NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: naileajordan w Kwietnia 15, 2022, 03:38:01 pm

Tytuł: Slash o różnicach pomiędzy SMKC a GNR [slash]
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Kwietnia 15, 2022, 03:38:01 pm
(https://www.ultimate-guitar.com/static/article/news/5/130345_0_wide_ver1649991478.jpg@642)
Staż Slasha i Konspiratorów z wolna staje się porównywalny do stażu Slasha w Guns N’ Roses sprzed reunionu. SMKC wydali właśnie kolejną płytę i nic nie wskazuje na to, jakoby mieli na tym poprzestać.

Nic dziwnego, że w niedawnym wywiadzie dla Guitar gitarzysta został zapytany o to, który z dwóch zespołów – Guns N’ Roses czy Konspiratorzy – jest teraz dla niego „projektem pobocznym”.

„Myślę, że jedną z największych zalet, a zarazem tajemnicą długowieczności [GNR] jest fakt, że umiemy zachować dystans”, powiedział Slash. „Guns N’ Roses to całe moje życie. Stamtąd pochodzę. Zawsze będę częścią tego zespołu i nie mam nic przeciwko temu, że postrzega się mnie jako «tego faceta z Guns N’ Roses». Prawdopodobnie tak będzie już zawsze”.     

„[Grając w Guns N’ Roses] zawsze świetnie się bawiłem, ale zespół stał się naprawdę ogromny i napięcie jest wyczuwalne. Podobnie było z Velvet Revolver: wszyscy wokół mieli manię wielkości. Nie mówię o samym zespole, ale o ludziach z jego otoczenia. Było nam bardzo trudno i na dłuższą metę to się nie mogło udać.
[Konspiratorzy] grają dla czystej przyjemności grania. Nie mamy dużych oczekiwań, nie zabiegamy o wielki sukces, chcemy się tylko dobrze bawić. To dlatego wszystko toczy się tak gładko. Dużo koncertujemy i świetnie się bawimy. A inne bzdury nie zaprzątają naszej uwagi”.     
Źródło (https://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/does_slash_now_think_of_guns_n_roses_as_the_side_project_to_myles_kennedy__the_conspirators_the_famous_guitarist_answers.html)
Tytuł: Odp: Slash o różnicach pomiędzy SMKC a GNR [slash]
Wiadomość wysłana przez: Zqyx w Kwietnia 15, 2022, 06:39:23 pm
Krótko mówiąc - Artystycznie spełniam się w Konspiratorach, gdzie mam pełen luz i sam sobie jestem szefem, a kasę przynosi mi GN'R, bez którego nie byłbym dziś tym, kim jestem.