Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187662 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:36:34 pm »
0
Cytuj
a że od koncertu Gunsi śnią mi się codziennie o czym już wspominałam to szansa na bis jest całkiem spora:)
Mam nadzieję, że masz prorocze sny.  :D  

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:38:19 pm »
0
Cytuj
Cytuj
a że od koncertu Gunsi śnią mi się codziennie o czym już wspominałam to szansa na bis jest całkiem spora:)
Mam nadzieję, że masz prorocze sny.  :D
ja też  :D  

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:40:19 pm »
0
Cytuj
Cytuj
hehe dziękuje, mogę już zostac dziennikarką? :P :) teraz i u mnie po przeczytaniu tego fragmentu pojawia się uśmiech na twarzy, ale muszę Ci się przyznac, że jeszcze dwa dni temu byłoby to nie do pomyślenia :P

uwierz mi - katowałbyś się bardziej stojąc bardzo blisko, wręcz ocierając się o zdobycie tego majkrofonu rąbanego łaaa chyba znowu mi odbija :rolleyes:

Haha .... dziennikarką możesz zostać, jednak w przypadku tego co opisałaś bardziej podchodziłoby to pod sprawozdawcę z działań wojennych w strefie frontowej  :lol: a moze to i lepiej że rzucił nie w moim kierunku... nie wiem jakbym się zachował gdyby szczęście było tak blisko. Jeszcze mógłbym krzywdę zrobić temu kto złapał mikrofon  :D
oo sprawozdawca z działań wojennych i to jeszcze w strefie frontowej!! łaa super :) chyba musze już zaczac zastanawiac sie nad swoja przyszłościa :P

Ps

gdyby nie to, że byłam w tak wielkim szoku (w końcu nie  na codzień widuje się spadający prosto z nieba  mikrofon rzucony przez samego Axla Rosa) zapewne zachowałabym się tak jak zwierzę B) uuu wyobrażasz sobie  WELCOME TO THE JUNGLE w wykonaniu dwóch babeczek tkwiących w 11-sto tysięcznym tłumie rozgoryczonych fanów :rolleyes: :P dobra kończe bo zaczynam chrzanic trzy po trzy.

tym razem nie sweet child lecz sweet dreams wszystkim życze. śnijcie mi tu pięknie o koncercie a jutro podzielimy się wrażeniami :) dobranoc  
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline a.eve

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:08:22 pm »
0
Cytuj
u mnie w winampie leci tylko i wyłącznie GN'R od czasu koncertu :D
Witek - mówiłeś jakiś czas temu, że coraz rzadziej słuchasz GN'R, jak jest teraz - po koncercie? :D
BOZE, LUDZIE!! DZIEKI! mi bylo sie az wstyd do tego przyznac,ale non stop TYLKO i wylacznie slucham G n'R, zdjecie Axla na tapecie kompa,telefonu i mnustwo zdjec,ciagle filmiki,koncerty,klipy! szalenstwo! jak ja sie ciesze ze nie tylko ja zwariowalam!! :D

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:10:34 pm »
0
Cytuj
uuu wyobrażasz sobie WELCOME TO THE JUNGLE w wykonaniu dwóch babeczek tkwiących w 11-sto tysięcznym tłumie rozgoryczonych fanów

Hihi, ja sobie to wyobrażam... bo pamiętam siebie (w miarę bo w szoku, ale jednak coś pamiętam  :P )  :lol:  
No tak, mikrofon Axl'a nie codziennie ląduje na czyjejś głowie, ja cały czas mam przed oczami to jak nim rzucał, albo zakładał Polską flagę na plecy czy bierze róże od fanów.... i wszystko na raz  :)
Ciekawe kiedy minie ten szok po koncertowy  :lol:  To już 3 dzień a ja nadal zero oznak otrząśnięcia... Choc w sumie, nie chce by mi mineło, chcę sobie tak błogo wspominać aż... do następnego koncertu  :rolleyes:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline a.eve

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:17:46 pm »
0
Mam propozycje. 10 i 12 lipca Axl gra w Niemczech! KTO JEDZIE ZE MNA??

Nie ten temat. Zły mod
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2006, 11:52:05 pm wysłana przez zqyx »

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:22:53 pm »
0
A czy nikt nie zauwazyl ze Robin Finck mian na sobie polskie barwy ? CZERWONE PODKOLANOWKI I BIALE LEGINSY ?  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:23:37 pm »
0
Zwróciłem na to też uwagę!!!! Czyżby to był przypadek?  ;)  :D  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:24:50 pm »
0
różowe w sumie... choć w sumie...

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:32:33 pm »
0
Cytuj
różowe w sumie... choć w sumie...
Mimo wszystko wydaje mi sie ze czerwone :)

I slowa Axla - ''Rock is fun, fun is fun'' - ja to zrozumialem jako : rock jest do zabawy a nie do siedzenia i to chyba bylo skierowane do ludzi siedzacych na trybunach  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:34:30 pm »
0
Do licha - oglądałam wczoraj i dzisiaj non stop zdjęcia oraz filmy z koncertu, przy okazji od czasu do czasu oglądanie urozmaicając histerycznym szlochem i wyciem do monitora  i... dostałam zapalenia spojówek.
Trochę urlopu od was biorę, bo przecież to zaczyna się robić niebezpieczne ;)
Teraz to samo - zamiast z okładem na mordce leżeć to siedzę na forum - chyba uzależniona od was jestem :(
Aa i z góry za literówki przepraszam - ale ja naprawdę na wyczucie w klawiaturę stukam - kompletnie nic nie widzę...
Jak mi się polepszy, to przypełzgam tu jeszcze ;)
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Lezaza

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.jamajka.ir.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:39:27 pm »
0
to może i ja w końcu coś skrobnę o moich wrażeniach:

Mnie po prostu zatkało z wrażenia. Chcociaż widziałam już nie jeden koncert, zespołów takich jak Iron maiden, Metalica, Rammstein, to jednak żaden z nich nie był tak wyczekiwany. Na koncert Gunsów, czekałam 15 lat, od dziecka, od kiedy poraz pierwszy posłuchałam Estranged. Byłam wtedy jeszcze w podstawówce, to był rok 1991 a ja miałam 11 lat.

Warto było czekać, warto było pojechać i przekanać sie na własne oczy że Axl Rose to nie tylko ruchomy obrazek na ekranie, ale człowiek z krwi i kości.
Jest tak, że ludzie czekajac na cos latami, żyjąc marzeniami, idealizuja swój niedoscigniony cel.  Trudno wtedy sprostać takim oczekiwaniom, ale zespół Guns and Roses nie tylko sprostał tym oczekiwaniom, może nawet je przerósł, (jeśli to możliwe)...

Gdy grała muzyka, śpiewaliśmy, gdy tylko cichła muzyka, krzyczeliśmy: Guns and Roses. Ale gdy tylko Axl odzywał się miedzy piosenkami, skandowanie cichło... Ludzie chcieli usłyszec co on ma do powiedzenia, czekali na każde jego słowo, czekali na uśmiech na jego twarzy, każdy chciał by dla niego też był to miły wieczór.

Dzieki za podniesienie jednej z przyniesionych przez fanów róży...
Dzięki za przyjecie naszej narodowej flagi
Dzieki za miłe słowa
Dzięki za ponad 2 godziny muzyki
Dzięki za najwspanialszy koncert jaki widzieliśmy

Usłuszeć Paradise City, Welcome to the jungle, Patience, You could be mine, Nightrain na żywo to nie lada wydarzenie! Nie interesują mnie covery! Bo uważam, że głos który drze się: "You know where you are?!! you're in the jungle, you gonna die!!" i który ma pełne prawo to robić, jest tylko jeden na świecie!!!
Bo Slasha mozna zastąpić... Axla NIE!

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:52:05 pm »
0
Muszę powiedzieć, że bardzo miło czytać to co jest w tym topicu napisane  :)  widać na jego przykładzie dobrze jaki wpływ wywarł na ludzi koncert i wszystko co z nim związane. Ile dał im radości i energii ( no smutku troche też bo chyba każdy chciałby więcej  B) ) Za każdym razem kiedy sobie podczytuję wasze wypowiedzi wraca do mnie cała ta atmosfera z czego bardzo się cieszę  :) A z każdym obejrzeniem video, lub przesłuchaniem jakiegokolwiek utworu GnR radość się utrwala, a energii jest jeszcze więcej. Słowem... totalny schiz

Wszyscy mówili o snach więc i ja może coś dorzucę.... niestety koncert mi się nie śnił, ale w całkowicie naturalny sposób nie spałem 2 noce po koncercie bo tak mnie trzymało  :D  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwca 20, 2006, 12:05:27 am »
0
Mi trudno cokolwiek napisać o samym koncercie. Cały czas jestem w szoku i nie umiem dobrać słów które by opisały to co się wydarzyło. Najpiękniesze, najcudowniejsze, najwspanialsze, nieee, to coś więcej....  :rolleyes:
Cytuj
Bo uważam, że głos który drze się: "You know where you are?!! you're in the jungle, you gonna die!!" i który ma pełne prawo to robić, jest tylko jeden na świecie!!!
Święte słowa.  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwca 20, 2006, 12:32:30 am »
0
Cytuj
Cytuj
Bo uważam, że głos który drze się: "You know where you are?!! you're in the jungle, you gonna die!!" i który ma pełne prawo to robić, jest tylko jeden na świecie!!!
Święte słowa.
Te słowa stają się chyba szczególnie wymowne teraz po koncercie!!!
Chciałoby się rzec "amen".