Autor Wątek: Tommy Stinson: Axl był zły, kiedy odszedłem  (Przeczytany 573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Tommy Stinson: Axl był zły, kiedy odszedłem
« dnia: Maja 30, 2023, 10:08:18 am »
+2


 

Tommy Stinson był gościem 400. odcinka audycji „Appetite For Distortion”.

Rozmawiając z prowadzącym, ponownie podzielił się przekonaniem, że jego odejście z zespołu w niebezpośredni sposób doprowadziło do reunionu.

Stinson musiał odejść z Guns N’ Roses, kiedy w 2014 roku został „tatą na cały etat”.

„Znalazłem się w sytuacji, gdzie po prostu musiałem być w domu”, powiedział we wzmiankowanej audycji. „Decyzja [o opuszczeniu Guns N’ Roses] była nieunikniona. To jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek musiałem podjąć. Tyle że nie miałem wyboru, naprawdę musiałem to zrobić. To postawiło mnie, naturalnie, w złym świetle w oczach Axla. Był zły. Moja decyzja bynajmniej mu się nie spodobała”. 

„Nie mogę jednak przestać myśleć”, dodał Tommy, „że gdyby teraz Axl spojrzał wstecz, na wszystko, czego dokonał, odkąd odszedłem, mógłby nawet być wdzięczny za to, co się stało. Dla niego koncertowanie z AC/DC to była wielka rzecz, coś, co zapisało się w annałach rocka. Nie chciałbym, żeby cofał się pamięcią do tamtych czasów i mówił: «Nie dokonałbym tego, gdyby Tommy nie odszedł i gdybyśmy kontynuowali trasę». 

Do regroupu też by nie doszło – przynajmniej nie wówczas. Myślę, że Axlowi świetnie się układa i nie wierzę, że nie odczuwa w związku z tym wdzięczności”.   


Stinson wyjawił, że od czasu odejścia z zespołu był „na paru koncertach Guns N’ Roses”.

„Wybrałem się na parę koncertów z moim kumplem, Steve’em”, powiedział, „Widzieliśmy ich w Kansas, we wrześniu. To było na krótko przed tym, jak córka Fortusa poszła do college’u. Zabawnie jest być po drugiej stronie barykady. Podczas jednego z koncertów – nie pamiętam, czy to było w Kansas, czy może w Filadelfii – ludzie rozpoznawali mnie i pytali: «Hej, co ty tutaj robisz?». Ja i Steve, mój kumpel, uśmialiśmy się po pachy, bo on jest wielkim fanem Guns N’ Roses”.

„Ludzie mówili: «Patrz, przecież to Tommy Stinson! Co ty tutaj robisz, chłopie?». A ja na to: «Przyszedłem na koncert, tak samo jak ty». Taak, to była przednia zabawa”.





Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Tommy Stinson: Axl był zły, kiedy odszedłem
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 30, 2023, 10:39:50 am »
+2
wielkie dzieki za ten news, Stinson to niezwykle barwna postac, zawsze ma cos ciekawego do powiedzenia

podoba mi sie to luzne podejscie, przyszedl sobie na koncert, dobrze sie bawil

moze sie kiedys doczekam az napisze autobio, klepalbym z ebaya czy innego amazona, jak Najman mate
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2023, 10:44:41 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13290
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax