Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:20:10 am »
0
Po czym wnioskujesz Looy ?


Mam ochote na chińskie :P

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:41:19 am »
0
po fotkach... byłem na koncertach "gwiazd" dużo mneijszego pokroju i ludzi wydawało się więcej... może złudzenie optyczne, ale takie mam wrażenie

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
WRAZENIA
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:49:15 am »
0
Zgadzam sie z Looy'em ludzi nie było za dużo, sam organizator zapowiadał koncert na 25 tyś ludzi, no ale Ci co byli to na pewno nie żałują,koncert był wspaniały a publiczność bawila sie doskonale  
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:52:30 am »
0
Cytuj
Nie obraźcie się, ale wydaje mi się, że bardzo mało ludzi było...
A ja się cieszę, że nie było jakiegoś ogromnego spędu... Na ten koncert przyszli tylko ludzie, którzy lubią, a nawet kochają Gunsów, którym zależało na zobaczeniu właśnie tego zespołu, na stworzeniu cudownej atmosfery, a nie jakaś przypadkowa zbieranina, jak to ma miejsce np. na festiwalach, gdzie Gunsi są tylko jedną z wielu gwiazd. Wiadomo, że tam nie wszyscy są nimi zainteresowani i czasami "rozwalają" cały koncert.
Mnie się ta kameralna  ;)  atmosfera baaardzo podobała.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwca 21, 2006, 10:53:46 am »
0
Mnie sie wydaje, że i tak było sporo ludu...a poza tym liczy sie jakość a nie ilość :)


Mam ochote na chińskie :P

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwca 21, 2006, 11:34:00 am »
0
Było ok 11 tys... zależy jak teraz na to spojrzeć, dla niektórych może być mało, dla niektórych dużo  :lol:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwca 21, 2006, 11:37:23 am »
0
No... 11 dla meni nie jest jakimś wielkim wynikiem, gdzie w małym mieście jakim są Żary na koncercie Sistars było też coś koło tego... Żeby nie było, że przyrównuje sistars i gunsów muzycznie, chodzi o ilość ludzi

Offline adagio

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwca 21, 2006, 11:38:00 am »
0
Cytuj
Mnie sie wydaje, że i tak było sporo ludu...a poza tym liczy sie jakość a nie ilość :)

Święte słowa Viper. Przyszli prawdziwi fani GNR, dla których koncert jest czymś szczególnym, a nie dziki tłum ludzi słabo znających twórczość zespołu.

Koncert wciąż mam w pamięci i jeszcze dziś łezka w oczach na wspomnienia z niego. Poza tym, me serce raduje się także z tego, że miałem okazję wielkiej fance Gunsów podarować bilecik w prezencie urodzinowym i koncert był dla niej Wielkim Urodzinowym Przeżyciem. Dzięki Axl za przyjazd do Wawy w ten piękny czerwcowy czwartek  :)  

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwca 21, 2006, 11:50:36 am »
0
11 tys ludzi czy to duzo... uwazam ze calkiem sporo, jak na polskie realia. Wezmy np. koncert Alice in Chains na ktory przyszlo cos kolo 2 tys ludzi :lol: Wiadomo ze jesli Gunsi zagrali by ten koncert 13 lat temu przyszlo bo tyle co na Metallice, powiedzmy kolo 50tys... ale tyle lat milczenia, brak wydawnia płyty, pozbycie sie z kapeli podstawowych czlonkow, tez robi swoje + durna powtarzana plotka... Dlatego uwazam ze wynik 11 tys osob nie jest zlym wynikiem! Poza tym ciesze sie ze tylko tyle bylo, bo dzieki  temu moglem bez problemow dostac sie pod sama scene :rolleyes:  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
WRAZENIA
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwca 21, 2006, 12:28:09 pm »
0
tam nie było chyba osób z przypadku... :) i dlatego była taaka świetna atmosfera:D

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:07:27 pm »
0
Ile by tych ludzi nie bylo, my sie bawilismy znakomicie, zapamietamy ten koncert (jak i nastepne :P ) do konca zycia i to sie liczy :)

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:12:48 pm »
0
Cytuj
A ja się cieszę, że nie było jakiegoś ogromnego spędu... Na ten koncert przyszli tylko ludzie, którzy lubią, a nawet kochają Gunsów, którym zależało na zobaczeniu właśnie tego zespołu, na stworzeniu cudownej atmosfery, a nie jakaś przypadkowa zbieranina, jak to ma miejsce np. na festiwalach, gdzie Gunsi są tylko jedną z wielu gwiazd. Wiadomo, że tam nie wszyscy są nimi zainteresowani i czasami "rozwalają" cały koncert.
Mnie się ta kameralna  ;)  atmosfera baaardzo podobała.
Podpisuję się pod tym jak najbardziej. Wolę jeżeli było te 11 tys. ludzi którzy świetnie się bawili i taki koncert z taką atmosferą, a nie gdyby było 50, 75, czy 100 tysięcy ludzi którzy nie wiedzą co jest grane i niewiadomo jak się wogóle tam znaleźli  :D  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:17:46 pm »
0
Cytuj
Cytuj
A ja wam powiem 27 mam obrone pracy magazyniera (mam nadzieje, że obronie), ale za cholerę nie moge się skupić cały czas myślę o koncercie
Jedyne co mogę ci napisać w takiej sytuacji to to, żebyś dalej myślał o koncercie  :D Ja w ciągu 2 dni rozwaliłem 2 egzaminy, umiejąc powiedzmy średnio  ;) ale dalej po koncercie mam tyle energii ( którą podsycam słuchając muzyki Gunsów prawie non stop ) że nic mi nie było straszne. A bransoleta GnR z którą byłem na koncercie ( a której uzywam teraz jako talizmanu  :P ) być może przynosi mi szczęście. Aż chyba zacznę wierzyć w siły nadprzyrodzone  :rolleyes:
Ja tez mimo ze cały czas nie mogłem sie skupic i myslałem o koncercie , obroniłem prace ijestem pieprzonym absolwentem :lol:  
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline skid

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:20:08 pm »
0
Cytuj
...powiem wam szczerze ze widzialem juz jakis kawalek czasu temu Monkey Business z koncertu i tam tez Seba tak niezmiernie wymachiwal tym mikrofonem i teraz jak zobaczylem to na zywo to pomyslalem, "tak, to jest k....wa cos pieknego" :)
Racja Seba live zawsze daje czadu. A ten koncert gdzie grali monkey business to z saturday night live  :)  

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:27:44 pm »
0
Jak dla mnie 11tys. to niezbyt dużo, tyle, że dla fanów to lepiej bo łatwiej o kontakt z gwiazdą. Ale dla artysty to gorzej, bo wiadomo im więcej ludzi tym lepszy prestiż rzekomo, ale Axl na pewno dobrze się u nas bawił to było po nim widać. I chwało za to zarówno mu jak i nam :D  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"