Autor Wątek: Podróż do Katowic- Opole/Opolskie  (Przeczytany 2745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matus

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aj em TróGimbMetal
  • Respect: 0
Podróż do Katowic- Opole/Opolskie
« dnia: Grudnia 02, 2012, 10:55:04 pm »
0
Cześć! Jako że jestem nowy (na forum), wypada się przywitać. Założyłem konto specjalnie dla tego pytania. Wybieram się, jak nie jeden z Was, na koncert do Katowic. Biletu jeszcze nie mam, ponieważ nie mam jak się dostać na miejsce. Jak w temacie, jestem z okolic Opola i jeśli ktoś z tych stron wybierał by się czy też przejeżdżał by gdzieś obok, a miałby wolne miejsce w jakimkolwiek pojeździe który dotrze tam na czas, prosił bym bardzo o jakikolwiek kontakt zemną. Z góry dzięki  ;)

Matus.

Edit: Widzę że chyba przeraża Was myśl zabrania małolata, spokojnie mam 17 lat  8) Nie chcę jechać samemu pociągiem czy tym podobne, ponieważ wiadomo... w grupie zawsze raźniej  :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2012, 06:56:54 pm wysłana przez Matus »

Offline NielubieLukrecji

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Podróż do Katowic- Opole/Opolskie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 10, 2012, 09:50:34 pm »
0
Witam, witam, ja też jestem z okolic Opola, mam bilet na płytę, ale na razie nie zastanawiałam się jeszcze nad transportem, w razie czego będę o Tobie pamiętać  ;) chodź wydaje mi się, że pociągiem będzie mniej zachodu...

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Podróż do Katowic- Opole/Opolskie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 12, 2012, 10:40:42 am »
0
Pociąg to bardzo dobra opcja. Do Katowic nie jest daleko, dwie godziny drogi, a połączeń jest mnóstwo.

Offline NielubieLukrecji

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Podróż do Katowic- Opole/Opolskie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2012, 06:27:55 pm »
0
Możemy się ewentualnie jakoś umówić, znaleźć jakimś cudem jedno połączenie które odpowiada jednocześnie nam wszystkim i się zebrać, żeby było raźniej

 

Wspólna podróż- Pomorskie

Zaczęty przez Laa

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4216
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2013, 09:10:33 pm
wysłana przez kisiel-78