Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JoleKK

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +3
WRAZENIA
« Odpowiedź #870 dnia: Sierpnia 05, 2006, 11:45:36 pm »
0
Najwazniejsze, ze sie bylo :)

To kiedy powtorka w Polsce?

Non mollare mai!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #871 dnia: Sierpnia 06, 2006, 09:41:09 am »
0
Musisz spytać takiego pana na A :P

Na takie rzeczy nikt niestety nie odpowie ;)

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #872 dnia: Sierpnia 06, 2006, 09:46:27 am »
0
Cytuj
To kiedy powtorka w Polsce?
 :rolleyes:
Ehhh...Już się nie umiem doczekać... :P  

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
WRAZENIA
« Odpowiedź #873 dnia: Sierpnia 10, 2006, 06:56:12 pm »
0
to teraz moja relacja, moze sie komus zechce poczytac

Zaskoczeniem na plus było to ze GNR wyszli jakies 45min przed czasem. Jak puscili intro to byłem jakis zdenerwowany dopiero jak uslyszalem pierwsze riffy WTTJ, a nastepnie „ Do you know where the fuck you are???!!!” to przerodzilo się to w euforie. Od razu było slychac ze Axl jest w swietnej formie, podobnie zreszta jak chwalona przez niego kilkakrotnie publika. W ISE wogole się nie meczyl (tak jak to było na RiR) tylko zaspiewal to na luzie tym swoim „ drugim” glosem. LALD zaczeli normalnie, bez tej przygrywki na klawiszach która grali na poprzednich koncertach I dobrze bo przynajmniej od razu można było rozpoznac co to za utwor. + super efekty pirotechniczne (petardy,rakiety,buchajace ognie).Zreszta pod względem efektow było ekstra, nie było ich za duzo i były naprawde zroznicowane.Jak się zrobilo ciemno to rewelacyjnie rozswietlaly niebo.KOHD tez wyszlo z*******e, publika się znowu spisala, może jakby zagrali jeszcze bardziej rockowo jak za dawnych lat, ale kto wie może będą się co raz bardziej zblizac do tej wersji. Poczatek do SCOM poniosl caly stadion,caly utwor niesamowicie zagrany. Fajnie ze potem zagrali TB, i Dizzy zagral ladne intro na pianinie (nie wiem co to było).Ponoc to samo solo gral w Budapeszcie.Troche się obawialem ze mogą Bluesa nie zagrac, na szczescie zagrali. Solo Bublefoota z*******e, cale DC, co prawda zagrane nieco szybciej, i jakies slychac było piszczenie, taki c**j*wy poglos spowodowany klopotami technicznymi, ale szybko to naprawili i było dalej git. CHD to tez była mila niespodzianka, nie liczylem ze to zagraja, ale ten kilkakrotnie powtarzany riff podobnie jak w WTTJ rewelacja. NR to poezja, jeden z najwiekszych aplauzow jaki dostali podczas koncertu i slusznie. Wszystkie 3 sola zagrane z*******e i ten zloty deszcz lecacy ze sceny. Ale efekt ! Tego się nie da opisac.A pozniej Beautiful, coz tu duzo mowic, po prostu było beautiful. MM i Bach. Niezle się Seba bujal na scenie, troche go było slabiej slychac od Axla ale co tam. Zreszta mój wspoltowarzysz koncertowy który miał paroletnia przerwe w sluchaniu GNR, powiedzial ze momentami wokal ginal wśród gitar i np. przy nowych utworach wogole nie slyszal co Axl spiewa. Mi było latwiej bo wszystkie utwory znalem, także nawet jak czegos nie uslyszalem to moglem się domyslic i sam sobie dospiewac. Ale mój wspoltowarzysz powiedzial tez ze był zszokowany glosem Axla (pozytywnie), nie sadzil ze Rose po tylu latach przerwy potrafi nadal tak z*******e spiewac. TAY i Izzy. Jak powiedzial „czesc” to mnie z deka zatkalo, nie pamietam żeby ktos z GNR kiedykolwiek powiedzial cos w jezyku publicznosci, tym bardziej cos w tak trudnym jezyku dla obcokrajowcow jakim jest polski. Izzy super przyjety przed tlum, swietnie się wkomponowal do zespolu. Patience, smialem się ze Axl się może znow pomylic i zaczac spiewac za wczesnie jak na RiR, ale nie tym razem. Najpiekniejszy moment to oczywiście jak się owinal nasza flaga,  Nightrain-niestety to jedyny utwor który moim zdaniem zjeb***i. Krotka solowka i zamiast powtórzyć ten motyw ze zwrotka „loaded like a freightrain…” to Axl zaczal znow spiewac refren czego normalnie nie robi i przez to zakonczyl solowke. To mi się nie podobalo, bo przyznam ze liczylem na takie wykonanie NT jak na RiR gdzie mnie rozjeb*** solowka Bumblefoota a tu niestety niesmak pozostal.Kiedy zeszli ze sceny po NT, caly stadion chyba przez jakies 3min nie przestawal klaskac, to było niesamowite. Myslalem ze wyjdzie Robin, PC i do domu a tu duza niespodzianka! Bonusowe Madagascar i IRS ! PC było super, choc nie powiem ze jakby je jeszcze troche przedluzyli to bym się nie obrazil. Super moment kiedy pokazal wielki transparent „Axl take us to the paradise city” .z*******y widok fruwajacego confetti, Warsaw, Poland, Good, fuckin, night ! Potem wyszli wszyscy ladnie się uklonili. Dziękujemy ! 19 kawalkow, 2h20min z*******ego grania! To był mój pierwszy powazny koncert w zyciu i do tego jaki !!! Spelnilo się jedno z moich najwiekszych zyciowych marzen !!!

Szkoda ze nie zagrali RQ ale ILE BYŁO LUDZI KTOS WIE??? czytalem raz ze 11 tys, gdzies indziej ze 15…  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #874 dnia: Sierpnia 10, 2006, 09:14:50 pm »
0
Super sie czyta taka relacje, wspomniena znowu wracaja... super i ta gesia skórka :)

Co do publiki to podobno nawet 10 tys nie bylo :(
 

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
WRAZENIA
« Odpowiedź #875 dnia: Sierpnia 10, 2006, 09:52:55 pm »
0
wez nawet nie mow, ja mowie wszystkim znajomym ze 11tys bylo (jakas wersje trzeba przyjac), poza tym czesc z nich to fani metyi ktorzy byli na koncercie w chorzowie gdzie bylo najbiedniej 50tys, wiec wiadomo o co chodzi...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #876 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:00:10 pm »
0
Hmm dokladnie nie wiadomo ale najwiecej zrodel mowi o 11k i ta wersje chyba trzeba przyjac :)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #877 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:07:03 pm »
0
A ja zaokrągliłam do 15 tys. (to wresja dla znajomych) .
Wiem, jestem okropna ;) .
Ogromnie się cieszę, że Axl dał tak świetny show dla tak małej publiczności. Potwierdza to tezę, że nie liczy się ilość, lecz jakość!!! B)  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #878 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:08:58 pm »
0
Tak samo mowie ze bylo 11 tys.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #879 dnia: Sierpnia 11, 2006, 08:00:28 am »
0
Na koncertach Gunsów bawiło się przeciętnie od 10000 do 20000 ludzi. My byliśmy gdzieś po środku,raczej tendencja malejąca.
Ale nie ma się co dziwić,w związku z tym,co mówiły media,a powtarzali ludzie: to już nie jest Gn'R,Axl nie zagra dla Polaków,Axl nie umie śpiewać i inne ple ple ple.
Ogólnie nie wypadliśmy źle,a jestem przekonany,że następnym razem na pewno będzie nas więcej,zwłaszcza,jeśli wszcześniej wyjdzie płyta.
A niezależnie od ilości sprzedanych biletów myślę,że liczy się również przyjęcie przez nas zespołu.Myślę,że nie mamy się czego wstydzić.

 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
WRAZENIA
« Odpowiedź #880 dnia: Sierpnia 11, 2006, 11:28:44 am »
0
Cytuj
Ale nie ma się co dziwić,w związku z tym,co mówiły media,a powtarzali ludzie: to już nie jest Gn'R,Axl nie zagra dla Polaków,Axl nie umie śpiewać i inne ple ple ple.
 
wszystkie osoby które znam nie pojechały na ten koncert ze względu na to że nie jest to już Guns N' Roses a Axl Solo Band. I rozumiem to... ja pojechałem bo lubie Axl Solo Band
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2006, 11:29:03 am wysłana przez Mike(y) »
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
WRAZENIA
« Odpowiedź #881 dnia: Sierpnia 11, 2006, 11:36:53 am »
0
Cytuj
Ogólnie nie wypadliśmy źle,a jestem przekonany,że następnym razem na pewno będzie nas więcej,zwłaszcza,jeśli wszcześniej wyjdzie płyta.
A niezależnie od ilości sprzedanych biletów myślę,że liczy się również przyjęcie przez nas zespołu.Myślę,że nie mamy się czego wstydzić.
Też mam podobne zdanie i mam nadzieję, ze next time bedzie nas jeszcze więcej i znów wymyslimy cos...A jak z tym spiskiem wrażenień czyli internetowa ksiażką dla GNR?

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #882 dnia: Sierpnia 11, 2006, 11:59:10 am »
0
Coming soon :ph34r:  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #883 dnia: Sierpnia 11, 2006, 02:26:26 pm »
0
Czekamy tylko na Wdowe....i to dość długo już ;) :(

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #884 dnia: Sierpnia 17, 2006, 03:25:50 pm »
0
dzieki za racenzje ... cudnie tak po kilki miesicach znow po wspominac - a umnie znow w kolo leca kawalki z warszawskiego koncertu ...