Autor Wątek: Sorum jeszcze o swojej książce  (Przeczytany 545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Sorum jeszcze o swojej książce
« dnia: Sierpnia 17, 2021, 10:26:26 pm »
0




Publikacja autobiografii Matta Soruma, zatytułowanej „Double Talkin' Jive: True Rock 'N' Roll Stories From The Drummer Of Guns N' Roses, The Cult, And Velvet Revolver”, opóźniła się z powodu pandemii, wszystko wskazuje jednak na to, że książka ukaże się 7 września br. nakładem wydawnictwa Rare Bird Book.


Matt mówił o niej niedawno w wywiadzie dla „The Entertainer! Magazine”.

„Jeżeli mogę cokolwiek o sobie powiedzieć, to chyba tyle, że zawsze byłem szczery do bólu, czasem wbrew własnym interesom. Są ludzie, którzy wolą dusić wszystko w sobie i nie dają ujścia uczuciom; ja wolę mówić, trochę jak gawędziarz”, zadeklarował były perkusista Guns N’ Roses.


„Z Leifem Ericksonem i Martinem Svenssonem [współautorami książki] przeanalizowałem całe moje życie, od czasów dzieciństwa do przeprowadzki do Palm Springs. Wzloty i upadki muzycznego biznesu, wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć. Bo człowiek nie powinien się poddawać, ustawać w wysiłkach”.


Skąd wziął się pomysł na tytuł książki?
Sorum mówił o tym swego czasu w wywiadzie dla „Stop! Drop & Talk”.

„Pomysł na tytuł zaczerpnąłem z jednej z piosenek Guns N’ Roses, z płyty Use Your Illusion. To piosenka Izzy’ego Stradlina. W tekście jest mowa o pułapkach, jakimi najeżony jest muzyczny biznes, a także sukces. Nie wszystko złoto, co się świeci. W książce szczerze opisuję to, co przeżyłem. Mówię o tym z mojego punktu widzenia i mam nadzieję, że nie zostanę odebrany jako ktoś pozbawiony uczuć czy coś w tym guście. Po prostu zależało mi na uczciwości”.


„Niestety zwykło się uważać, że my muzycy cieszymy się nie wiadomo jakimi przywilejami i zawsze mamy z górki”, dodał Matt. „Jasne, mam świetną pracę i fantastyczne życie. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, czego było mi dane dokonać. Ale jeżeli przeczytasz książkę, przekonasz się, ile wysiłku musiałem w to włożyć. Poza tym wraz z sukcesem przychodzą alkohol i narkotyki… Jednym słowem, zagrożenia, jakie niesie ze sobą rock and roll”.









Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8584
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Sorum jeszcze o swojej książce
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2021, 11:13:00 pm »
0
Z książką Soruma jest jak z ChD. Gdzieś z rok przed premierą zainteresowani już poznali jej treść.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Sorum jeszcze o swojej książce
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 26, 2021, 08:45:17 pm »
0
po co tam jest zdjecie plyty winylowej? to bedzie audiobook na winylu? po 15 minut na kazdej stronie ?
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Matt Sorum: "Velvet Revolver najjaśniejszym punktem mojej kariery"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5162
Ostatnia wiadomość Maja 09, 2014, 06:24:11 pm
wysłana przez Grzon