Autor Wątek: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych  (Przeczytany 23855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
Odp: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 16, 2007, 06:44:41 pm »
0
Poprawki postaram sie wprowadzic juz w II wersji ksiazki... Czy beda nowe wspomnienia.... heh pomyslimy ;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 16, 2007, 07:43:48 pm »
0
Ja z tego mojego tłumaczenia tak nie do końca zadowolona jestem. Zgłosiłam się sama do tłumaczenia ale później się okazałało,że jest mnóstwo tekstu i bardzo mało czasu. No to starałam się toto skończyc na czas, po czym jak juz skończyłam to powstawanie ksiązki  ciągneło się prawie przez rok. Nie bardzo to rozumiem,ale nie szkodzi. Pewnie jakieś błędy tam są, ale starałam się oddac wasze słowa jak najlepiej po ang. Co złego to nie łania, pamiętac ;)

Laniu, jako koleżanka po fachu, że tak to ujmę, wiem doskonale jak ogromny jest Twoj wkład pracy w powstanie tej ksiązki. Tłumaczenie jest ogromnie absorbującą czas czynnością i należą Ci się za nie naprawdę duze podziękowania  ;). Szczególnie trudno jest oddać w tłumaczeniu znaczenie pewnych skrótów myślowych, zwrotów kolokwialnych, od których roiło się w naszych wspomnieniach. Kawał dobrej roboty ! :D
Wszyscy zasłużyliście na pochwałę, bo myślałam już, że ta ksiązka nigdy nie ujrzy światła dziennego  ;)...
Warto byłoby jeszcze popracować w przyszłości nad zmianą szaty graficznej.
Jesteście wielcy !

 :D

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
Odp: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 21, 2007, 10:58:54 pm »
0
II wersja ksiazki wyjdzie w pierwszej polowie lipca tego roku wiec juz nie dlugo ;)

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Odp: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 01, 2007, 03:11:17 pm »
0
eeee ziomy,ja tu wogole oierwzą  jestem zaskoczony :P że wogóle do skutku,no nieźle.Szacunek dla tych co to robili :P I co ze mnie w niej nie m(choc przesyłałem) fajnie jest poczytać :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2007, 03:19:15 pm wysłana przez veni_f »
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
Odp: Praca nad książką - dla osób zaangażowanych
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 03, 2008, 11:04:14 pm »
0
tak tak żyję :) i książka również.... kiedy będzie nowa edycja? a jak myślicie.... oho, idą wakacje :D