Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #855 dnia: Lipca 17, 2006, 01:18:19 pm »
0
Ranyyyyyy to juz miesiac?  :o A mi sie wczoraj znowu koncert snil... tyle ze we snie to po koncercie za kulisami sie znalazlam i zamienilam z Axlem pare slow no i autograf takze znalazl sie w moim posiadaniu...  B) Ach, te sny... zawsze czlowieka dobija :D

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
WRAZENIA
« Odpowiedź #856 dnia: Lipca 18, 2006, 01:09:02 am »
0
Mój obraz zdarzen 15 lipca zawarłem tutaj: Serwis Muzyka.pl
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #857 dnia: Lipca 18, 2006, 10:25:30 am »
0
Cytuj
Mój obraz zdarzen 15 lipca zawarłem tutaj: Serwis Muzyka.pl

 Ale mi ciarki przechodzily jak to czytalem, bardzo fajna relacja.

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #858 dnia: Lipca 18, 2006, 10:46:38 am »
0
NO no.Fajna relacja,przypomniałeś mi to co się działo 15 czerwca. ;)  
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #859 dnia: Lipca 18, 2006, 10:49:57 am »
0
Więc tak.. na koncercie było świetnie ,fajna atmosfera sprzyjający klimat . Gunsi  - super .To był mój najlepszy koncert na jakim byłam .To było spełnienie moich i pewnie wielu innych fanów marzeń. Axl był w świetnej formie , świetny głos i w ogóle a ten niezapomniany moment - oczywiście z flagą Pompona jak  Axl zarzucił ją na ramoina podczas Patience :) Gitarzyści też świetni. Solówki też były bardzo dobrze zagrane. Aha i zapomniałam o Izzym xD super że przyleciał do Polski z Gn'R też było ważne wydarzenie - wejscie Izzy'ego na scene ... .Jak dowiedziałam się ,że bedzie koncertw Polsce  normalnie zawału bym prawie dostała ale to ze szczęścia ! :) Bardzo sie cieszyłam i juz następnego dnia były bilety kupione xD  Ja chce jeszcze raz albo i nawet więcej !
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2006, 06:32:49 pm wysłana przez Gunnerka »
Changed. Good times.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #860 dnia: Lipca 18, 2006, 12:37:24 pm »
0
Cytuj
Mój obraz zdarzen 15 lipca zawarłem tutaj: Serwis Muzyka.pl

 Świetna relacja - fajnie, że napisałeś o Gunsach nie tylko w superlatywach - ale uwzględniłeś także wpadki itp. Bardzo mi się podoba jak to opisałeś - aż się nie mogłam oderwać :)
Btw. będę "odświeżać" swoją stronę [tzn ulepszać, bo obecnie jest kiepska] i zostanie sworzony dział o koncercie w Polsce, w którym oprócz galerii będe zamieszczać relacje z tego wydarzenia. Czy mogłabym zacytować tam Twoją wypowiedź?? Oczywiście zostanie ona podpisana Twoim pseudonimem.. Jeśli ktoś zechce się przyłączyć to byłabym bardzo wdzięczna. Chcę zrobić porządną stronę o Gunsach, ale raczej nie będzie ona konkurować ze stroną Witka ;]


nowy nr gg : 12071320

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #861 dnia: Lipca 18, 2006, 05:48:16 pm »
0
Podzielam opinie przedmówców - świetna relacja. Jak ją czytałem to wszystko wracało. Dzięki i pozdrawiam.

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #862 dnia: Lipca 18, 2006, 06:10:45 pm »
0
z czystym sumoieniem moge sie pod tym artykulem podpisac bylo zaje....... cie i wogole oby wpadli do nas za rok.Amen
 :D  
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #863 dnia: Lipca 18, 2006, 10:06:44 pm »
0
piękna recenzja :D gdyby wszystkie były takie...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #864 dnia: Lipca 21, 2006, 05:15:10 pm »
0
Uffff, przebrnąłem przez cały wątek. Co prawda na raty, ale zawsze - twardym trzeba być nie mientkim.

To może w takim razie kilka słów odemnie.
Na koncert czekałem około 15 lat, ale jakiś dziwny spokój mnie ogarnął już na długi czas przed koncertem. Gdy dowiedziałem się o konercie VR w Polsce skakałem po pokoju jak dziecko, a gdy odwłano koncert płakałem. W wypadku GNR nie byłem pewny do końca czy występ wogóle się odbędzie.
Bezpośrednio przed koncertem i już na stadionie bałem się trochę swojej reakcji na Gunsów. Kiedy jednak zobaczyłem Axla zacząłem drzeć się jak opętany i łzy napłynęły mi do oczu. Po prostu nie mogłem uwierzyć w to co widzę. To było takie nierealne i realne zarazem.
Drugi raz łzy dały znać o sobie podczas Patience. Ale to nie były tylko łzy, ja po prostu płakałem jak dziecko. Śmiesznie to musiało wyglądać - wielki facet, 183cm wzrostu, ponad 100 kilo wagi. No i zwłaszcza panie (nie wiem dlaczego :) ) stojące obok mnie tak jakoś patrzyły się na mnie. Wychodzę tu na jakiegoś mięczaka, ale ja nie mogłem się po prostu powstrzymać. Dźwięki Patience i owinięty flagą Axl tak mnie wzruszyły, że koniec.
Podczas koncertu byłem w takim transie, że w trakcie czytania topicu przypomniało mi się dopiero to confetti na finał. Ale nie tylko to, było jeszcze kilka takich rzeczy.
Nie rozpisuję się o faktach z koncertu, bo wszystko wymieniliście, chciałbym się tylko odnieść do frekfencji. Nie było duzo ludzi ale atmosfera była wspaniała, rzekłbym podniosła. Jako, że od kilku lat dośc regularnie bywam na koncertach rockowych, chcę powiedzieć, że z frekfencją bywa różnie, ale jest zawsze grupa fanatyków danej kapeli, która nie pozwoli by koncert był kalpą. Taka grupa ludzi zawsze napędza pozostałe towarzystwo, trochę niepewnie i mało żywiołowo reagujące na gwiazdę wieczoru. Tak tez było i tym razem. Ludzie zza barierki i jej okolic szalała tak, że i w dalszej części stadionu ludzie zaczęli się bawić. Ja często zajmuję startegiczną :)  pozycję, zaraz za "szalejącymi". Wtedy, kiedy spuchnę mogę spokojnie odetchnąć i nabrać sił na więcej, bez obawy, że ktoś mi będzi skakał po głowie.

Tak apropos barierek. Jaka była zasada znalezienia sie za nimi?

Co do biletów, to Odyssey juz od jakiegoś czasu nie robi wypasionych biletów, tylko sa to zwykłe drukowane na drukarce np. w Ticketpro. Ja staram się zawsze zabrać jakiś plecak i w nim książkę, żeby bilet się nie zniszczył :D Dla mnie taki bilet to z*******a pamiątka i staram sie by był w jak najlepszym stanie.

No, to tyle odemnie. Pozdrawiam.

Offline Martio

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Respect: 0
    • http://bbmmog.com
WRAZENIA
« Odpowiedź #865 dnia: Lipca 21, 2006, 06:12:36 pm »
0
Cytuj
Tak apropos barierek. Jaka była zasada znalezienia sie za nimi?
Ja również nie mogłem w to uwierzyć, że jestem tam... byłem tam... Że widziałem Axla z kilku metrów... że słuchałem ich na żywo. To na prawdę wielkie przeżycie dla wielu z nas!

A wracając do Twojego pytania: trzeba było udać się do Panów ochroniarzy, pożyczyć im swój bilet i można było wejść, za free... Tylko nie wiem dlaczego kazali przy wejściu oddać bilet. Ja miałem taki ładny, a jak wychodziłem dali mi pognieciony i... darmowy :) A ja chciałem z moim napisem 110 zł :)
==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==->
Guns N' Roses - 15 czerwca 2006 - Warszawa
Guns N' Roses - 27 lipca 2006 - Nottingham
Świat Gier Online - htt

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #866 dnia: Lipca 21, 2006, 08:00:24 pm »
0
jestem w trakcie tłumaczenia wrażen do książki
wpadłam tylko oświadczyc,że GN'R mają najlepszych fanów na świecie
jak czytam te wrażenia to cały czas mi ciarki przechodzą
niesamowite

postaram się ,żeby po angielsku też ciarki przechodziły:)

ps. you fuckin' rock! :D  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #867 dnia: Lipca 22, 2006, 11:13:59 am »
0
Cytuj


. Ja miałem taki ładny, a jak wychodziłem dali mi pognieciony i... darmowy :) A ja chciałem z moim napisem 110 zł :)
Ja tez dałam takie w idealnym stanie a dostałam,powiedzmy "niezbyt świeże".Co do darmowych biletów,to juz pisałam,że trzebabyło na takie zasłuzyć.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #868 dnia: Lipca 22, 2006, 11:39:11 am »
0
Cytuj
Cytuj
Tak apropos barierek. Jaka była zasada znalezienia sie za nimi?
Ja również nie mogłem w to uwierzyć, że jestem tam... byłem tam... Że widziałem Axla z kilku metrów... że słuchałem ich na żywo. To na prawdę wielkie przeżycie dla wielu z nas!

A wracając do Twojego pytania: trzeba było udać się do Panów ochroniarzy, pożyczyć im swój bilet i można było wejść, za free... Tylko nie wiem dlaczego kazali przy wejściu oddać bilet. Ja miałem taki ładny, a jak wychodziłem dali mi pognieciony i... darmowy :) A ja chciałem z moim napisem 110 zł :)
Ciesz się,że w ogóle dostałeś.Ja dałem 2,a dostałem 1,przy czym mógłbym poczekać na 2,ale bratu nie zależało. Rozumiem,że skoro zapłaciłeś to chciałeś,żeby była cena,ale darmowe bilety-wygrane w konkursach i.t.d -nie są niczym gorszym,a często świadczą o wiedzy i szczęsciu fanów,którzy je wygrali :)  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #869 dnia: Lipca 22, 2006, 03:27:58 pm »
0
Cytuj
Cytuj


. Ja miałem taki ładny, a jak wychodziłem dali mi pognieciony i... darmowy :) A ja chciałem z moim napisem 110 zł :)
Ja tez dałam takie w idealnym stanie a dostałam,powiedzmy "niezbyt świeże".Co do darmowych biletów,to juz pisałam,że trzebabyło na takie zasłuzyć.
Ja dostałem bilecik w stanie idealnym,jednak mój znajomy,z którym byłem na koncercie dostalł zjechany na maxa  :D Cały biały,ledwo mozna byłlo na nim coś przeczytać  :)