Autor Wątek: Slash dla USA Today  (Przeczytany 1038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3478
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Slash dla USA Today
« dnia: Lutego 11, 2022, 06:55:12 pm »
+1




Slash udzielił niedawno wywiadu USA Today. Mówił w nim o tym, jak pandemia wpłynęła na nagrywanie nowej płyty Konspiratorów, jak współpracowało mu się z producentem Dave’em Cobbem i jak zapatruje się na młodych adeptów rocka. 



USA Today: Trasa The River is Rising zaczyna się we wtorek. Boisz się o wasze zdrowie?

Slash: Trzymajmy kciuki. Niedawno zakończyła się trasa Guns N' Roses. Podjęliśmy wiele środków ostrożności. Teraz też zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Staramy się zachować rozsądek, jednak nie sposób kontrolować wszystkiego. No i ciężko nad tym zapanować. 
 
USA Today: Jak Covid-19 wpłynął na nagrywanie płyty?

Slash: Byliśmy całkowicie pewni, że nic nam nie grozi. Wynajęliśmy autokar z Las Vegas do Nashville, gdzie nagrywaliśmy. Wszyscy przeszliśmy testy w klinice w Las Vegas – i wszystkie wyniki były negatywne. Przemierzyliśmy więc kraj i zafundowaliśmy sobie wspaniałe doświadczenie, jakim jest nagrywanie na żywo w studiu. Dość szybko się uwinęliśmy, a kiedy prace dobiegły końca, Myles zadzwonił do mnie i powiedział, że ma pozytywny wynik testu. Potem uruchomił się efekt domina. Zaszczepiłem się, a dwa dni później byłem już zakażony. Na szczęście w tamtym momencie płyta była gotowa. Musieliśmy zwolnić, ale w sumie i tak szczęście nam dopisało.

USA Today: Masz przywilej pracować z dwoma znakomitymi wokalistami rockowymi. Z muzycznego punktu widzenia… czym praca z Mylesem różni się od pracy z Axlem?

Slash: To dwie diametralnie różne kapele. Myles i chłopaki to jedno, a Axl, Duff i inni to coś zupełnie innego. Konspiratorzy nie są tak potężnym zespołem jak Gunsi, więc nie ciąży na nas presja oczekiwań i gramy dla samej przyjemności grania. Guns N’ Roses to olbrzymia machina i nie sposób uciec przed jej wielkością, przed presją. Jestem szczęściarzem, mogąc grać w dwóch tak fantastycznych grupach.

USA Today: Pracowałeś w Nashville z Dave’em Cobbem, który współpracuje z wieloma gwiazdami country. Co przesądziło o tym wyborze?
 
Slash: Bez obrazy dla Dave’a, ale wcześniej go nie znałem. Rozpytywałem ludzi o dobrych producentów i podano mi cztery nazwiska. Co do Dave’a, interesujący był fakt, że choć zajmował się głównie country, to płyty były świetne, proste, surowe. Spodobał mi się. Poza tym współpracował z Rival Sons, czyli kapelą, która świetnie brzmi w radiu. Zadzwoniłem do Dave’a i okazało się, że obaj chcemy nagrać płytę na żywo.   

USA Today: Gracie razem od ponad dekady. Czy przypuszczałeś, że to potrwa tak długo? 

Slash: Na szczęście nie mam w zwyczaju wybiegać daleko w przyszłość. Kiedy w 2010 stawialiśmy pierwsze kroki, nie wyobrażałem sobie, że to potrwa 10 lat. Ale świetnie się bawię. Między naszą czwórką od razu narodziła się chemia. A potem pojawił się Frank (Sidoris) i świetnie się wpisał w zespół. 

USA Today: Obserwując takich młodych ludzi jak Wolfgang Van Halen czy Marc LaBelle z Dirty Honey, jak widzisz przyszłość rocka?

Slash: Wolfgang jest dziedzicem wielkiej spuścizny, to szczególny przypadek. Co do Marka… koncertowaliśmy z nim w ramach trasy Living The Dream i to było fantastyczne doświadczenie, bo nie ma zbyt wielu tak świetnych kapel rockowych. Sporo dzieciaków gra dzisiaj surowego rock and rolla i trzyma się z dala od pułapek przemysłu muzycznego. Dirty Honey należy tych grup. To nie jest muzyka głównego nurtu i wielu ludzi nie ma tej świadomości, ale oni owszem, mają. Uwielbiam ich oglądać. 








Źródło

 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2022, 09:43:24 am »
+1
No tak, w przypadku covid 19 można dmuchać na zimne, a i tak nigdy nie wiadomo, czy nas nie dopadnie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Oby trasa przebiegła bez problemów :) Może niekoniecznie jestem fanem nowej płyty Konspiratorów, ale podoba mi się, że, przynajmniej póki co, ich koncerty to nie jest kopiuj wklej. To pokazuje zaangażowanie i zabawę muzyką. Lubię :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2022, 10:23:24 am »
+1
W piątkowej "Wyborczej" również jest wywiad ze Sleszem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2022, 10:39:13 am »
0
Bardzo ciekawy ten wywiad w Wyborczej @Hubik, dzięki :)

Swoją drogą, @cravenciak, czy Slash ma jakiś zakaz wypowiadania się o Gunsach? Bo jak na człowieka będącego w dwóch zespołach gada o nich zaskakująco mało. Wiem, że teraz promuje Konspiratorów i ich trasę, ale mimo wszystko trochę to dziwne :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2022, 10:55:03 am »
0
A może on sam po prostu nie chce o nich rozmawiać? I może to z jego inicjatywy dziennikarze dostają zakaz pytań o Gunsów? W końcu to promocja innego wydawnictwa, niezwiązanego z Guns N' Roses.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2022, 11:00:49 am »
0
Ogólnie w tej chwili pewnie tak, ale nawet jak nie ma trasy Konspiratorów, a Slasha o coś pytają to wypowiada się o Gunsach raczej rzadko i dość powściągliwie. Może nauczony doświadczeniami z przeszłości, kiedy wciąż była mowa o nowym materiale Gunsów, a tego materiału nie było i nie było. Richard przez jakiś czas mówił co roku o tym, że nowy materiał Gunsów wyjdzie w przyszłym roku. Dizzy też nie stronił od tego typu wypowiedzi. Zobaczymy, jak to będzie dalej. Już niedługo Dizzy rusza pewnie z promocją swoich koncertów.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2022, 06:56:22 pm »
0
Dziennikarze mają zakaz zadawania pytań Slashowi ma temat GN'R.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 13, 2022, 09:03:29 am »
0
To było pewne. Ostatnio też tak bylo, z tego co pamiętam.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka


Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 21, 2022, 12:48:59 pm »
0
Bardzo ciekawy ten wywiad w Wyborczej @Hubik, dzięki :)

Swoją drogą, @cravenciak, czy Slash ma jakiś zakaz wypowiadania się o Gunsach? Bo jak na człowieka będącego w dwóch zespołach gada o nich zaskakująco mało. Wiem, że teraz promuje Konspiratorów i ich trasę, ale mimo wszystko trochę to dziwne :)

Dziennikarze mają zakaz zadawania pytań o GNR. W tej kwestii nic się nie zmieniło od Apocalyptic Love World Tour, czyli roku 2012.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2022, 12:58:26 pm wysłana przez cravenciak »

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 22, 2022, 09:51:12 pm »
0
W piątkowej "Wyborczej" również jest wywiad ze Sleszem.

masz moze skany? przegapilem
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Slash dla USA Today
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 23, 2022, 07:09:24 pm »
0
Niestety, ale nie robiłem, a gazeta już wywalona. Ale poszukaj, w necie pewnie jeszcze jest.

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5834
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax