Autor Wątek: Koncert GNR w Wellington: Axl żartobliwie o incydencie z mikrofonem  (Przeczytany 533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3478
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
+2





Wiadomo, że po niedawnym koncercie Guns N’ Roses w Adelajdzie, podczas którego niejaka Rebecca Howe została przypadkowo ugodzona rzuconym po „Paradise City” mikrofonem, Axl zapowiedział na Twitterze, że po trzydziestu latach przerwie tradycję rzucania.

„Nie chcemy, żeby kogokolwiek spotkała krzywda na którymś z naszych koncertów”, napisał. „Rzucam mikrofonem na zakończenie występu od ponad trzydziestu lat. Zawsze traktowaliśmy to jako znak, że koncert dobiegł końca, a fani cieszyli się i byli świadomi, że dzięki temu mają szansę złapać mikrofon.  Od teraz będziemy się powstrzymywać od rzucania fanom mikrofonu czy czegokolwiek innego”.

Rose powrócił do tej sprawy – aczkolwiek w dalece bardziej humorystycznym tonie – podczas dzisiejszego występu Guns N’ Roses w Wellington.

„Na pewno o tym słyszeliście: po zakończeniu koncertu nie rzucę mikrofonem”, zapowiedział ze sceny, gdy zespół skończył wykonywać Estranged.

„Słyszeliście o AA, prawda? Otóż ja muszę chodzić na spotkania AM: Anonimowych Miotaczy”, dodał. „Tak, to prawda. Program składa się z dwunastu kroków, ale ich nie znam, bo dopiero zaczynam. W każdym razie pierwszy krok polega na przyznaniu, że ma się problem. A więc: mam na imię Axl i owszem, jestem miotaczem*”.

Deklaracja wywołała wśród publiczności gromkie śmiechy i oklaski.


*O innym znaczeniu słowa "tosser", dosł. "miotacz", "rzucający", przeczytacie tu:
https://gunsnroses.com.pl/forum/znalazlem-newsa/gunsi-w-nowej-zelandii-wellington-08-12-2022-(set)/








Źródło


« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2022, 08:51:33 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Koncert GNR w Wellington: Axl żartobliwie o incydencie z mikrofonem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 17, 2022, 10:25:26 pm »
0
Axl rzeczywiscie spiewa głosikiem jakby całe dnie jeno toss of the salad and peel the potatoes, bow down low , uppy yo, uppy yay
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13506
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax