Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:06:03 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Ja chciałbym ytlko powiedziec, ze moglem zlapac mikrofon, ale sie przestraszylem, ze mnie w lep walnie i sobie juz nigdy nie wybacze ze nie wyskoczylem. Zlapal go taki metal co stal obok mnie, moj ojciec chcial odkupic, ale kolo sie nie zgodzil.
ojoj, czyżby mała prowokacja? chyba kolega troche przesadził ;) to Z CAłą PEWNOśCIą była kobieta i dam sobie trzy łapy uciachac, iż z metalem nic wspólnego nie miała ;)
czytałam wypowiedzi niektóre na onecie i jedna dziewczyna bodajrze Aga
przyznała się,że złapała mikrofon B) może była z jakimś facetem/mężem i on później przejął zdobycz B)  

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:07:58 pm »
0
aha:) dzięki wielkie :) strasznie mnie to zastanawiało, bo oglądałam dzisiaj program poświęconu U2 na VH1 i oni podobne monitory mieli poustawiane w celu obserwowania reakcji publiczności :P
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

erin

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:09:09 pm »
0
Cytuj
No właśnie coś mi się tu nie zgadza   :unsure:  To ile było tych mikrofonów i ile ludzi je złapało   :blink:  ??
Cytuj
Ooo tak spojrzenie to sie nic nie zmieniło...
Zgadzam się w 100%  :D  Jak zdjął okulary to taki pisk rozgromił stadion jak nigdy  :rolleyes:
naprawdę? :D o kurde :) jak czytam wszystkie te wasze wypowiedzi to czuję wielką pozytywną energie od was (chociaż nie mamy kontaktu) to niesamowite, że minęło już dobrych kilka dni a wy to tak przeżywacie jakby to było wczoraj..ale znam siebie i wiem, że miałabym to samo i pewnie niespałabym w nocy, chodziła jak lunatyk i ciągle o tym wszystkim myślała. Ja bym chciała tylko wiedzieć coś więcej o tym jak Axl dawał autografy, jak to jest być tak blisko Axla Rose :rolleyes: przecież ja bym tam padła, gdybym mu np podawała kartkę czy tam coś do podpisania to by mi się tak ręka trzęsła że wstyd :blink:  :D
tak naprawdę to bym się rzuciła na niego :P  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:14:56 pm »
0
Cytuj
Tak. Tam sa wyswietlane teksty utworow
hehe na UYI Tour tez tak bylo tylko kineskopowe a nie LCDki :P

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:15:29 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Ja chciałbym ytlko powiedziec, ze moglem zlapac mikrofon, ale sie przestraszylem, ze mnie w lep walnie i sobie juz nigdy nie wybacze ze nie wyskoczylem. Zlapal go taki metal co stal obok mnie, moj ojciec chcial odkupic, ale kolo sie nie zgodzil.
ojoj, czyżby mała prowokacja? chyba kolega troche przesadził ;) to Z CAłą PEWNOśCIą była kobieta i dam sobie trzy łapy uciachac, iż z metalem nic wspólnego nie miała ;)
czytałam wypowiedzi niektóre na onecie i jedna dziewczyna bodajrze Aga
przyznała się,że złapała mikrofon B) może była z jakimś facetem/mężem i on później przejął zdobycz B)
ok aby rozwiac wszelkie wątpliwości powiem tak:

owa Pani dostała w twarz, przez co okulary jej z niej spadły, obok niej stał mężczyzna (prawdopodobnie powiązany w jakiś sposób z ową Panią, lub też poprostu był dla niej szarmanckim nieznajomym bowiem podniósł mikrofon z ziemi i dał jej do rąk, po czym został włożony przez nią do torby)

jeśli uraziłam kogokolwiek we wcześniejszych postach, bardzo serdecznie przepraszam :) ale naprawdę nie było tam żadnego metala ;)
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:16:09 pm »
0
Ja miałem sen.Że axl w jakims barze był.Spytałem się go czy by nie dał autografu,i miałem długopis powiedział żebym marker przyniósł to wtedy siepod pisze.Przyniesłem i dostałem.Rano byłem bardzo zawiedziony że to był sen. :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2006, 10:17:37 pm wysłana przez veni_f »
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:18:53 pm »
0
a mnie się śniło ostatnio ,że był koncert. i w przerwie między piosenkami wylosowali mój bilet i miałam wyjśc na scenę i śpiewac z nimi Knockin'
hahahha no i wyszłam i Axl najpierw śpiewal zwrotki a pod koniec wiadomo w którym momencie mówi : "I sing one, you sing one, we've got Ania here to help you.I think you know the words..."
hahaha śpiewałam w chórku jak Tracy  i Roberta
 :D  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:20:37 pm »
0
Cytuj
a mnie się śniło ostatnio ,że był koncert. i w przerwie między piosenkami wylosowali mój bilet i miałam wyjśc na scenę i śpiewac z nimi Knockin'
hahahha no i wyszłam i Axl najpierw śpiewal zwrotki a pod koniec wiadomo w którym momencie mówi : "I sing one, you sing one, we've got Ania here to help you.I think you know the words..."
hahaha śpiewałam w chórku jak Tracy  i Roberta
 :D
Super sprawa :D

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:22:42 pm »
0
Cytuj

Super sprawa :D
Tak,ja bym chyba oszał z radości :D  
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:24:07 pm »
0
tak...tylko gorzej po obudzeniu

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:26:26 pm »
0
Cytuj
tak...tylko gorzej po obudzeniu
jeśli w swym śnie dotarłabyś wyemaginowanym samochodem bądź pociągiem (tak jak to miało miejsce w rzeczywistości) do domu, ból po przebudzeniu byłby mniejszy - bo sama nie byłabyś pewna czy to aby przypadkiem nie wydarzyło się naprawde :P
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:28:31 pm »
0
Cytuj
a swoją drogą bardzo ciekawi mnie przeznaczenie tych takich monitorów, które zostały porozstawiane na scenie m.in między odsłuchami wokalisty. może ktoś się orientuje?
Mozew lecialy tam teksty piosenek ?  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:29:12 pm »
0
Cytuj
hehe dziękuje, mogę już zostac dziennikarką? :P :) teraz i u mnie po przeczytaniu tego fragmentu pojawia się uśmiech na twarzy, ale muszę Ci się przyznac, że jeszcze dwa dni temu byłoby to nie do pomyślenia :P

uwierz mi - katowałbyś się bardziej stojąc bardzo blisko, wręcz ocierając się o zdobycie tego majkrofonu rąbanego łaaa chyba znowu mi odbija :rolleyes:

Haha .... dziennikarką możesz zostać, jednak w przypadku tego co opisałaś bardziej podchodziłoby to pod sprawozdawcę z działań wojennych w strefie frontowej  :lol: a moze to i lepiej że rzucił nie w moim kierunku... nie wiem jakbym się zachował gdyby szczęście było tak blisko. Jeszcze mógłbym krzywdę zrobić temu kto złapał mikrofon  :D  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:33:51 pm »
0
Cytuj
Cytuj
tak...tylko gorzej po obudzeniu
jeśli w swym śnie dotarłabyś wyemaginowanym samochodem bądź pociągiem (tak jak to miało miejsce w rzeczywistości) do domu, ból po przebudzeniu byłby mniejszy - bo sama nie byłabyś pewna czy to aby przypadkiem nie wydarzyło się naprawde :P
masz rację
następnym razem tak zrobię
a że od koncertu Gunsi śnią mi się codziennie o czym już wspominałam to szansa na bis jest całkiem spora:)

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:36:26 pm »
0
To ja powiem tylko, że mi po koncercie śnił się.... koncert  :rolleyes:  Dokładnie ten sam  :P  Ale żaden sen nie zastąpi tego co było naprawdę  :)
Co do mikrofonu to cieszę się, że sprawa rozwiązana  :)  A jednak Pani dostała w głowę, ale pewnie z emocji nawet tego nie poczuła...
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]