Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:05:21 pm »
0
Cytuj
Wszystko minęło w mgnieniu oka i po bisie przyszła kolej na kończące całe wydarzenie PC. Koniec... Axl skończył śpiewac, kolejne wybuchy całkowicie mnie omamiły, jedynie instrumenty dalej pobrzmiewały... tak koniec... ale czy napewno? o k***a! nie koniec! Axl zamachnął się i... iiii... rzucił MIKROFONEM!!! Stałam z kumpelą ramię w ramię i za cholerę nie mogłyśmy uwierzyc, że leci on prosto na nas!!!
Wyciągnełam rękę - niestety mikrofon odbił się od mojej dłoni i kolejno odbijał się od ręki mojej koleżanki, następnie od jej głowy, kończąc swój lot na twarzy kobiety stojącej tuż za mna! Okulary spadły jej z twarzy  :rolleyes:   zauważalny był również ciężki szok w jakim się znalazła... :P chyba zasłużyła na ten dar od losu ( w tym wypadku Axla ), ale jestem pewna, że do końca w życia bedę pluła sobie w twarz, że mając go praktycznie w garści - straciłam go!

Bardzo piękna relacja ... ale ten fragment przeczytałem szczególnie uważnie i z wielkim śmiechem przede wszystkim  :D no i jeszcze zazdrość że ja akurat tam nie stałem <_<  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:18:23 pm »
0
Kurde, może już pisałam - ale na naszym koncercie pobiliśmy rekordy!! W księdze Guinessa powinnismy się znaleźć! Podsumowując:
prawie h wcześniej koncert, 3 bisy, 2,5h grania, Axl z flagą Polski (!), rzucanie gwizdka i mikrofonu [nieźle się zamachnął], rzucanie różami na scenę - jedna z nich w ustach Axla, transparenty na scenie = jak dla mnie to wszystko razem było niezwykłe, inne koncerty, które widziałam podczas tej trasy wydają mi się takie jakieś nijakie w porównaniu do tego w Warszawie :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:22:48 pm »
0
Jaka publiczność - taki koncert.  :D  Axlowi się u nas spodobało i mówię Wam - oni do nas wrócą.  :D  :D  

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:29:07 pm »
0
Cytuj
Jaka publiczność - taki koncert.  :D  Axlowi się u nas spodobało i mówię Wam - oni do nas wrócą.  :D  :D
AMEN
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:29:15 pm »
0
Cytuj
Dla mnie Axl Rose to chudzielec z koszulą  na biodrach,baseballówk ą i bandanką.Chociaż,przyznaje,że trzyma się bardzo dobrze,ale nie wygląda już jak Axl Rose.Wygląda tak zwyczajnie...
Do dnia koncertu mogłabym napisać to samo :) Miałam w głowie wyidealizowany obraz młodego chłopaka, który był swojego czasu moim aboslutnym ideałem faceta...
Ale nie da sie ukryć, że Axl ma już (i dopiero  :)  ) 44 lata i nie może nadal wyglądać jak dwudziestoparolatek, bo w jego przypadku to po prostu absurdalne (piszę "w jego przypadku", bo napisałam tu już, że kiedy zobaczyłam Sebastiana Bacha, miałam wrażenie, że czas się cofnął - on wygląda tak samo, jak kilkanaście lat temu  :)  ). Niestety, dla Axla czas nie był tak łaskawy i chociaż trzyma się naprawdę z*******e dobrze, to jednak nie może ukrywać swojego wieku... Mam wrażenie, że przez jakiś czas wydawało mu się, że jednak może, ale efekt tego był IMHO naprawdę... hmm... przygnębiający  :(  Bardzo się cieszę, że jednak pogodził się z upływem czasu i zmieniając swój image, naprawdę bardzo dużo zyskał w moich oczach. Nie zgodzę się z tym, że nie wygląda jak Axl Rose... Wygląda dokładnie tak, jak 44-letni Axl Rose powinien wyglądać - nadal ma swój styl i  charyzmę, bez silenia się za wszelką cenę na udawanie chłoptasia, którym już przecież nie jest. "Wygląda tak zwyczajnie"? Dla mnie Axl Rose nigdy nie będzie wyglądał zwyczajnie... zawsze będzie"fuckin' amazing "  :D  A przynajmniej tak długo, jak długo dźwięk jego głosu będzie wywoływał u mnie gęsią skórę, "ciary" na plecach i miękkie kolana  ;)
A tak BTW, to ja te 17 lat temu też wyglądałam zupełnie inaczej - i nie oszukujmy się - "nieco" lepiej niż teraz   :P  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #530 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:33:44 pm »
0
ja osobiscie nie widze inaczej ,jesienia wydadza plyte wiec latem beda u nas a nawet jak zima przyjada to ja (mam nadzieje ze z wami ) stoimy znowu pod scena ,przez ten koncert nie moge spac ani pic dzis prowadzilam mala do szkoly i spiewalam pod nosem welcome to the jungle czy to jest chore????????????????????????????????? narazie zyjmy tym co bylo a bylo zzz......................scie z............sty koncert ,z,,,,,,,,,,,,,,,bisci ludzie i wogole pozdrowionka z Bialegostoku  
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline sympathy

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #531 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:50:43 pm »
0
na 80% jadę do Oslo  do specrtum na koncert gunsów który sie odbędzie 08.07.2006 roku... jeśli ktoś też zamierza jechać to proszę o kontakt emailowy... bilety 430 koron... to około 210zł (i tak nie jjest to dużo...)

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:30:44 pm »
0
A ja wam powiem 27 mam obrone pracy magazyniera (mam nadzieje, że obronie), ale za cholerę nie moge się skupić cały czas myślę o koncercie

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:41:44 pm »
0
Ja dzisiaj się uśmiałam - na zajęciach znowu opowiadam znajomym jak to było w stolicy, potem jeszcze raz i jeszcze raz... i znowu jak to koncert wyglądał ;)
Nagle podchodzi do mnie dziewczyna w sukieneczce i różowej bluzce i wali mi prosto z mostu:
"widać, że GN'R słuchasz"
ja oczy jak pięciozłotówki i się pytam z uśmiechem: "Taaaak? A po czym?"
a ona "po rysach twarzy..."
Zasłabłam ze śmiechu - czyżby fani GN'R byli naznaczeni? ;)
Oszsz w kurzą szczękę - ale się dzisiaj uhahałam - do bólu!  :lol:  
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:45:08 pm »
0
Cytuj
A ja wam powiem 27 mam obrone pracy magazyniera (mam nadzieje, że obronie), ale za cholerę nie moge się skupić cały czas myślę o koncercie
Jedyne co mogę ci napisać w takiej sytuacji to to, żebyś dalej myślał o koncercie  :D Ja w ciągu 2 dni rozwaliłem 2 egzaminy, umiejąc powiedzmy średnio  ;) ale dalej po koncercie mam tyle energii ( którą podsycam słuchając muzyki Gunsów prawie non stop ) że nic mi nie było straszne. A bransoleta GnR z którą byłem na koncercie ( a której uzywam teraz jako talizmanu  :P ) być może przynosi mi szczęście. Aż chyba zacznę wierzyć w siły nadprzyrodzone  :rolleyes:  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:45:17 pm »
0
Cholera to nie dość ze jesteśmy chorzy to jeszcze naznaczeni GN'R.  :)  :P  I bardzo dobrze  :D  

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:48:30 pm »
0
Cytuj
Cholera to nie dość ze jesteśmy chorzy to jeszcze naznaczeni GN'R.  :)  :P  I bardzo dobrze  :D
Hubik - choroby umysłowej nie widać, a naznaczenie GN'R jak się okazuje - tak! ;)
Czyżby to był powód dla którego nie pogaworzyliśmy na koncercie? ;)
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:51:03 pm »
0
Ciekawa jestem czy jacyś zaznaczenie też. Szukał ktoś może jakiś znamion albo czegoś w ten deseń?

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:53:54 pm »
0
Cytuj
Ja dzisiaj się uśmiałam - na zajęciach znowu opowiadam znajomym jak to było w stolicy, potem jeszcze raz i jeszcze raz... i znowu jak to koncert wyglądał ;)
Nagle podchodzi do mnie dziewczyna w sukieneczce i różowej bluzce i wali mi prosto z mostu:
"widać, że GN'R słuchasz"
ja oczy jak pięciozłotówki i się pytam z uśmiechem: "Taaaak? A po czym?"
a ona "po rysach twarzy..."
Zasłabłam ze śmiechu - czyżby fani GN'R byli naznaczeni? ;)
Oszsz w kurzą szczękę - ale się dzisiaj uhahałam - do bólu!  :lol:
"po rysach twarzy".... :lol:

Huh, a u mnie też ciekawie. Śmigam do pracy, w pracy i po pracy w t-shircie oryginalnym z Legii (tym z napisem GNR taką fajną czcionką, czcionka jakby błyszczykiem pociągnięta i dwoma rewolwerami po bokach) - i gdzie się nie przewinę to czuję na sobie wzrok innych (autentycznie!) zastanawiających się pewno: co to do cholery tam jest na tej koszulce? Z tyłu jest coś z Warsaw, co to jest? :lol:

 

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
WRAZENIA
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:54:22 pm »
0
Tym naznaczeniem jest tryskajaca radosc po wspanialym przezyciu w ostatni czwartek:P