Autor Wątek: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje  (Przeczytany 567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3499
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3578
Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« dnia: Września 14, 2022, 10:52:14 am »
+1


 


Nie da się ukryć, że pewne rzeczy idą z rockiem ręka w rękę.
Przykład? Długie włosy i szybkie samochody! Ale dobre motocykle też nie pozostają w tyle.

Steven Adler wie coś na ten temat.

16 września br. były perkusista Guns N’ Roses i jego kapela wystąpią w roli gwiazd wieczoru na festiwalu towarzyszącym wyścigom Thunder Valley Rally w Cottonwood, w Arizonie. To doroczne wydarzenie cieszy się w Stanach wielkim zainteresowaniem.

„Wyścigi motocyklowe, takie jak ten w Thunder Valley, to zaje***ista sprawa”, twierdzi Steven Adler. „Motocykliści zawsze byli fanami Guns N’ Roses. W szczególności piosenek z Appetite For Destruction”.

I właśnie te piosenki rozbrzmią 16 września w Arizonie. Poza Adlerem na scenie pojawią się Michael Thomas, Alistair James i Ari Kamin.
 
„Ja i mój zespół uwielbiamy występować w Arizonie”, ekscytuje się Adler. „Cudownie jest być częścią Thunder Valley Rally. Nie możemy się doczekać, kiedy zagramy tam kawał dobrej muzyki i spotkamy się z fanami. Michael, Alistair i Ari to fantastyczni muzycy. Damy publiczności coś, czego nigdy nie zapomni!”.

Dzień po występie na festiwalu, 17 września, Steven i jego zespół pojawią się w Whisky a Go Go, aby świętować trzydziestopięciolecie „Appetite For Destruction”.


„Piosenki z Appetite For Destruction nigdy się nie starzeją”, twierdzi Steven. „Nadal pulsują pasją. To muzyka, która wchodzi w krew”.








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8623
  • 17000 postów
  • Respect: +4363
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #1 dnia: Września 14, 2022, 11:48:41 am »
0
jak zdrowie pozwoli, to pewnie z kilkanascie lat bedzie jeszcze grywal AFD w spelunach do kotleta
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1442
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #2 dnia: Września 16, 2022, 06:30:14 am »
0
jak zdrowie pozwoli, to pewnie z kilkanascie lat bedzie jeszcze grywal AFD w spelunach do kotleta
Nie w spelunach tylko niskobudżetowych ekskluzywnych restauracjach i nie do kotleta tylko do legendarnego amerykańskiego steka!

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8623
  • 17000 postów
  • Respect: +4363
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #3 dnia: Września 16, 2022, 06:59:04 am »
0
Do ledżenderi emerikan stejk!
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1442
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #4 dnia: Września 16, 2022, 07:30:37 am »
+1
Do ledżenderi emerikan stejk!
Wiesz czym jest ten stek? To jest stek na skale amerykańskich możliwości. Ty wiesz co my robimy tym stekiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić...

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34741
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #5 dnia: Września 16, 2022, 06:11:03 pm »
0
A jak się zepsuje  to zrobimy protokół zniszczenia ;) Tak jak tym ławkom za 100 tysięcy, co na nich siadać nie wolno  :D ;)

"Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach."

AFD forever ! #teamSteven

Jak dla mnie może grać i 200 lat, jeśli go to uszczęśliwia :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Steven (na festiwalu w Arizonie): AFD nigdy się nie starzeje
« Odpowiedź #6 dnia: Września 18, 2022, 07:52:17 am »
0
Dokładnie, niech gra i mu się micha cieszy.

A jakbym miał okazję, nie zastanawiałbym się ani chwili tylko popędziłbym na koncert z takiej trasy. Kto by tego zobaczyć nie chciał! Jego jedynego brakuje mi DO ZOBACZENIA z całej klasycznej piątki. Miałem tego farta być w Wawie 2006 roku, i pojawienie się Izziego, to była taka niespodzianka, która na zawsze we mnie zostanie.
Born to rock, drink and fuck!

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 14952
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna