Autor Wątek: Były wokalista Judas Priest: Dojrzałem do tego, żeby docenić Axla i GNR  (Przeczytany 727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554




Tim „Ripper” Owens, były wokalista Judas Priest, był niedawno gościem okołogunsowej audycji „Appetite For Distortion”.

Mówił tam między innymi o tym, jakie wrażenie wywarli na nim Guns N’ Roses i wokal Axla, kiedy po raz pierwszy wysłuchał „Appetite For Destruction”.

„Raczej nie byłem zachwycony”, powiedział. „Sądzę, że w tamtym czasie bardziej pociągał mnie trash metal – Anthrax, Testament, Death Angel… Dlatego każdy, kto nie zaliczał się do ścisłej klasyki gatunku – jak Dio, Priest czy [Iron] Maiden – raczej nie przykuwał mojej uwagi”.

„Z czasem to się, rzecz jasna, zmieniło”, uściślił Tim. „Pokochałem wokal [Axla] i cały zespół. Co więcej, [Axl] wymiótł z AC/DC. Będę szczery: kiedy zaczęło się mówić o tej współpracy, ludzie mówili: «Na jakie licho on to robi?». A ja uważałem, że z tak dobrym głosem [Axl] da sobie radę z materiałem AC/DC”.

 
„Pamiętam, jak ukazało się «Appetite For Destruction»…”, ciągnął Owens. „Co wówczas pomyślałem? Prawdopodobnie byłem pod wrażeniem «Welcome To The Jungle». Zresztą… kto nie był? Gunsi wydali tę piosenkę i chyba nie było człowieka, który by nie uznał, że to fantastyczny kawałek. Tyle że wrzuciłem ich do jednego worka z tak zwanymi kapelami hair metalowymi… W niczym ich nie przypominali, ale wówczas mówiłem sobie: «Pie***rzyć tych gości, wolę słuchać ‘Caught In A Mosh’»”.   

 
Owens gra z KK’s Priest, razem z K.K. Downingiem.
Niedawno wypuścił jednak solową EP, zatytułowaną „Return To Death Row”.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1247
  • Respect: +303
Odp: Były wokalista Judas Priest: Dojrzałem do tego, żeby docenić Axla i GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 21, 2023, 07:39:45 am »
+3
Akurat wyglądali na kapelę hair metalową. Tylko, że liczy się muzyka, a ta miażdżyła konkurencję.
In Rock We Trust

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1582
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip