Autor Wątek: Steven zachwyca się swoim zespołem  (Przeczytany 338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Steven zachwyca się swoim zespołem
« dnia: Września 22, 2022, 11:22:32 am »
0




Dzięki KISS Detroit już zawsze będzie znane jako „Rock City”.
Piosenka „Detroit Rock City” ukazała się w 1976 roku na płycie „Destroyer” i od tamtej pory jej popularność nie słabnie.

Ale KISS to nie jest jedyny zespół, który ma w Detroit oddanych fanów. Drugą taką kapelą są Guns N’ Roses. Były perkusista GNR, Steven Adler, coś o tym wie.

„Uwielbiam Detroit”, twierdzi Steven. „To świetne miasto, pełne wielkiej muzycznej historii. Już nie mogę się doczekać powrotu do Michigan”.

Dzisiaj (22 września) Adler i jego zespół zagrają w The Token Lounge w Westland.

Steven nie szczędzi pochwał swojej kapeli.

„Michael Thomas i Alistair James należą do najlepszych gitarzystów na scenie rockowej”, zapewnia. „Mogą zagrać cokolwiek, a efekty zawsze są fantastyczne. Doskonale oddają brzmienie Guns N’ Roses, a zwłaszcza kawałków z «Appetite for Destruction»”.

Wokalista Adlera, Ari Kamin, pochodzi z Argentyny, gdzie przed laty grał w Son Of A Gun.

„Ari Kamin to idealny frontman”, entuzjazmuje się Steven. „Jest przystojny, tryska energią i wydobywa z siebie równie nieprawdopodobne dźwięki co Axl. Naprawdę wie, jak zrobić wielkie widowisko”.

Adler nie jest osamotniony w swoich poglądach – przychylnie o Kaminie wypowiedzieli się swego czasu także Paul Stanley, Nuno Bettencourt czy Sebastian Bach.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1393
Odp: Steven zachwyca się swoim zespołem
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2022, 12:19:29 pm »
0
Cóż mu zostaje... sentyment z czasów AFD ...

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 14255
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna