Autor Wątek: Frekwencja na koncercie w Polsce  (Przeczytany 31844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 17, 2006, 02:44:36 pm »
0
Tak było może w Łodzi... Na przyklad w takim Opolu widzialem jeden plakat powieszony w sklepie muzycznym, poza tym nic wiecej takze wszystko jest kwestia miasta

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 17, 2006, 02:50:50 pm »
0
nie no, u mnie w pewnym momencie było ich całkiem dużo... ale za to tak sk*********o przyklejone... jeden zerwałem... a drugi po koncercie Alice In Chains, świeżutkie były więc łatwo zeszły...

Offline T.W.A.T

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 17, 2006, 04:05:12 pm »
0
Wiemy że w warszawie było 11.000 wiary a czy ktoś może wie jaka frekwencja panowała na dotychczasowych koncertach?  bo strasznie ciekaw jestem

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2006, 04:34:50 pm »
0
Cóż zgadzam sie z Wami, że reklama fatalna, u mnie zero plakatów, raz tylko slyszalam w radiu zet reklamę i tyle. Acha i jak do Krakowa jechałam na pielgrzymkę to po drodze bilbord jeden zauważyłam. Do tego te plotki... i to ze Slasha nie ma... bardzo wiele zaważyły na ilości osób. Ale chociaż płyta isę świetnie spisała i było zajedwabiście!! :D Oby wrócili do nas...


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 17, 2006, 04:48:59 pm »
0
w czeskiek Pradze na koncercie bylo 10-12 tys. fanow (tak btw. Axl interesuje sie pilka nozna - bo w Czechach mowil do fanow ze przegrali z nimi 3:0 na MS)

pozdrawiam

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:01:56 pm »
0
Troszkę się przestraszyłam jak zobaczyłam te pustki na trybunach,ale na GN'R było już ok :P kto nie był niech żałuje.Było też kilku fanów Mety przyszli się pośmiać z Axla i reszty ale po koncercie mówili zgodnie,że nie był z czego,mało tego był to dla nich najlepszy koncert jaki widzieli :)  :D
Było nas akurat!!!!!!!  ;)  

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:18:17 pm »
0
Buheheheheheheheeee B)  


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:18:22 pm »
0
Gunsi wydadza album, ktory okaze sie hitem, i na koncercie za rok bedzie pelniutki stadion :) Ja tak czuje.

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:22:09 pm »
0
Ja też :) Przecież nowe piosenki były niesamowite!!


Ale z drugiej strony jeśli będzie tłum to trudniej będzie się dopchać pod scenę  :P  


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:45:53 pm »
0
po primo będzie pełny stadion - ale śląski :]
po secundo - my się i tak dopchamy :D :D :D

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:02:30 pm »
0
Cytuj
Gunsi wydadza album, ktory okaze sie hitem, i na koncercie za rok bedzie pelniutki stadion ) Ja tak
Własnie,gdyby wydali płytę  chociaz 2 miesiące temu ludzi byłoby więcej.I zgadzam się z wszystkimi,któży twierdzą,że promocja była kiepska.Widziałam wprawdzie kilka bilbordow,ale to bylo ok.kwietnia.szybko znikneły.To samo z reklamówkami na TVN

guest211

  • Gość
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:12:55 pm »
0
Cytuj
po secundo - my się i tak dopchamy :D :D :D
I do tego będzie potrzebny fanklub. Najlepiej oficjalny.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 21, 2006, 04:31:23 pm »
0
No to teraz chwila refleksji jak już poruszyliśmy temat frekwencji-
przyszło tyle ludzi a nie więcej, gdyż:
1. sprawa kasy-dla fanów wydatek rzędu 110zł-to nie jest za dużo-ale jednak dla wielu osób, którzy chcieliby zobaczyć Gunsów na żywo-bilet + przejazd (czasami droższy od biletu) był sporym wydatkiiem-i znam wielu takich ludzi, którzy zrezygnowali przez to z koncertu!
2. Tak już o samych Gunsach- zespół Genialny-ale trzeba pamiętać, że ostatnią płytę wydali parenaście lat temu-fani tacy jak ja mogli na tą chwilę czekać i kolejne 15 lat, ale wiele osób przestało wierzyć w reaktywację GnR a tym bardziej w ich przyjazd do Polski (zresztą jeszcze pare miesięcy temu sam nie mogłem tego pojąć)
3. Pamiętajmy, że w Gunsach z oryginalnego składu pozostał Axl (Dizzy-jest mniej dostrzegalny przez fanów muzyki), a o przyjeździe Izzyego dowiedzieliśmy się na tydzień przed koncertem-a wśród wielu pamuje jeszcze hasło-Gunsi to Slash i Axl-i w sumie im się nie dziwie, gdyż była to para, tworząca pewnego rodzaju ikone, markę, symbol tego zespołu!
4. Supporty-boże-gdyby nie Bach odciąłbym sobie uszy- i choć nie były aż tak słabe jak sądziłem-to ludzie.....przed taką gwiazdą jak GUNS N' ROSES-dwa polskie zdziadziałe bandy-Andzia, czy Irlandia mogą rozpoczynac takie show? A o Bachu dowiedzieliśmy się też na sam koniec ;P
Kiedy byłem na Metallice, to naprawdę było ostro-show rozpoczęły 2 wielkiego formatu bandy-Vader i Slipknot-i nawet jeżeli ktoś ich nie lubi, to renoma tych zespołów jest tak wielkia, że w Chorzowie było pełno wiary, która przyszła wyłącznie na te koncerty, a nie na występ gwiazdy wieczoru-
i tutaj też się cieszę-fajnie, że byli sami fani Gunsów-chyba, że jakiś świr zapłacił 110 zł dla Kobranocki, czy Oddziału, nie wspominając o Northie (czy jakoś tak)-polecam dla nich festyny miejskie, na których można spotkać takiego formatu gwiazdkę
5. Nie zapominajmy o tym doliniarskim haśle o Polakach i Żydach-ale i tu fajnie, gdyż głąby, które uważaja to za prawdę nie pojawili się na stadionie:D
6. I już tak na sam koniec-wiara na Gunsach dawała tak czadu, że wydawało mi się, że stadion jest pełen-nie zamieniłbym tej ekipy na żadną inną-BYŁO GENIALNIE- publiczność Gunsów jest najbardziej hałaśliwa, zgrana i niesamowicie przy tym ekspresyjna na całym j**...globie!
I ZA TO WAM CHWAŁA! ufff....to ja skończyłem!

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 21, 2006, 05:41:01 pm »
0
Nic dodać, nic ująć! ;)
Szczególnie przychylam się do punktu 4 i 6 :D .

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 21, 2006, 07:59:07 pm »
0
Zagadzam się z tym że nowa płyta podziałałaby dodatnio na frekwencję. Ludzie mieliby możliwość zapoznania się z nowymi utworami (naturalnie nie mówię o zapaleńcach takich jak my ktorzy je znają na pamięć  :D ). Ale myślę, tak po przeczytaniu waszych wypowiedzi, że GnR dorobili się u nas grona fanów którzy przyjdą do hali, na stadion, pole czy do innej stodoły, w skwar, deszcz albo gradobicie, bo to po prostu nie miałoby specjalnie znaczenia gdzie i kiedy  B)  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

 

Pożar na koncercie

Zaczęty przez Maro2

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12382
Ostatnia wiadomość Grudnia 22, 2006, 06:50:56 pm
wysłana przez Hubik