Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #675 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:04:15 pm »
0
Cytuj
A ja miałam takie szczęście, że jak wysiadłam z autobusu pod stadionem to przestało zupełnie padać  :blink:  Więc omineła mnie ulewa  ;)
Gratuluję.... bo jak szedłem przez Łazienkowską na stadion w czasie najgorszej ulewy, i przemokłem w 5 min to już myślałem że zamiast skakania i koncertu będzie co najwyżej występ pływaczek synchronicznych  :D  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Eowina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #676 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:09:36 pm »
0
Duff_wife napisała: "ja miałam bliet na płytę ale pamiątkowy otrzymałam vipowski....  nie wiem po so ale jest to jest" --- ja identycznie :)...  
 
podaruj 1%podatku dziecku, które bardzo tego potrzebuje!!!!!
www.kobranocka.pl/kb.php?m=fanclub&i=stas&l=mst

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #677 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:12:06 pm »
0
Cytuj
Duff_wife napisała: "ja miałam bliet na płytę ale pamiątkowy otrzymałam vipowski....  nie wiem po so ale jest to jest" --- ja identycznie :)...
Fart :P
Ja dalem taki piekny nic nie zniszczony, trzymalem go w koszulce odkad kupilem a dostalem taki zjechany  :( :blink:  

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
WRAZENIA
« Odpowiedź #678 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:13:56 pm »
0
No ja zmokłam bo po Kobranoce zaczeło padac ja byłam od poczatku)!
Co do supportu to sadze ze 650 North fajnie grało,Kobranocka przynudzał (chociaz jak bylam na innych koncertach to dawali czadu),Oddział Zamkniety rozkrecił publike nawet w ta ulewe ale warto było,Sebastian Bach poprostu było bosko praktycznbie nic sie nie zmienil i jego glos rowniez nie9gdy sie dowiedziałam 2 dni przed koncertem ze Bach bedzie spiewac omalo z krzesła nie spadłam hehe)No i Guns N'Roses bylo wspaniale gdybym miala jechac jeszcze raz nie zastanawiala bym sie!!!!!!!!Co do biletow myslalam ze bedzie drozej zdziwilam sie troche ze 110 ale dla fanow lepiej hehe!!!!!
Pozdrawiam!! :rolleyes:  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwca 21, 2006, 08:38:24 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Duff_wife napisała: "ja miałam bliet na płytę ale pamiątkowy otrzymałam vipowski....  nie wiem po so ale jest to jest" --- ja identycznie :)...
Fart :P
Ja dalem taki piekny nic nie zniszczony, trzymalem go w koszulce odkad kupilem a dostalem taki zjechany  :( :blink:
ja otrzymałem bilet bezpłatny zamiast mojego za 110 :D

Offline umwagew

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:14:47 pm »
0
Cytuj
Ja dalem taki piekny nic nie zniszczony, trzymalem go w koszulce odkad kupilem a dostalem taki zjechany   

Kurde, ja tak samo:( Miałam taki wypielęgnowany, zaadbany, a dostałam jakiś wyblakły i pomięty. Oszustwo jakieś :(  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
WRAZENIA
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:35:46 pm »
0
Ahmet -> pewnie mój :P

Offline shumshu

  • Zasłużeni
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:48:23 pm »
0
hmm...jak by to...  Ludziska  !!!!!  nie narzekajcie!!! sa tacy którym  nie oddano  w ogóle..  <_<  ....cóz.. trzeba bedzie pojsc na nastepny koncert zeby miec.. :D    
The nicest girls in rock n' roll world

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:49:28 pm »
0
Cytuj
hmm...jak by to...  Ludziska  !!!!!  nie narzekajcie!!! sa tacy którym  nie oddano  w ogóle..  <_<  ....cóz.. trzeba bedzie pojsc na nastepny koncert zeby miec.. :D
Wlasnie... Ci, ktorym nie oddali sa wkurzeni :P W tym admin :D

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:03:53 pm »
0
hehe mam chyba dwa także jeśli ktoś strasznie ucierpiał nie dostając części swego biletu spowrotem - mogę się podzielic :P ;)
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:28:30 pm »
0
Cytuj
Cytuj
A ja miałam takie szczęście, że jak wysiadłam z autobusu pod stadionem to przestało zupełnie padać  :blink:  Więc omineła mnie ulewa  ;)
Gratuluję.... bo jak szedłem przez Łazienkowską na stadion w czasie najgorszej ulewy, i przemokłem w 5 min to już myślałem że zamiast skakania i koncertu będzie co najwyżej występ pływaczek synchronicznych  :D
Też miałam tamtędy iść. Ale gdy zaczeło padać, wybrałam autobus  :P  To była zdecydowanie dobra decyzja  :D
Cytuj
dziewczyny widze wszystkie w romantycznym nastroju były  jak fajnie.., no to za rok jak będzie koncert - a będzie! musi być..  to się umawiamy, stajemy pod sceną i na zmiane piszczymy, płaczemy i podajemy sobie chusteczki 
świetny pomysł, jestem jak najbardziej za  :lol:  W jednej ręce róża, w drugiej chusteczka, a na twarzy wodospad  :lol:
Ja też mam, nie wiadomo jakim cudem, dwa bilety jak już wcześniej wspomniałam, jeden jest mój, a drugi bezpłatny... :unsure: Mam nadzieje że nikt nie ucierpiał z mojego powodu jakoś bardzo  :huh:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 02:03:48 pm wysłana przez Cyanide »
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:59:13 am »
0
Co do biletów...to też dałem w genialnym stanie (między innymi po to taszczyłem ze sobą ten pieprzony plecak :P ) a otrzymałem jakiś podarty :/


Mam ochote na chińskie :P

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwca 22, 2006, 01:49:33 pm »
0
Cytuj
Cytuj
hmm...jak by to...  Ludziska  !!!!!  nie narzekajcie!!! sa tacy którym  nie oddano  w ogóle..  <_<  ....cóz.. trzeba bedzie pojsc na nastepny koncert zeby miec.. :D
Wlasnie... Ci, ktorym nie oddali sa wkurzeni :P W tym admin :D
Witek mogę się z Tobą podzielić :]
Spójrzcie z innej strony - nie postarali się z tymi biletami. Na metallice czy ironów były ładniejsze :P  

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwca 22, 2006, 02:09:47 pm »
0
Ale to był bilet na Gunsów !! nieważne jak wyglądał :D


Mam ochote na chińskie :P

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwca 22, 2006, 02:40:47 pm »
0
Z tymi biletami było dziwnie, bo akurat mi facet rozwinął cały wachlarz i mogłam sobie wyszukać odpowiedni...poza tym gdybym wiedziała, wzięlabym dla całego forum :lol: ...