Autor Wątek: Tommy: W GNR nauczyłem się współpracy twórczej  (Przeczytany 353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3475
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Tommy: W GNR nauczyłem się współpracy twórczej
« dnia: Maja 18, 2023, 07:07:19 pm »
+1


 

Tommy Stinson przymierza się do wydania płyty pod szyldem Cowboys in the Campfire, to jest projektu, który współtworzy z Chipem Robertsem.

Projekt narodził się blisko dekadę temu jako coś na kształt muzycznego żartu, ale z czasem nabrał większego znaczenia.

Debiutancka płyta będzie nosiła tytuł „Wronger” i ukaże się już niebawem, 2 czerwca br. 
Na krążku znajdzie się dziesięć utworów. W pierwszym z nich, „Here We Go Again”, będzie można usłyszeć Tommy’ego grającego na ukulele.

Tuż po wydaniu płyty Stinson i Roberts wyruszą w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Ostatnio w sieci pojawił się wywiad, w którym Tommy opowiedział pokrótce, jak powstał debiutancki album Cowboys in the Campfire. Mówiąc o tym, że – w przeciwieństwie na przykład do pierwszego krążka Bash & Pop – płyta była wynikiem artystycznego współdziałania, przyznał, że pracy zespołowej nauczył się przede wszystkim w Guns N’ Roses.

„Umiejętność współpracy rozwinąłem po dołączeniu do Guns N’ Roses”, wyjaśnił. „To było coś wyjątkowego”.

„Gdy dostałem angaż do Guns N’ Roses, zespół składał się z sześciu osób i wszyscy tworzyliśmy piosenki razem”, ciągnął Tommy. „Najlepszą częścią tamtego doświadczenia był właśnie ten wspólny twórczy wysiłek, to, że mogłem komponować z różnymi ludźmi, mającymi różne muzyczne korzenie i wrażliwość. Z perspektywy czasu widzę, że to między innymi właśnie dlatego Chinese Democracy jest tak dobrą płytą”.     


Tymczasem pierwszy singiel z albumu „Wronger”, „Dream”, jest już w sieci:

www.youtube.com/watch?v=QJt4nJ3Tmww









Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8579
  • 17000 postów
  • Respect: +4337
Odp: Tommy: W GNR nauczyłem się współpracy twórczej
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2023, 09:28:14 pm »
+1
Wrócili D i S i się skończył wspólny twórczy wysiłek  :lol:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6638
Ostatnia wiadomość Sierpnia 17, 2012, 08:41:30 am
wysłana przez slasherr