Autor Wątek: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)  (Przeczytany 745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3552


Nie cichną polemiki wokół zestawienia dwustu najlepszych wokalistów wszech czasów, opublikowanego pierwszego dnia stycznia przez magazyn „Rolling Stone”.

Głos w tej sprawie zabrał również wokalista Twisted Sister.

„Istnieje wielka różnica pomiędzy wielkim frontmanem a wielkim wokalistą”, napisał Dee Snider na Twitterze, dyskutując z jednym z fanów. „[Na przykład] Robert Plant to wielki wokalista, ale nie – wielki frontman”.

„Jestem zagorzałym fanem talentów wokalnych Planta”, uściślił Dee, „ale jego zachowanie na scenie nigdy mnie nie zachwycało. Zresztą sama myśl, że nasi ulubieńcy są doskonali i nigdy się nie mylą, jest idiotyczna”.

Snider uważa, że wielki frontman powinien nie tylko znakomicie śpiewać, lecz także umieć zawładnąć sceną i nawiązać kontakt z publicznością. Axl Rose posiada według muzyka Twisted Sister te talenty.

„Kto moim zdaniem jest wielkim showmanem? David Lee Roth, Paul Stanley, Mick Jagger, Freddie Mercury, Axl Rose… lista jest długa”, wyjaśnił Snider. 






Źródło
Źródło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2023, 11:14:27 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8580
  • 17000 postów
  • Respect: +4337
Odp: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 05, 2023, 11:36:09 pm »
+1
Robert Plant to jeden z tych wokalistów którego barwy głosu nie toleruję a przez to nie jestem w stanie słuchać tej legendarnej grupy LZ. Tym bardziej nie jestem w stanie ocenić go jako frontmana.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2023, 12:08:57 pm »
0
Robert Plant to jeden z tych wokalistów którego barwy głosu nie toleruję a przez to nie jestem w stanie słuchać tej legendarnej grupy LZ. Tym bardziej nie jestem w stanie ocenić go jako frontmana.

LZ i Robert milion razy lepsze od Greta Van Fleet  :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2023, 12:47:50 pm »
0
@Luk masz rację. Czytałem kilka książek o Led Zeppelin i w każdej pisano o tym, że na samym początku Plant nie był przekonany, co do swego talentu wokalnego. Dochodziło nawet do tego, że po występie, na imprezach pytał, czy aby na pewno dobrze śpiewa. Ktoś z tak małą pewnością siebie nie będzie wielkim frontmanem. Zaznaczam, że jestem zagorzałym fanem Led Zeppelin i Raberta Planta jako wokalisty.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2023, 08:54:27 pm »
0
Ja ostatnio przesłuchałem wszystkie płytki Grety i potem Led Zeppelin, bo jakoś nigdy nie miałem okazji tego wszystkie przesłuchać po jakiejś rozmowie na tym forum aby się upewnić czy  ta Greta nie jest przereklamowana  i zdecydowanie w porównaniu z Led Zeppelin jest i to mocno. :P

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Dee Snider: Axl przykładem wielkiego frontmana (a nie tylko wielkiego wokalisty)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2023, 10:53:52 pm »
0

 :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2023, 06:28:37 pm wysłana przez VICTORY-OR-DEATH »

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13356
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax