Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790924 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1170 dnia: Kwietnia 14, 2013, 01:52:13 pm »
0
Jak mają to wydać na DVD to muszą trochę "dopieścić" wokal Kierownika  ;)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1171 dnia: Kwietnia 17, 2013, 08:35:49 pm »
0
Chloe śpiewa Rona ;)
Wiecie może coś o niej? Poza tym, że była/bywała na soundcheckach Gunsów śpiewając i 'przyjażnią' z Bąblem nie wiem nic, a ciekawi mnie to troszkę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OaUOUriFr3g&feature=youtube_gdata_player

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1172 dnia: Kwietnia 17, 2013, 08:41:46 pm »
+1
Na jednym z koncertów gdzie była ze swoją mamą, zaczęła przysypiać ze zmęczenia i "wisiała" przewieszona przez barierkę, więc DJ powiedział, że "nikt nie będzie spał na koncercie Guns N Roses" i wciągnął ją na scenę, potem dostała backstage, tam poznała cały zespół, Bumblefoot jest jej ulubionym gitarzystą, więc przy okazji innych koncertów jej matka pisała do Bąbla o tym, a on ją zaprosił na soundcheck i tak kilka razy.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/73122_513434165386659_1668491488_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/20809_513434108719998_1229042663_n.jpg

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1173 dnia: Kwietnia 17, 2013, 09:21:35 pm »
0
Dzięki Emma ;) swoją drogą, świetna historia

Offline Annodob

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1174 dnia: Kwietnia 18, 2013, 12:13:40 am »
0
Członkowie zespołów mają czasem gest :) Myślicie, że robią to dla show czy z serca?
Tanie i zróżnicowane książki tylko na antykwariat poznan

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1175 dnia: Kwietnia 18, 2013, 12:27:28 am »
0
Ron ma świetny kontakt z fanami ;) Wydaje mi się, że to daje mu radość, nie wyczuwam chęci robienia czegoś na pokaz.
Co do Ashby nie jestem pewien :P

Offline Adam1067

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +15
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1176 dnia: Kwietnia 18, 2013, 05:12:24 pm »
+1
Wiem że pewno niektórzy to wiedzą ale wersja Ritz 88 która była nagrywana jest okrojona bo nie ma chociażby Mama Kin a Knockin' On Heaven's Door nie jest ostatnim utworem koncertu.Pełna wersja
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Jkbt-mj_rTU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Jkbt-mj_rTU</a>

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1177 dnia: Kwietnia 18, 2013, 07:25:17 pm »
0

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1178 dnia: Kwietnia 19, 2013, 03:44:15 pm »
0
Ale durne pytania, jak on mógł pytać Erin czy ma na sobie stanik i czy "uprawiają miłość" codziennie  :D

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1179 dnia: Kwietnia 19, 2013, 05:50:54 pm »
0
Mógłby ktoś streścić bo przez jakiś czas nie będę miała możliwości odsłuchania? :)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1180 dnia: Kwietnia 20, 2013, 03:22:59 pm »
0

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1181 dnia: Kwietnia 20, 2013, 04:18:45 pm »
+3
Halestorm feat. Slash & Myles (i kilka innych osób) :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=PC8oYqTAOtY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=PC8oYqTAOtY</a>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2013, 04:23:20 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1182 dnia: Kwietnia 22, 2013, 01:22:43 pm »
0
Brian McDermott, były trener Reading, obecnie Leeds United, puka do bram raju ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=l8ySRzggm6w" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=l8ySRzggm6w</a>

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1183 dnia: Kwietnia 22, 2013, 08:37:12 pm »
+2
Nie wiem, czy gdzieś kiedyś było - znalezione na tumblrze

"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1184 dnia: Kwietnia 22, 2013, 09:04:03 pm »
+2
Miałam gdzieś kiedyś skany następnych stron z tej gazety ale zapodziałam... dla ciekawych tutaj cały wywiad: http://www.live-metal.net/interviews_adrianasmith.html

Idąc za ciosem tutaj inny ciekawy wywiad z Adrianą, w którym opowiada o tym jak poznała Axla:

“Przespałam się z Axlem, żeby wzbudzić zazdrość w Stevenie…”
Adriana Smith była dziewczyną Stevena Adlera. Dopóki nie przespała się z Axlem na potrzebę piosenki Rocket Queen. Tutaj rozpamiętuje upojne dni wina i róż.

