Autor Wątek: Basista Skid Row o Izzym i jego relacjach z GNR tuż przed odejściem z zespołu  (Przeczytany 674 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547




Izzy Stradlin uchodzi za jedną z najbardziej tajemniczych postaci w dziejach Guns N’ Roses.
Odkąd na początku lat dziewięćdziesiątych, gdy Gunsi byli u szczytu sławy, rozstał się z zespołem, starannie unikał błysku fleszy. W 2016 roku nie dołączył do byłych kolegów i nie wziął udziału w trasie Not In This Lifetime.

Temat Izzy’ego wypłynął w niedawnym odcinku „Appetite For Distortion”.
Gościem okołogunsowej audycji tym razem był basista Skid Row, Rachel Bolan.

Muzyk wspominał, jak wyglądały jego relacje z Izzym w okresie, gdy w 1991 roku Skid Row koncertowali z Guns N’ Roses.

„Kiedy trasa się rozpoczęła, Izzy był jeszcze w zespole, ale podróżował osobno”, powiedział Bolan. „O ile Gunsi przemieszczali się samolotem, o tyle Izzy wolał jeździć własnym busem, w towarzystwie brata, psa i swojej ówczesnej dziewczyny”.

Bus był wyposażony w przyczepę, w której Izzy przewoził sprzęt motorowy, rowery górskie i jeden BMX. Zamiłowanie do sportu stało się pewnego dnia tematem rozmowy z Bolanem.

„Gadaliśmy o wyścigach motocyklowych przez co najmniej dwie godziny”, wspominał basista Skid Row. „Izzy był świetnym gościem. Był naprawdę fantastyczny, a do tego cichy i, rzecz jasna, niezwykle utalentowany”. 

„W pewnym momencie – zdaje się, że to było następnego ranka – zjawił się Duff”, dodał Bolan. „Wszedł do garderoby, w której siedzieliśmy, szukając soku z żurawiny. «Cześć, stary», powiedziałem do niego. «Izzy to fajny koleś. Gadaliśmy dobre dwie godziny»”. 

McKagan, który nie posiadał się ze zdumienia, uznał, że musiał się przesłyszeć.

„[Duff] rzucił: «Stary, myślę, że gdybyśmy zliczyli wszystkie nasze rozmowy z Izzym z minionego roku, nie uzbierałyby się dwie godziny».
Zupełnie zbił mnie tym z tropu”, przyznał Rachel. „Nie wiedziałem, jak wyglądają relacje w Guns N’ Roses”. 







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Basista Skid Row o Izzym i jego relacjach z GNR tuż przed odejściem z zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2022, 12:45:01 pm »
0
Ze sie nagadal, to malo powiedziane  :wacko:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline JuJu_Hound

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
    • http://www.izzyontour.com
Odp: Basista Skid Row o Izzym i jego relacjach z GNR tuż przed odejściem z zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: Września 01, 2022, 11:48:14 am »
0
Sok żurawinowy? Czyzby Duff mial okres? (Departed)

Na Izzym ciazyl wyrok w zawieszeniu wiec jakiekolwiek nalot w obozie GNR mogl skonczyc sie dla niego odsiadka, dlatego musial trzymac sie z daleka od innych, uzaleznionych od procentow i sniegu
Izzy Stradlin Message Board
http://shuffleitall.proboards.com/index.cgi

Izzy Stradlin On Tour 1992-2007
www.izzyontour.com

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1535
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip