Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:57:09 pm »
0
No i tu sie zgodze !! :D


Mam ochote na chińskie :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:58:14 pm »
0
Cytuj
Hubik - choroby umysłowej nie widać, a naznaczenie GN'R jak się okazuje - tak! ;)
Czyżby to był powód dla którego nie pogaworzyliśmy na koncercie? ;)
Co mi tu koleżanka sugeruje?  :D  :D

Co do choroby to miałem na myśli nasze uzależnienie od tego zespołu. Ale widać, że wypisuje bzdury i gadam niezrozumiale po tym koncercie.  :)  Jak to koncert może zmienić człowieka.

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:00:08 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Hubik - choroby umysłowej nie widać, a naznaczenie GN'R jak się okazuje - tak! ;)
Czyżby to był powód dla którego nie pogaworzyliśmy na koncercie? ;)
Co mi tu koleżanka sugeruje?  :D  :D

Co do choroby to miałem na myśli nasze uzależnienie od tego zespołu. Ale widać, że wypisuje bzdury i gadam niezrozumiale po tym koncercie.  :)  Jak to koncert może zmienić człowieka.
Naturalnie ja wiem, jaką chorobę miałeś na myśli. Ale mi kiedyś powiedzieli, że to już nie jest zwykłe uzależnienie od GN'R tylko choroba umysłowa - dlatego sprowadzam wszystko do jednego mianownika ;)

P.S. Ja koledze nic nie sugeruję, nic a nic! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2006, 09:02:53 pm wysłana przez New Rose »
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
WRAZENIA
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:00:33 pm »
0
jak myslicie? mozna liczyc na jakis material z tego koncertu.
jakis konkretny jak np. w panoramie?

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:02:54 pm »
0
a ja jechałam sobie dzisiaj autobusem w Sosnowcu i jak wsiadłam to kierowca słuchał radia, a jak podeszłam bliżej niego to akurat włączył Gunsów
żadnej koszulki na sobie nie miałam( tzn z napisem GN'R ma się rozumiec bo ogolnie to miałam  ;)  ) więc coś w tym musi byc
albo już jakąś siłą woli stację radiową zmieniłam :D  

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:15:17 pm »
0
wszyscy po koncercie co wsiadali do samochodów też puszczali Gansów,czy było to radio? ;)  :)  

Offline Kosiarzkosicki

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:24:37 pm »
0
Ja chciałbym ytlko powiedziec, ze moglem zlapac mikrofon, ale sie przestraszylem, ze mnie w lep walnie i sobie juz nigdy nie wybacze ze nie wyskoczylem. Zlapal go taki metal co stal obok mnie, moj ojciec chcial odkupic, ale kolo sie nie zgodzil.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:27:25 pm »
0
Cytuj
"Wygląda tak zwyczajnie"? Dla mnie Axl Rose nigdy nie będzie wyglądał zwyczajnie... zawsze będzie"fuckin' amazing "  :D  A przynajmniej tak długo, jak długo dźwięk jego głosu będzie wywoływał u mnie gęsią skórę, "ciary" na plecach i miękkie kolana  ;)
 
Trafiłaś w sedno!!! Axl wygląda jak na swój wiek świetnie i ma w sobie nadal to "coś", co kobiety zawsze do niego przyciągało...nie potrafie tego zresztą zdefiniować ;) . Jego spojrzenie paraliżuje, a właśnie to m.in.w nim kochałam! B)  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:27:33 pm »
0
Nie dziwie się mu - też bym go za nic nie sprzedał.  

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:37:44 pm »
0
Ooo tak spojrzenie to sie nic nie zmieniło...najbardziej mi sie podobało jak wykonywał Mr. Brownstone'a w Lizbonie !! :D


Mam ochote na chińskie :P

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:44:38 pm »
0
Cytuj
Ja chciałbym ytlko powiedziec, ze moglem zlapac mikrofon, ale sie przestraszylem, ze mnie w lep walnie i sobie juz nigdy nie wybacze ze nie wyskoczylem. Zlapal go taki metal co stal obok mnie, moj ojciec chcial odkupic, ale kolo sie nie zgodzil.
ojoj, czyżby mała prowokacja? chyba kolega troche przesadził ;) to Z CAłą PEWNOśCIą była kobieta i dam sobie trzy łapy uciachac, iż z metalem nic wspólnego nie miała ;)
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:51:30 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Wszystko minęło w mgnieniu oka i po bisie przyszła kolej na kończące całe wydarzenie PC. Koniec... Axl skończył śpiewac, kolejne wybuchy całkowicie mnie omamiły, jedynie instrumenty dalej pobrzmiewały... tak koniec... ale czy napewno? o k***a! nie koniec! Axl zamachnął się i... iiii... rzucił MIKROFONEM!!! Stałam z kumpelą ramię w ramię i za cholerę nie mogłyśmy uwierzyc, że leci on prosto na nas!!!
Wyciągnełam rękę - niestety mikrofon odbił się od mojej dłoni i kolejno odbijał się od ręki mojej koleżanki, następnie od jej głowy, kończąc swój lot na twarzy kobiety stojącej tuż za mna! Okulary spadły jej z twarzy  :rolleyes:   zauważalny był również ciężki szok w jakim się znalazła... :P chyba zasłużyła na ten dar od losu ( w tym wypadku Axla ), ale jestem pewna, że do końca w życia bedę pluła sobie w twarz, że mając go praktycznie w garści - straciłam go!

Bardzo piękna relacja ... ale ten fragment przeczytałem szczególnie uważnie i z wielkim śmiechem przede wszystkim  :D no i jeszcze zazdrość że ja akurat tam nie stałem <_<
hehe dziękuje, mogę już zostac dziennikarką? :P :) teraz i u mnie po przeczytaniu tego fragmentu pojawia się uśmiech na twarzy, ale muszę Ci się przyznac, że jeszcze dwa dni temu byłoby to nie do pomyślenia :P

uwierz mi - katowałbyś się bardziej stojąc bardzo blisko, wręcz ocierając się o zdobycie tego majkrofonu rąbanego łaaa chyba znowu mi odbija :rolleyes:  
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:54:10 pm »
0
No właśnie coś mi się tu nie zgadza   :unsure:  To ile było tych mikrofonów i ile ludzi je złapało   :blink:  ??
Cytuj
Ooo tak spojrzenie to sie nic nie zmieniło...
Zgadzam się w 100%  :D  Jak zdjął okulary to taki pisk rozgromił stadion jak nigdy  :rolleyes:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwca 19, 2006, 09:58:59 pm »
0
nie mówcie mi o jego spojrzeniu bo trace oddech  :D

a swoją drogą bardzo ciekawi mnie przeznaczenie tych takich monitorów, które zostały porozstawiane na scenie m.in między odsłuchami wokalisty. może ktoś się orientuje?  
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwca 19, 2006, 10:00:02 pm »
0
Tak. Tam sa wyswietlane teksty utworow