Na początku 1987 roku Guns N’ Roses nie byli tylko kolejnym popularnym zespołem z Los Angeles – stworzyli wspólnotę. Mieli ogromną, zżytą ‘rodzinę’ składającą się z muzyków, Roadies (anglojęzyczne określenie osób, które wyruszają razem z członkami zespołu muzycznego na trasy koncertowe), dilerów i striptizerek. Zespół mógł często pisać piosenki z tymi przyjaciółmi a czasami nawet i o nich, tak jak w przypadku klasyków My Michelle i Rocket Queen.

Dla tego drugiego utworu Axlowi przyszła twórcza koncepcja aby nagrać erotyczne jęki jednej z ich Groupie (miłośniczka zespołu muzycznego, za którym podąża w poszukiwaniu erotycznej lub emocjonalnej bliskości), by podkoloryzować utwór na debiutancki album zespołu. Adriana Smith została wyróżniona jako jedyna kobieta występująca w Appetite For Destruction. Była młodą, atrakcyjną tancerką erotyczną która, w tamtym czasie, była też najbliższa perkusiście Stevenowi Adlerowi. W jej pierwszym wywiadzie, Adriana wyjawia historię jej pojawienia się w Rocket Queen „od kuchni” i jakie wzbudzał kontrowersje.

Spotykałaś się ze Stevenem ale jak poznałaś Axla?
Przyszedł na imprezę w moim mieszkaniu. Wzięłam kilka tabletek, byłam naćpana. Wiedziałam, że Steven widywał się z jakąś inną dziewczyną za moimi plecami; mówił, że po prostu „ona go nakręca”. Naprawdę zależało mi na Stevenie. Kochałam go. Jedyną drogą by go zdobyć było przepieprzyć się z piosenkarzem.
Robiłam imprezę w moim stroju kąpielowym, już wtedy byłam na wojennej ścieżce. Ja i Axl zaczęliśmy się pieprzyć na łóżku mojej współlokatorki kiedy Steven wszedł razem z tą dziewczyną. Powiedziałam: „Oh, cześć kochanie, czemu do nas nie dołączysz?” a on na to: „Uh, w porządku”. Cały jakby wyszedł z siebie, takiej reakcji oczekiwałam. Wróciłam i zobaczyłam, że dziewczyna która kręciła Stevena &nbsp;wskoczyła do łóżka i zajęła moje miejsce! Axl zaczął ją pieprzyć! Wtedy wszedł chłopak mojej współlokatorki i Axl dostał w pysk za pieprzenie tej laski na łóżku jego dziewczyny, i Axl i Slash i ten chłopak zrobili wielką bijatykę i wypadli przez okno mojej sypialni jak w westernie!
Ale Stephen i Axl rywalizowali ze sobą w pewien sposób, nie tylko o mnie, tak po prostu. Kiedy Axl był w pobliżu zbliżaliśmy się do siebie i tym przyprawiał Stevena o ból serca, a wtedy Steven szedł robić coś głupiego np. dać sobie w żyłę w windzie albo przespać się z jakąś kiepską panienką.

Przez cały czas był tylko sex, narkotyki i rock&roll?
Oh fuck yeah! Pamiętam jedno zdarzenie kiedy ja i Steven uprawialiśmy sex w budynku naprzeciwko The Hellhouse – mieszkał tam w pieprzonej pralni - a jakiś dziwny drwal mieszkał na przeciwnej ulicy. Miał twarz pitbulla, oczy jak bańki i tylko kilka zębów. Miał łysą żonę. [He would make Crystal [meth] out of, like, household items.] Mógł robić Crystal [metamfetaminę] z artykułów z gospodarstwa domowego. Nie wiedzieliśmy co wciągamy ale – kogo to obchodziło? – po prostu to robiliśmy.
Był dziwnym człowiekiem. Sprawiał, że czułam się niekomfortowo jakby był jakimś kanibalem! Był dziwakiem! Nikt nie chciał do niego chodzić ale wszyscy chcieliśmy jego prochów. Mógł zeskrobać to g***o na szklany talerz, miał lampę lutowniczą, był jak szalony Meat Loaf! Więc uprawialiśmy seks w pralni gdzie było takie małe okienko a w nim jego oko podglądające na nas! Boże! Ale wiesz co takiego zrobił Stevenowi? Zabrał jego pałeczki od perkusji przed ich pierwszą trasą i wytopił w niej małe rowki przez co nie ślizgały się w dłoniach kiedy grał. Był to „trippy time” (dziwny, popieprzony, nienaturalny, człowiek jakby był podpity, naćpany).

Jak trafiłaś na album?
Axl zaproponował, żebym coś zrobiła “coś czego nie zrobiłaby nawet jego dziewczyna”. Posadził mnie i był całkiem poważny. „Nie zrobiła tego Erin, nikt tego nie zrobi.” A ja na to “Fuck yeah, zrobię to – dla zespołu koleś!”. Poszliśmy do studia a ja wykopałam wszystkich na zewnątrz z wyjątkiem pary dźwiękowców. Kazałam im zgasić światła. Ustawili mikrofony nisko przy podłodze, były tam drewniane boazerie do połowy ścian i okna więc nikt nie mógł nas widzieć. Ja i Axl weszliśmy, uprawialiśmy seks na podłodze. Ponoć całe audio trwało jakieś trzy i pół godziny. Zsunęliśmy się na podłogę i po prostu to zrobiliśmy. Dla mnie była to niezła zabawa a Axl mówił: „Dalej Adriana, skończ k***a udawać!”. Prawdopodobnie była niezła komedia błędów przez większą część. Powiedziałam im, żeby zniszczyli taśmę.

Zapłacono Ci za serwis?
Myślę, że zrobiłam to za butelkę wódki albo coś takiego. Bo chciałam imprezować ze Slashem! Oczywiście Slash ****** się za to; on i Steven byli przyjaciółmi z dzieciństwa. Następnego dnia poszłam do nich do studio gdzie miksowali ten kawałem. Myślałam sobie „Boże, co ja narobiłam? Jestem pewna, że w tamtym czasie i wieku każda dziewczyna myślałaby “Oh taak!” ale ja tylko próbowałam dowieść kolejną rzecz Stevenowi i powiedzieć „Widzisz? ****** się!”. Tak właśnie było, ale ze względu na Stevena nie chciałam aby ktokolwiek mówił coś na temat osoby z nagrania i nie pozwoliłam żeby dowiedział się, że ten zaszczyt przypadł właśnie mnie. Ale byłam pijana i wściekła na niego kiedy się wygadałam. Wreszcie złamałam się i powiedziałam mu to. Był załamany i wkurwiony: „Jak mogłaś mi to zrobić?” Czułam się całkowicie winna ale w tym samym czasie Steven pieprzył każdą łatwą pannę w mieście.

Wtedy GN’R stało się wielkie…

Jak tylko rozpoczęła się trasa koncertowa wszystko się rozpadło i pojawiły się efekty tamtejszego stylu życia. Wpadłam w ciężkie uzależnienie od różnych substancji. [Then the band would come back to Hollywood and would be put up in hotels in shit.] Chciałabym zobaczyć czasami Stevena, ale k***a… Ta wielka fala zwana Guns N’ Roses uderzyła a mnie porzucono uzależnioną i czującą się jak pasierbica. Zadzwoniłam do Axla a on na to: „wiesz, Steven poznał nowych przyjaciół i żyje swoim życiem.” Nie wiem k***a dlaczego Axl doradzał mi na temat Stevena i miał się z tym dobrze. Sądzę, że żegnał się ze mną. Wiesz: „To jest to. Zostaliśmy zniesieni przez sławę i fortunę.” Był to naturalny postęp, ludzkie życie ulega zmianie. Skończyłam jako tak cholerny ćpuń, że nie mogłam nawet wstać z łóżka. Nie mogłam wyjść spod kołdry. Po prostu było źle.

Jak czujesz się dzisiaj wiedząc, że pojawiłaś się w jednym z największych albumów wszechczasów?
Powinnam być mądrzejsza i umieścić swoje imię na albumie, jakiś zaszczyt. Może pół centa z każdego albumu? Wtedy byłabym dziwką do wynajęcia, prawda? Wiesz, w ogóle… Nie sądzę, że ktokolwiek coś mi zawdzięcza, co się stało po prostu się stało.

Jesteś Rocket Queen?
Axl napisał tą piosenkę dla dziewczyny nazywanej Barbie, która była ćpunką i dziwką, którą kochał. Ona była Rocket Queen. Ja jestem zastępczynią Rocket Queen!

źródło http://archive.classicrockmagazine.com/view/july-2007/37/i-slept-with-axl-to-get-steven-jealous

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43980
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip