Autor Wątek: Richard: Bucket i Ron mieli trudności z odnalezieniem się w GNR  (Przeczytany 863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Richard: Bucket i Ron mieli trudności z odnalezieniem się w GNR
« dnia: Stycznia 08, 2021, 01:45:45 pm »
+1




Richard Fortus był ostatnio gościem programu Todda Kernsa, basisty, który na co dzień gra ze Slashem i Konspiratorami.

Richard mówił między innymi o tym, jak wspomina współpracę z Bucketheadem, z którym jego drogi skrzyżowały się w Guns N’ Roses na początku wieku.


„Bucket jest niezwykle muzykalny”, przyznał Fortus, „myślę jednak, że tego rodzaju ludzie, obdarzeni zjawiskowym, nadzwyczajnym talentem, niekoniecznie są…
Myślę, że muzyka Bucketa jest wspaniała. Każdy słyszy, jak on gra, a do tego znalazł patent na to, żeby zgrać ze sobą trzy gitary, co jest nie lada wyzwaniem.

[Na koncertach] trzymał się z boku, co było trochę dziwne i bardzo w jego stylu, ale kiedy się włączał, był niesamowity.

To fenomenalny talent. Sęk w tym, że ludzie jego pokroju zamykają się w swojej sypialni i ćwiczą tak długo, że… postrzegają życie towarzyskie nieco inaczej”.


„Bycie w zespole wymaga nawiązywania relacji z innymi”, ciągnął Richard. „Sądzę, że Bucket miał z tym trudności. Ja sam zawsze dobrze się z nim dogadywałem, myślę jednak, że było mu bardzo ciężko.

To samo dotyczy Rona Thala. Ron miał trudności z przystosowaniem się do świata, jakim jest zespół, bo i brakowało mu w tym względzie doświadczenia”.

     
Gra w zespole wymaga budowania relacji.

„Kiedy myślę o czasie, jaki spędziłem, ćwicząc z innymi, grając z nimi na scenie, jeżdżąc po świecie czy śpiąc na podłodze… Takie rzeczy sprawiają, że człowiek czuje się tak, jak gdyby był poślubiony kilku innym osobom. Takich umiejętności nabywa się z czasem. Musisz je w sobie rozwinąć, żeby zespół zadziałał. Musisz grać w drużynie, a jednocześnie pielęgnować w sobie indywidualną motywację”.   







Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Richard: Bucket i Ron mieli trudności z odnalezieniem się w GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2021, 01:58:34 pm »
0
„Bucket jest niezwykle muzykalny”, przyznał Fortus, „myślę jednak, że tego rodzaju ludzie, obdarzeni zjawiskowym, nadzwyczajnym talentem, niekoniecznie są…

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6616
Ostatnia wiadomość Sierpnia 17, 2012, 08:41:30 am
wysłana przez slasherr