Autor Wątek: Nikki Sixx: Axl chciał nagrać cover „Stick To Your Guns”  (Przeczytany 678 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Nikki Sixx: Axl chciał nagrać cover „Stick To Your Guns”
« dnia: Listopada 04, 2021, 08:46:57 pm »
0

 

Nikki Sixx był niedawno gościem programu „Trunk Nation L.A. Invasion” na SiriusXM.

Przy okazji wyjawił, że swego czasu Guns N’ Roses zastanawiali się nad nagraniem coveru piosenki „Stick To Your Guns” z repertuaru Mötley Crüe.


„Po tym, jak zabraliśmy ich w trasę”, powiedział muzyk, „[Gunsi] wydali Welcome To The Jungle… czy może Sweet Child O’ Mine. Pamiętam, że wpadłem do Rainbow i zastałem tam Axla. Podszedł i powiedział ‘Hej, dzięki za tę wspólną trasę. Dzięki niej MTV zaczęło puszczać Sweet Child O’ Mine’.

Ich kariera rzeczywiście nabrała przez to rozpędu, a ja byłem w siódmym niebie.

Axl powiedział też, że zawsze kochał Stick To Your Guns i myślał o nagraniu z Guns N’ Roses coveru tej piosenki. Fajnie wiedzieć, że chłopakom podobał się ten numer. Dzięki temu miał, że się tak wyrażę, jakąś historię”.

www.youtube.com/watch?v=J9QHKd1QX2Q



Pięć lat temu Sixx deklarował w wywiadzie dla „Neon Sunsets”, że nie zna Axla „zbyt dobrze”.

„Poznałem go trochę w latach osiemdziesiątych, kiedy Guns N’ Roses otwierali koncerty Mötley Crüe”, stwierdził. „Zawsze był w stosunku do mnie w porządku. Był trochę nieśmiały, ale odnosił się do nas z szacunkiem. Cieszę się, że znowu gra ze Slashem i Duffem. Wydaje się szczęśliwy. Zdrowy. Tęsknił za tym, co teraz robi, i jestem pewien, że cieszy go obecność Slasha i Duffa. Tym lepiej dla niego. Zresztą dla Slasha i Duffa też. No i dla fanów”.   


Singiel „Stick To Your Guns” to pierwsze wydawnictwo Mötley Crüe, wypuszczone w maju 1981 roku przez wytwórnię Leathür Records.
 




Źródło
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2021, 08:54:33 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7375
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th