Autor Wątek: Ron: Chinese Democracy jest jak wielki film  (Przeczytany 609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Ron: Chinese Democracy jest jak wielki film
« dnia: Października 02, 2023, 09:47:34 pm »
+2


 

Ron Thal powrócił niedawno do tematu swojej współpracy z Guns N’ Roses ery „Chinese Democracy”.

„Bumblefoot” dołączył do zespołu w 2006 roku i zagrał na płycie, która oficjalnie ujrzała światło dzienne dwa lata później. Piosenki, które się na niej znalazły, powstały, zanim Ron dołączył do grupy.

Gitarzysta rozmawiał na ten temat ze Scottem Itterem z „Dr. Music”.

„[W chwili mojego przyjścia] materiał był już niemal dopięty na ostatni guzik”, powiedział. „Był bardzo bogaty, niesłychanie złożony… Moją rolą było stwierdzić, co najlepiej się sprawdzi. [Producent] Caram Costanzo był wtedy przy mnie, prowadził mnie. Dzięki niemu mogłem wnieść [na te płytę] swój wkład. Pracowaliśmy w studio we dwójkę. A potem on i Axl analizowali całość i podejmowali decyzję, co się nadaje na płytę, a co nie, co należy zatrzymać, a co odrzucić, co warto wyeksponować, a co powinno zejść na drugi plan”.

„Czuję wdzięczność, że mogłem być częścią tego projektu”, dodał Ron. „[Chinese Democracy] to wieloaspektowa, wielowarstwowa płyta. Możesz słuchać jej po raz kolejny i odkrywać rzeczy, których dotąd nie zauważyłeś. Z tym krążkiem jest jak z wielkim filmem: oglądasz go po raz trzeci i mówisz sobie: Ach, na to dotąd nie zwróciłem uwagi!”.   






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Ron: Chinese Democracy jest jak wielki film
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2023, 08:51:30 am »
0
...aż bym sobie puścił oryginał z CD a nie ze spotifaja, żeby znowu jakiś smaczków dźwiękowych poszukać.
Tylko jest problem. Nie mam gdzie tego CD puścić w domu :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Ron: Chinese Democracy jest jak wielki film
« Odpowiedź #2 dnia: Października 11, 2023, 08:38:06 am »
+2
Polecam multitracki :)
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Tommy: Chinese to przemyślana i wielopłaszczyznowa płyta [tommystinson]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 642
Ostatnia wiadomość Listopada 15, 2022, 04:13:54 pm
wysłana przez sunsetstrip