NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: naileajordan w Października 12, 2020, 10:55:17 am

Tytuł: Slash nagrywa słynny temat z Love Story ku czci R. Evansa [slash]
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Października 12, 2020, 10:55:17 am
(https://pbs.twimg.com/media/EiQmjPbXYAAo3uG.jpg)Slash nagrał własną wersję słynnej muzyki do filmu „Love Story”. Zrobił to ku czci producenta filmowego Roberta Evansa, który zmarł w zeszłym roku i z którym gitarzysta był zaprzyjaźniony. 

Slash mówił o tej inicjatywie w wywiadzie z WGN News, przeprowadzonym w Elk Grove Village w Illinois, gdzie muzyk promował nowy flipper Guns N’ Roses.


„[W czasie pandemii] zrobiłem wiele różnych rzeczy, głównie jednak tworzyłem i nagrywałem. Z twórczego punktu widzenia to był dobry czas”, wyjawił Slash.

„Jestem kimś w rodzaju pracoholika i ciągle mam coś do zrobienia. [Pandemia] postawiła mnie w szczególnej sytuacji: musiałem uzbroić się w cierpliwość, usiąść i tworzyć bez żadnych konkretnych terminów itd.
Zwykle w pracy trzymam się terminarza. Pracuję szybko i wiele rzeczy robię naraz. Kryzys [związany z pandemią] pozwolił mi odpocząć, a zarazem poświęcić znacznie więcej czasu temu, nad czym pracuję. Pod tym względem to było dobre doświadczenie”.

„Grałem z różnymi ludźmi”, dodał Slash. „Właśnie przygotowałem własną wersję utworu z Love Story. Zrobiłem to jako hołd dla mojego przyjaciela, Roberta Evansa, który zmarł w zeszłym roku. Prawdopodobnie umieszczę [ten kawałek] w sieci”.Swego czasu, u schyłku lat sześćdziesiątych i na początku lat siedemdziesiątych, Evans był szefem produkcji wytwórni Paramount Pictures.
Miał na swoim koncie tak znane hollywoodzkie produkcje jak „Dziecko Rosemary”, „Chinatown”, „Ojciec chrzestny” czy właśnie „Love Story”. 

www.youtube.com/watch?v=kBHzhyawYDU (http://www.youtube.com/watch?v=kBHzhyawYDU)Źródło (https://www.blabbermouth.net/news/slash-records-version-of-love-story-theme-song-in-honor-of-film-producer-robert-evans/?fbclid=IwAR1npZjpB7sI8Xsld9UsERsbnHUihAbhy0Vk-LUtWhUKOXkldv774Mo4o00)