Autor Wątek: Sorum nostalgicznie o klubie Rainbow Bar & Grill  (Przeczytany 713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sorum nostalgicznie o klubie Rainbow Bar & Grill
« dnia: Czerwca 19, 2020, 02:29:50 pm »
0



„The Rainbow” to film dokumentalny poświęcony jednemu z najsłynniejszych klubów na Sunset Strip, Rainbow Bar & Grill.

Jego założycielem był nieżyjący już Mario Maglieri, który otworzył również inny znany hollywoodzki lokal, Whisky A Go Go.

Maglieri, któremu nadano przydomek Króla Sunset Strip, wyciągnął pomocną dłoń do wielu muzyków stawiających pierwsze kroki na ścieżce zawodowej kariery.   

Jednym z nich okazuje się być niegdysiejszy perkusista Guns N’ Roses.

W niedawnym wpisie na Instagramie Matt Sorum opublikował wyimek z filmu dokumentalnego o Rainbow, w którym opowiada o swojej przygodzie z tym lokalem. W załączonym do nagrania tekście wyjawił:

„Kiedy w połowie lat siedemdziesiątych po raz pierwszy zjawiłem się na tamtejszym parkingu, byłem zbyt młody, żeby wejść do środka. Wpatrywałem się w tłum i to właśnie tamto miejsce sprawiło, że zapragnąłem przenieść się do Hollywood. A dokładnie widok Rogera Taylora z Queen pijącego szampana w Rolls Royce w towarzystwie dwóch pięknych lasek”.

„W tych pierwszych latach w Hollywood”, dodał Sorum, „Mario Maglieri był dla mnie jak ojciec”.




Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Sorum nostalgicznie o klubie Rainbow Bar & Grill
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 19, 2020, 02:37:48 pm »
0
Good ol' times @sunsetstrip

I powiadomiłem sam siebie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1238
  • Respect: +302
Odp: Sorum nostalgicznie o klubie Rainbow Bar & Grill
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 01, 2020, 01:19:05 pm »
0
Obejrzałem dwa razy Bohemian Rapsody i nie było takiej sceny  :P
a szkoda  ;)
In Rock We Trust

 

Singiel "Driving Rain" promuje nowy album Slash ft. Myles & The Conspirators

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 5183
Ostatnia wiadomość Sierpnia 18, 2018, 09:25:28 am
wysłana przez Grzon