Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:39:49 pm »
0
Cytuj
Dokladnie - najgorsze byly ceny koszulek - 120zl - przegiecie  B)  A deszcz byl potrzebny bo troche sie dzieki niemu ochlodzilo  :lol:
Na U2 chyba po 200 były, więc i tak nieźle... ;-)
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:40:42 pm »
0
Cytuj
no 120 zł ......fucktycznie o jakieś 50 zł przesadzili......a było coć jescze czy tylko T-shirty?
czapki, flagi...

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:42:54 pm »
0
Cytuj
czapki, flagi...
'flaga' czyli kawalek materialu za 120pln to dopiero przegięcie   :blink:  
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline kargen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:43:18 pm »
0
Wy nie widzieliście, ale jak ktoś był na zewnatrz to na pewno zauważył, że policja tylko z zapiekankami kursowała w te i z powrotem hihi
CIVIL WAR

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:43:26 pm »
0
Cytuj
czapki, flagi...
I bluzy po 240  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:44:21 pm »
0
ja widziałam :P jak sama poszłam po szamkę po OZ. (ktoś mnie bardzo wkurzył-od razu głodna się robię :])

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
WRAZENIA
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:44:37 pm »
0
ma ktoś fotke jak axl czyma naszą flagę ?
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline holy69

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.last.fm/user/holy69/
WRAZENIA
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:49:57 pm »
0
albo ten filmik z pierwszej strony tego tematu ?? poprosilbytm o wrzucenie na jakis megaupload albo sendspace bo rapid mi nie dziala  
[img]http://h69.kk.e-wro.pl/huglogo.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline barni

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:53:58 pm »
0
Kurcze, nie moge ciagle uwierzyc, że to juz po......
Naprawde wyjątkowy koncert. Szczególnie zdziwł mnie Axl, normalny ciepły fajny facet, zupełne przeciwieństwo tego co sie o nim pisało. Widać było ze po prostu tego wieczoru należał do publiczności i cieszył się tym, ze po prostu bawimy sie świetnie razem z nim. Motyty z różą w zębach, flagą, czy zagadawanki z publicznością pozostaną na zawsze w mojej pamięci.
Ech znow to normalne zycie.....
 
 

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
WRAZENIA
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 16, 2006, 01:55:45 pm »
0
T-shirta nie kupiłem, bo 120 to moim zdaniem przegięcie. Ale i tak widziałem że schodzą jak ciepłe bułeczki. W wypadku Gunsów których traktuję jako najlepszy zespół świata niezmiennie od ponad 15 lat wolałem się wykosztować na bilet VIP-owski i nie żałuję - wszystko za friko - Red Bulle, wszelkie napoje, piwo, posiłki na ciepło, na zimno, ciacha, sałatki, no ale to najmniej istotne... Natomiast to co jak dla mnie było najbardziej chyba zaskakującym momentem, to gdy do bufetu wparował Dizzy - aż nie chciało się nam (byłem z bratem ciotecznym) uwierzyć! Chłopak jak gdyby nigdy nic poszedł sobie do bufetu po Red Bulla - gdy wracał na szczęście przytrzymała go jakaś babka, która też go rozpoznała, a ja gorączkowo szukałem długopisu i jakiejś kartki - w końcu w ruch poszedł bilet, na którym Dizzy mi się elegancko podpisał :D. Potem myślałem że długopisu już nie odzyskam, bo ludzie się dosłownie rzucili (choć biorąc pod uwagę fakt, że dość długo przechadzał się niezauważony jestem ciekaw ilu z tych ludzi wiedziało że to on ;)). Dla nas to był szok, ten bilet to teraz moja świętość i skarb, już jest wyeksponowany na honorowym miejscu! A Dizzy zresztą na jakieś 20 minut przed koncertem pojawił się jeszcze na trybunach przy wejściu, też nikt go nie zaczepiał. Ja natomiast żałuję, że nie rozpoznałem do końca Stinsona, który też się koło nas przewinął - mówiłem kuzynowi że to chyba jeden z kapeli, ale nie mieliśmy 100% pewności - a tak byłby drugi autograf. W życiu bym nie uwierzył że będę miał kiedyś prawdziwy autograf Gunnersa, ale z drugiej strony za te wszystkie lata wierności sobie na to zasłużyłem  :P. Tak czy inaczej koncert super - szkoda że stadion nie był w pełni zapełniony, ale to nieważne. Było po prostu z*******e, jeszcze jak wyszedł Izzy, to po prostu był odjazd - jako jedni z niewielu mieliśmy trzech Gunnersów ze starego składu! No i nie ukrywam że reszta też dała niezłego czadu - Fortus jest po prostu świetny! Świetnie się zachowywał, świetnie grał, będzie z niego pożytek dla zespołu - solówki sobie elegancko pykał, miał świetne brzmienie... jeżeli ktoś jest w stanie zastąpić Slasha, to chyba tylko on. No i bardzo obawiałem się formy wokalnej Axla, a śpiewał zaskakująco dobrze, do tego biegał i zachowywał się dokładnie tak, jak na koncertach z lat 90 - po prostu było warto, kto nie był niech żałuje bo ma czego!

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:09:46 pm »
0
Cytuj
A czy ktoś wie, czy sa jakieś "oficjalne" recenzje w prasie np? W "Wyborczej" widziałem pozytywną, ale czy jeszcze gdzieś?
Wszystkie recenzje na stronie z newsami.Bedę systematycznie aktualizował.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
WRAZENIA
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:11:53 pm »
0
bardzo chciałbym równierz zdjęcie izziego zrobił ktoś?
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:15:54 pm »
0
Cytuj
T-shirta nie kupiłem, bo 120 to moim zdaniem przegięcie. Ale i tak widziałem że schodzą jak ciepłe bułeczki.


Przed koncertem celowałem z ceną w 130 PLN a tu niespodzianka o 10 PLN mniej :lol: Kupiłem sobie ten :P -> http://img232.imageshack.us/my.php?image=p...p61600347vz.jpg

Cytuj
No i nie ukrywam że reszta też dała niezłego czadu - Fortus jest po prostu świetny! Świetnie się zachowywał, świetnie grał, będzie z niego pożytek dla zespołu - solówki sobie elegancko pykał, miał świetne brzmienie... jeżeli ktoś jest w stanie zastąpić Slasha, to chyba tylko on.


Bałem się to sam napisać wcześniej ale jestem tego samego zdania co ty. Rysiek rocks!

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:23:22 pm »
0
Cytuj
najgorszym był... ponad dwumetrowy gość przede mną :/ co ja się porzesunęłam to i on ;/ ale to tak w drugiej połowie już i jakoś sobie poradziłam ;] a deszczyk był świetny :P :P :P ochłodził powietrze :]
Mam nadzieje ze to nie bylem ja, bo mam tylko 193 cm :P
A jezeli ja to przepraszam :blink:  

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:28:05 pm »
0
Cytuj
Cytuj
najgorszym był... ponad dwumetrowy gość przede mną :/ co ja się porzesunęłam to i on ;/ ale to tak w drugiej połowie już i jakoś sobie poradziłam ;] a deszczyk był świetny :P :P :P ochłodził powietrze :]
Mam nadzieje ze to nie bylem ja, bo mam tylko 193 cm :P
A jezeli ja to przepraszam :blink:
nie chyba nie :] taki potezny jakis wielkolud :P