Autor Wątek: SMKC grają Starlight w hołdzie T. Hawkinsowi  (Przeczytany 292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3476
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
SMKC grają Starlight w hołdzie T. Hawkinsowi
« dnia: Marca 27, 2022, 06:07:17 pm »
+1




Podczas sobotniego koncertu Konspiratorów w Orlando na Florydzie Slash oddał hołd Taylorowi Hawkinsowi, nazywając zmarłego perkusistę Foo Fighters „świetnym gościem”.

Gitarzysta odniósł się do śmierci Hawkinsa przed wykonaniem utworu „Starlight”.

Powiedział: „Jestem pewien, że większość z was wie, że wczorajszej nocy straciliśmy naprawdę bliskiego przyjaciela: Taylora Hawkinsa, perkusistę Foo Fighters. Taylor był świetnym gościem, kochanym chłopakiem. Był dobrym przyjacielem i zaje***istym pałkarzem. Jesteśmy zdruzgotani jego utratą. Dlatego dziś wieczorem chcielibyśmy zadedykować mu piosenkę. To będzie numer, którego nie zagraliśmy jeszcze na tej trasie. Do dziś. Utwór nosi tytuł Starlight”.


www.youtube.com/watch?v=bzwYKm146sQ




Hawkins zmarł 25 marca w Bogocie. Lokalni funkcjonariusze twierdzą, że ambulans wysłano do hotelu tuż po tym, jak jakiś mężczyzna poskarżył się na bóle w klatce piersiowej.
Reanimacja nie powiodła się.

W ciele pięćdziesięcioletniego muzyka znaleziono ślady opioidów, marihuany i dziesięciu innych substancji, w tym leków antydepresyjnych.


18 marca br. Foo Fighters zagrali na Lollapalooza Chile, a dwa dni później na Lollapalooza Argentina. W piątek mieli wystąpić w Bogocie, a 27 marca w Brazylii.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SMKC grają Starlight w hołdzie T. Hawkinsowi
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2022, 07:21:36 pm »
0
Tak się w sumie zastanawiałem skąd nagle Starlight w secie, ale z samej setlisty trudno to było wywnioskować. Dobra piosenka na oddanie hołdu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash, Billy Gibbons i inni w hołdzie Lynyrd Skynyrd [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 327
Ostatnia wiadomość Kwietnia 03, 2023, 03:47:24 pm
wysłana przez naileajordan