Autor Wątek: Frekwencja na koncercie w Polsce  (Przeczytany 31950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:04:56 pm »
0
Cytuj
Gunsi wydadza album, ktory okaze sie hitem, i na koncercie za rok bedzie pelniutki stadion :) Ja tak czuje.
Ja tez tak czuje a ci wszyscy niby fani ktorzy sluchaja GN'R niech uwierza w nowy sklad gunsow.A co do tego slynnego cytatu to brednie!!!!Jestem tego przekonana!!!Pozdrawiam!!! :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2006, 08:11:57 pm wysłana przez Witek »

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:56:04 am »
0
Wiadomo, że brednie...kto był na koncercie i przyjrzał sie uważniej Axlowi przy Patience to sie przekonał :)


Mam ochote na chińskie :P

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 22, 2006, 11:42:37 am »
0
Ja powiem tyle, że cena biletu miała dla mnie akurat najmniejsze znaczenie, bo ja mogłabym nawet nie jeść przez tydzień, aby mieć na ten bilet.... (ale to chyba tylko ja, jak jakiś psychol...)  B). Moim zdaniem, większość ludzi nie poszło na koncert właśnie ze względu na nowy skład. Bo to już "nie to samo", że napewno dadzą plamę.... Wiele ludzi, nawet lubiących GN'R, twierdzi że ten zespół się już skończył i dalsze wydawanie płyt czy koncertowanie nie ma sensu.. Dla mnie to jedna wielka bzdura  <_<  Choć większość z nich, teraz żałuje że jednak nie było ich na stadionie, po moich cudownych relacjach  :lol:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline kokosz1981

  • Uploaderzy
  • Atittude
  • ****
  • Wiadomości: 1076
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 22, 2006, 03:09:48 pm »
0
Cytuj
Ja powiem tyle, że cena biletu miała dla mnie akurat najmniejsze znaczenie, bo ja mogłabym nawet nie jeść przez tydzień, aby mieć na ten bilet.... (ale to chyba tylko ja, jak jakiś psychol...)  B). Moim zdaniem, większość ludzi nie poszło na koncert właśnie ze względu na nowy skład.
tak jest - tak zrobiło kilku moich znajomych (kolesie koło 30-tki), starych rokendrolowców, w czasach podstawówki i AFD szaleli za GNR; na koncert chętni ale tylko w starym składzie (a przynajmniej Slash & Izzy); a kwestia finansowa to już pikuś
2010-10-13 I 2012-05-31 London O2 Arena
2010-06-20 Gdańsk

Offline Lezaza

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.jamajka.ir.pl
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 22, 2006, 03:10:56 pm »
0
Cytuj
po primo będzie pełny stadion - ale śląski splash.gif
po secundo - my się i tak dopchamy biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Wiecie ja tez czekam na następny koncert i jestem ze Śląska, więc coś napomknę:

Śląski stadion jest dużo większy, tak na 50 000 luda, ALE  nie chodzi mi teraz o frekwencję, tylko o widoczność... kto chce iść na sektor, nawet vipowski niech bierze lornetkę. Pozatym byłam tam kilka razy np Metalice i ironach i za każdym razem stawiają scenę w poprzek płyty, a nie wzdłuż jak na legii na GN'R, a co za tym idzie, z boku płyty też widać jak wcale. (Ja miałam to szczęście że miałam 3 kolegów metali, którzy już o 12 rano mnie wyciągnęli, dostaliśmy opaski na pierwszą strefę i koło godz. 21 zaciągnęli mnie pod barierki i cały koncert Ironów pilnowali żeby mnie kocioł nie porwał i nie rozdeptał, bo co jak co fani GNR maja więcej kultury i kulturalnie podkakują w pionie i nie robią takiego bydła, za co im serdecznie wszystkim i każdemu z osobna dziękuję. Bawić się można wspaniale i żywiołowo, bez utrudniania tego swoimi łokciami i kolanami innym wokoło!).

A tak ewentualnie co do katowickiego Spodka... Jest naprawdę spoko od października do kwietnia, ale w lato... no cóż tam jest takie air condition, że nie ma air condition... Naprawdę masakra...

I ja jako Ślązaczka musze to powiedzieć: W Warszawce było super, bardziej mi sie podobało na stadionie Legii...
Oczywiście gdziekolwiek GN'r zagrają, choćby i w Suwałkach czy Szczecinie (czyli w najdalszych mi zakatkach Polski) to i tak pojadę !!

I jeśli tylko wydadzą płytę, to frekwencja będzie większa, dużo większa, niż w tym roku.

Kwestia jest też taka:

GN'R pierwszy raz grają w Polsce stadion mógłby zmieścić 25 000 luda przyszło 11 000 gazety piszą : przyszło połowę mniej ludzi niż sie spodziewano, stadion był w połowie pusty

Black Sabbath z Ozzym zagrali po raz pierwszy w Polsce w 1998 roku w Katowickim Spodku do którego wlezie max 10 000 luda. W gazetach napisali : Spodek pękał w szwach, zapełniony po brzegi, bilety wyprzedane do ostatniego, tyyylu fanów przyszło, wow!! etc."

Ale żeby porównać liczby bezwzględne to już się ludziom nie chce...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 03:22:13 pm wysłana przez Lezaza »

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 22, 2006, 03:32:29 pm »
0
Ekhm...no co do tej kultury fanów to bym polemizował jak rozkręcili pogo przy It's so easy to mi róże rozdeptali beszczelnie i dostałem z łokcia w twarz :P Dłużny nie byłem, ale mimo wszystko...:)
A co do miejsca następnego koncertu...to jednak wolałbym żeby to była jeszcze raz Wa-wa i stadion Legii...wybitnie mi sie tam podobało !
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 03:32:59 pm wysłana przez Viper »


Mam ochote na chińskie :P

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 22, 2006, 03:54:18 pm »
0
Ja tez next koncert chce w Wawie... spoko miasto jest :P I mam do niego blisko  :rolleyes:  

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 22, 2006, 03:58:39 pm »
0
Tu nawet nie chodzi o odległość...
Ale ten klimat przede wszystkim, jesteś drugi raz to już wiesz mniej więcej co jak i gdzie...nawet ochrona całkiem sympatyczna (pomijając niszczenie biletów :) ) i panie z Telepizzy :D
Tak sobie gadam a pewnie i tak nie będzie tych samych osób w ochronie itp. za rok...
Mimo to byłoby świetnie po prostu widzieć Gunsów na tym samym stadionie (może nawet i oni czuliby sie jak w domu :) )


Mam ochote na chińskie :P

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 22, 2006, 04:23:32 pm »
0
oczywiście wawa :D bo mam bliziutko :] ale jesli byłby gdzie indziej to też się bym wybrała.

co do frekwencji na koncertach (już chyba ktoś tu tak wspomniał a jak nie to będę pierwsza hyhy :P) liczy się popularność - nie ta co kiedyś tylko ta co TERAZ jest. Axl miał dłuższą przerwę w koncertowaniu i spora ilośc fanów nie wierzyła w powrót :P(idioci) a innym przeszkadzał nowy skład, który wg mnie jest świetny :D

a tak baj de łej- w dupie mam ile luda było - grunt że ja byłam :D

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 22, 2006, 04:57:48 pm »
0
Cytuj
Ja powiem tyle, że cena biletu miała dla mnie akurat najmniejsze znaczenie, bo ja mogłabym nawet nie jeść przez tydzień, aby mieć na ten bilet.... (ale to chyba tylko ja, jak jakiś psychol...)  B)
Co najmniej jeszcze jeden psychol mógłby być do tego zdolny... :D a co do ostatnich wypowiedzi to zgadzam się! bo jeżeli kogoś nie było i dalej chce się sugerować opiniami z "mediów" typu fuckin' Dziennik i narzekać "że to juz nie to samo" tylko to już jego probem  :P  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 22, 2006, 05:20:08 pm »
0
Cytuj
Tu nawet nie chodzi o odległość...
Ale ten klimat przede wszystkim, jesteś drugi raz to już wiesz mniej więcej co jak i gdzie...nawet ochrona całkiem sympatyczna (pomijając niszczenie biletów :) ) i panie z Telepizzy :D
 
a jakie obiadki dobre w tym barze pod mostem :D
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 22, 2006, 05:25:54 pm »
0
To jaka była frekwencja świdczy w duzej mierze o głupocie
naszego narodu..:rolleyes: . Objwia się to między innymi tym, że jak mało kto sugerujemy się mediami. Przykładem może być chociażby popularność
RadiaMaryja :P . Szkoda, że rzekomi fani Gn`R mają również tego typu zapędy...
Ponadto uważam, że tłumaczenie się zbyt wygórowaną ceną biletu jest w większosci przypadków śmieszne i popieram w tej kwestii Cyanidę ;) .
Pod względem frekwencji daliśmy plamę (w końcu to pierwszy koncert Gn`R w PL)...
Z drugiej strony cieszę się, że przyszli na koncert ludzie naprawdę zainteresowani muzyką Gunsów, ludzie, dzięki którym stworzyliśmy naprawdę rodzinną atmosferę. Gunsi mają cudowną publiczność i to jest ważne, "liczebność" to sprawa drugorzędna.

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 22, 2006, 06:09:26 pm »
0
Cytuj
Pod względem frekwencji daliśmy plamę (w końcu to pierwszy koncert Gn`R w PL)...
 
ja  tak  nie  uwazam ... Gunsi  graja  obecnie  takie  koncerty  dla  kilkunastu  tys.  ludzi  w  różnych  krajach ... mieli  długą  przerwę ,  nie  wydali nowej  płyty  więc  taka  frekwencja  jest  jak  najbardziej  na  miejscu...
Gn'Ration ! 

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 22, 2006, 06:13:23 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Pod względem frekwencji daliśmy plamę (w końcu to pierwszy koncert Gn`R w PL)...
 
Jak plame ? Przeciez dalismy czadu a ze bylo nas tylko ok 11 tys ? Wazna jest jakosc a nie ilosc  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 22, 2006, 06:19:51 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Pod względem frekwencji daliśmy plamę (w końcu to pierwszy koncert Gn`R w PL)...
 
Jak plame ? Przeciez dalismy czadu a ze bylo nas tylko ok 11 tys ? Wazna jest jakosc a nie ilosc  B)
Napisalam o liczebności w swoim poście poniżej, nie czytasz do końca postów??Pisząc "my" mialam na myśli wszystkich, naród... :unsure:.
 

 

Pożar na koncercie

Zaczęty przez Maro2

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12438
Ostatnia wiadomość Grudnia 22, 2006, 06:50:56 pm
wysłana przez Hubik