Autor Wątek: Duff z rozrzewnieniem wspomina przyjęcie, jakie polscy fani zgotowali Tenderness  (Przeczytany 466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549



W niedawnym wywiadzie dla Rock Antenne Duff McKagan mówił o swojej nowej płycie solowej, „Lighthouse”, i o tym, czy nosi się z zamiarem wyruszenia w trasę promującą ów krążek.   

„Odbyłem trasę, żeby promować Tenderness [chodzi o solową płytę Duffa z 2019 roku – przyp. red.]. Wówczas towarzyszyli mi Shooter Jennings i jego zespół. Zagraliśmy kilkanaście koncertów w Europie, a potem w Stanach Zjednoczonych. To było w 2019 roku”, powiedział basista.

„Zastanawiam się nad tym, jaki zespół powinien wykonywać piosenki [z Lighthouse]. Mam dwóch gitarzystów. Tim [Dijulio], który zagrał na płycie, jest świetny. Muszę też zorganizować chórki, bo tych jest na krążku całkiem sporo. A jeśli już mam wykonywać te utwory na żywo, to to musi być doskonałe, nie żadna prowizorka.

Tak, bardzo chciałbym koncertować w Europie. Trzeba to tylko odpowiednio zorganizować. Nie wiem, kiedy to będzie… może wiosną? Prawdopodobnie do tej pory będę też miał nowe kawałki. Muszę powiedzieć, że dysponuję naprawdę dużym materiałem”.

„Według pierwotnych zamierzeń”, dodał McKagan, „moja płyta miała ukazać się mniej więcej trzy dni po zakończeniu trasy Guns N’ Roses, w końcu jednak dodaliśmy nowe koncerty. Trochę dziwnie się czułem, koncertując z Gunsami tej samej nocy, gdy ukazał się mój album solowy. Świetna rzecz. Kłopoty bogactwa, jak to mówią.

W każdym razie do doboru kapeli podejdę bardzo skrupulatnie. Zależy mi na tym, żeby koncerty były dobre. Wcale nie musi być ich dużo. Dużo gram z Guns N’ Roses. Solowo chciałbym wystąpić w Monachium, w Berlinie, w Rzymie – i w Polsce! Polska zgotowała Tenderness znakomite przyjęcie. Z pewnością będę chciał wrócić do miejsc, w których wówczas świetnie mnie przyjęto. I zagrać na tyle dobrze, na ile tylko zdołam… i na ile fani pozwolą!”.     







Źródło
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2023, 03:24:08 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8578
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Duff z rozrzewnieniem wspomina przyjęcie, jakie polscy fani zgotowali Tenderness
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2023, 03:11:14 pm »
+1
No, no, panie McKagan

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff z rozrzewnieniem wspomina przyjęcie, jakie polscy fani zgotowali Tenderness
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 11, 2023, 08:31:23 am »
0
Ostatnio nie byłem, bo zniechęcili mnie organizatorzy koncertu. Teraz chciałbym pojechać. Tylko nie wiem, czy dam radę i czy się dostanę na miejsce koncertu...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Duff z rozrzewnieniem wspomina przyjęcie, jakie polscy fani zgotowali Tenderness
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2023, 09:39:12 pm »
0
Poprzednio nie byłem, mimo, że koncert był w moim "hometown". Drugi raz nie odpuszczę tak łatwo.

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16907
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso