź Adriana, spraw żeby było to prawdziwe” warknął Rose przerywając stosunek. „Przestań udawać!”
[…] Smith chciała odegrać się na perkusiście Guns N’ Roses Stevenie Adlerze za zdradzanie jej – zresztą i tak zawsze bardziej lubiła piosenkarza. „Mogłabym zrobić dla Axla wszystko o co by mnie poprosił,” mówi Smith, obecnie trzydziestoletnia mama. „Jest k******o magiczny.” Chociaż była pijana [i giggly] Smith ostatecznie dała Rosowi to, czego chciał: jej jęki orgazmu – które znalazły się na finałowym nagraniu z Appetite for Destruction „Rocket Queen”. Ale kiedy perkusista Adler dowiedział się co znajdowało się na albumie jego zespołu „cholernie ześwirował” mówi Smith. Była prześladowana z powodu nagrania przez lata: "Skończyłam pijąc alkohol i biorą naroktyki przez bardzo długi czas, ponieważ miałam to straszne poczucie winy, wstydu itp."

2) Adriana o Axlu całość tutaj, ja wybrałam tylko to gdzie mówi o Axlu, dalej jest coś o jej płycie http://www.heretodaygonetohell.com/board/index.php?topic=56258.0

10 Marca 2009

GNRTV: Dla fanów GNR, którzy nie wiedzą kim jesteś, możesz powiedzieć swoimi słowami dlaczego powinni to wiedzieć?

Adriana: Jestem głosem dziewczyny z finałowej piosenki „Appetite for Destruction” nazwanej „Rocket Queen.” Chociaż Axl był bardzo podekscytowany by podzielić się artystyczną chlubą ja miałam umiarkowany stosunek i nie byłam wtedy na nią tak całkiem otwarta. Aż do niedawna było tajemnicą do kogo należał ten głos.

- Wciąż jesteś w kontakcie z Axlem?

Adriana: Nie bezpośrednio. Nie widziałam się z nim twarzą w twarz od lat. Stale czekam żeby ponownie go zobaczyć i wierzę, że w najbliższym czasie się spotkamy.

- Możesz opowiedzieć nam o ostanim spotkaniu?

Adriana – Ostatni raz, który sobie przypominam to przyjęcie. Mogę tylko powiedzieć, że był GORĄCY! Miał na sobie kaszmirową kurtkę/marynarkę… czarną. Miał też obcisłe szorty z flagą Ameryki, ze stretchu, [bawełniane coś tam] i Doc Martensy (buty). Wyglądał fantastycznie. Mieliśmy zjeść lunch i miałm do niego zadzwonić. Zgubiłam jego numer! Okropność.

- Kiepsko dla Ciebie, jak dawno mniej więcej się to wydarzyło?

Adriana: W przybliżeniu może 18-19 lat temu…? Dużo czasu.

- Niedawno wystartowałaś z nowymi blogami [?] i zaciekle wstawiasz się za Axlem. Dlaczego teraz?

Adriana: Axl zawsze był lojalną osobą dla tych, którym ufał. Nigdy nie utraciłam wiary w niego. Axl zaoferował mi dawno temu wyjazd w trasę i możliwość małego występu z nim na scenie. Próbowałam postąpić słusznie ze Stevenem kiedy był moim stałym chłopakiem i nie brałam tego pod uwagę, ponieważ myślałam, że nie byłoby w porządku wybrać Axla zamiast niego. To też spieprzyłam! Z perspektywy czasu jasno widzę wszystkie powody, które doprowadziły do rozstania ze Stevenem,  zamiast bycia nierozważnym romantykiem, i kimś kto będzie walczył do śmierci o tą, która kocha; wskoczyłam na tonący statek: mój związek ze Stevenem! Naprawdę chciałam być z Axlem, wiem jak drogim i lojalnym przyjacielem on jest. Miałam tylko 19 lat i spójrzmy prawdzie w oczy; miałam mętlik w głowie i problem z zaufaniem. Pierwszy mężczyzna, którego kochałam, mój ojciec, zostawił mnie kiedy miałam 10 lat. [I have been looking for men who would leave me out of some sort of broken perception till recently.] Pomogła terapia. Odstawienie narkotyków i alkoholu pomogło. Postrzegać mężczyzn jako wartościowe stworzenia pomogło. Muszę przezwycieżyć ból żeby dostać się do mojego serca. Odnajduję w nim Axla… wciąż. Jest przekręcany i niezrozumiany przez większość czasu. Wiem jak ludzie mylą się co do niego i zawsze wypowiadają się przeciwko tym, którzy go sądzą, nic nie wiedzą! Na prawdę uważam, że jest geniuszem i bez jego osobistego napędu żaden z Gunsów nie byłby tam, gdzie teraz jest. Nie obchodzi mnie kto się z tym nie zgadza. Axl jest tym, który wychodził na scenę w assless chaps i musiał śpiewać, w porządku? Axl jest tym, który wkładał całe serce we wszystkie wybryki w zespole. Axl jest wokalistą, pisze teksty i ostatnim, który pozostał w zespole…  w kogo/komu wierzysz? Axl nie był tym, który odszedł z GNR. Został i idzie dalej nawet kiedy prawdopodobnie czuł się jak wrak po tym, co wielu jego długoletnich “przyjaciół” mu zrobiło. Głęboko wierzę w jego muzykalność, kreatywność i jako człowieka. Jak mogłabym nie wstawiać się za swoim przyjacielem? [How could I not come out and call the liars out of their dens?] Kłamcy są jednymi z tych, którzy utrwalają nienawiść i maskują prawdę dla własnych celów. Na koniec, sądzę, że jestem troche masochistką. Ci ludzie, większość z nich, byli też moimi przyjaciółmi a ja chcę oglądać ich staczających się. Powinni siegnąć dna… jak sięgnęłam ja. Byłam [away in treatment] i w bańce próbując znaleźć odpowiedź na życiowe pytanie. Dlaczego teraz? Dlaczego nie! Wyszłam z tej bańki z chęcią zemsty. Widzę co i z jakiego powodu ktoś coś robi. Axl chce grać! Jest w tym dobry. Stąd te wszystkie plotki i spekulacje na jego temat. Pieprzyć to! Słuchajcie muzyki i zamilczcie! GNR jest WŁAŚNIE taki jaki powinien być dzisiaj.

- Jakie twoim zdaniem było największe nieporozumienie na temat Axla?

Adriana: Że jest maniakiem poza kontrolą i powoduje kłopoty. Axl nie zrobił nic tylko dorasta i unika konfrontacji jak najlepiej potrafi, szczególnie ostatnio. Axl zmierza w dobrym kierunku osobiście i muzycznie i widać to po Chines Democracy. Myślę, że CD jest tak dobre ze względu na długość czasu jej tworzenia. Oczywiście dzień po dniu trudził się by stworzyć coś szczerego i pięknego, co jest w jego stylu. Axl włożył w to serce i duszę. Ludzie grający z nim odwalili super robotę i całkowicie szanują jego wysiłki. To dużo wyraża, nie sądzisz?


Sory za te pojedyncze zdania ale nie byłam ich pewna więc zostawiłam tak jak jest w oryginale :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1197 dnia: Kwietnia 25, 2013, 02:13:13 pm »
0
Cytuj
assless chaps
Może chodzi o te spodnie, które nie miały tyłu tylko widać było majtki? :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1198 dnia: Kwietnia 25, 2013, 02:49:18 pm »
+4
W ramach ciekawostki. Sieć Empik ma promocję na muzyczne DVD i obejmuje ona Guns N' Roses - Welcome to the Videos z klipami Gunsów. Cena 19,99 zł. W ofercie jest jeszcze między innymi dwupłytowe Iron Maiden z Rock in Rio i kilka innych ciekawych płytek. Polecam :)

Empik niestety nie płaci mi za tę reklamę :angry:

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1199 dnia: Kwietnia 25, 2013, 03:28:43 pm »
0
Cytuj
assless chaps
Może chodzi o te spodnie, które nie miały tyłu tylko widać było majtki? :P

Dokładnie o te ale nie mam pojęcia jak nazywają się po polsku  :D

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43980
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip