Autor Wątek: Eric Dover: Nigdy nie poznałem Axla  (Przeczytany 768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Eric Dover: Nigdy nie poznałem Axla
« dnia: Maja 05, 2022, 10:09:11 pm »
+2


 

Eric Dover, który w połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku był członkiem Slash’s Snakepit, wystąpił w najnowszym odcinku audycji „Appetite For Distortion with Brando”.

Mówił tam o swoim najnowszym muzycznym projekcie, ale wypowiedział się także na tematy okołogunsowe.


Zapytany o to, czy gdyby pojawiła się taka możliwość, ponownie stanąłby na scenie ze Slashem, odparł:

„Cóż, jestem naprawdę otwartym człowiekiem – czy chodzi o Slasha, czy o któregokolwiek z muzyków, z którymi grywałem. Taka propozycja nigdy się jednak nie pojawiła”.

„Poza tym”, dodał, „Myles [Kennedy] jest świetnym wokalistą i tekściarzem”. 


Czy Eric kiedykolwiek spotkał się z Axlem?

„Odpowiedź jest prosta: nigdy. Poznałem innych [Gunsów]. Dość dobrze znam Stevena Adlera, parę razy spotykałem się z Duffem, ale nigdy nie spotkałem Axla.”


Czy gdy zaczynał przygodę ze Slash’s Snakepit, Dover czuł presję związaną z „faktorem Axl”? 

„Wiedziałem, na co się decyduję. Ale byłem wtedy młody, głodny sukcesu. Starałem się opędzać od pewnych myśli, bo gdybym tego nie robił, chyba bym oszalał. Wiem, że w tamtym czasie wytwórnia Geffena domagała się nowej płyty Guns N’ Roses… ale to były sprawy między Slashem i Axlem, i trzymałem się od nich z daleka”.


Zagadnięty o to, czy piosenki, które przedstawił mu Slash i które ostatecznie trafiły na płytę „It’s Five O’Clock Somewhere”, powstały z myślą o Guns N’ Roses, Dover odparł:

„Wiem tylko, że kiedy pojawiłem się na horyzoncie, muzyka była już nagrana. Nie mam pewności co do tego, czy Slash zagrał Axlowi ten materiał, ale jeśli tak, to nie sądzę, żeby się spodobał.”







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8574
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Eric Dover: Nigdy nie poznałem Axla
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2022, 11:07:07 pm »
+1
Eric Dover, to rowny gosc, z fajnym wokalem.  ;)

dzieki za newsa
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3433
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Eric Dover: Nigdy nie poznałem Axla
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2022, 07:51:05 am »
+5
Najlepszy wokalista Slasha, pomijając Axla w w dawnej formie. Szkoda, że ich drogi rozeszły się tak bardzo.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Eric Dover: Nigdy nie poznałem Axla
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2022, 08:52:21 pm »
0
Też uważam, że Eric jest świetnym wokalistą. Uważam, że jest lepszy od Mięsa tzn. mi się bardziej podoba jego głos. Uwielbiam obie płyty Slash Snakepit.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash: Nie zamierzam zwalniać [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 3315
Ostatnia wiadomość Maja 07, 2019, 11:23:41 am
wysłana przez Włodi