Autor Wątek: Ron: Boję się, że umrę, nim wyjdzie mój kolejny album instrumentalny  (Przeczytany 451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554




Ron Thal udzielił niedawno wywiadu „Ibagenscast” z Brazylii.

Były gitarzysta Guns N’ Roses, grający obecnie w Art Of Anarchy, mówił w nim o postępach w pracy nad swoją instrumentalną płytą solową, pierwszą od blisko trzech dekad.

„Zacząłem pracować nad płytą instrumentalną”, wyjawił, „ponieważ ilekroć pisałem piosenkę z zamysłem, że będzie to kawałek instrumentalny, po stworzeniu melodii dochodziłem do wniosku, że jednak muszę to zaśpiewać… i utwór instrumentalny zamieniał się w śpiewany. Dlatego tym razem przy pisaniu zakleiłem sobie usta. Ot co”.

„Wypuściłem dwie piosenki instrumentalne – jedną w 2019, a drugą w 2020 roku. Teraz przygotowuję całą płytę. To trwa od miesięcy… Ale współpraca z różnymi kapelami i inne sprawy pochłaniają mnie do tego stopnia, że musiałem odpuścić sobie wszelkie aspekty biznesowe. Z muzycznego punktu widzenia płyta jest gotowa, pozostało mi tylko dopracowanie okładki i przygotowanie klipów”.       

Zapytany o szczegóły, Ron dodał:

„Pewien gość pracuje nad klipem do pierwszego singla. To będzie coś na kształt prostej gry komputerowej – słuchacze będą mogli grać, a w tle będzie rozbrzmiewała piosenka. Staram się, żeby mój album stał się dla fanów okazją do dobrej zabawy, a nie tylko czymś, czego się słucha i basta. Ma być swego rodzaju doświadczeniem…
Wszystko to opóźnia wypuszczenie krążka, który według pierwotnych zamierzeń miał ukazać się dwa lata temu”.

„Moja pierwsza instrumentalna płyta ukazała się nakładem wytwórni Shrapnel Records w odległym 1995 roku – prawie trzydzieści lat temu! A ja bynajmniej nie młodnieję. Zaczynam się bać, że umrę, zanim te piosenki ujrzą światło dzienne, i w ogóle nie dojdzie do publikacji”.   

Gitarzysta zdradził także, że na jego płycie wystąpi „paru ciekawych gości”.

„Niemniej, nie będzie ich wielu”, uściślił. „Nie chcę, żeby ten projekt się rozrósł, żeby w każdej piosence występował ktoś inny. Dlatego ograniczyłem się do trzech gitarzystów, klawiszowca, pałkarza… Będzie nim Kyle Hughes. Kyle zagrał na całej płycie i naprawdę wymiótł. Jest niewiarygodny! Nie ma niczego, czego nie byłby w stanie zagrać”.
 




Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8584
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Ron: Boję się, że umrę, nim wyjdzie mój kolejny album instrumentalny
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2023, 05:36:17 pm »
+4
Boje się że umrę nim wyjdzie kolejny długogrający album GNR
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron: Boję się, że umrę, nim wyjdzie mój kolejny album instrumentalny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 14, 2023, 10:06:54 am »
+1
Dobrze będzie usłyszeć coś nowego od Rona :) Nawet jeśli będzie to tylko instrumentalne :)




Źródło

[/quote]
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Ron: Boję się, że umrę, nim wyjdzie mój kolejny album instrumentalny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 15, 2023, 07:12:36 pm »
0
Buckethead -jestem ciężko chory, sorry ludzie, w tym miesiącu będą tylko 3 płyty
Ron- mam chorom renke :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7160
Ostatnia wiadomość Czerwca 14, 2013, 11:48:28 am
wysłana przez Meximax