Autor Wątek: Zakazy, ograniczenia...  (Przeczytany 17627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 28, 2012, 05:06:59 pm »
+2
Trochę tego nie rozumiem... W końcu koncert, jak by nie było, rockowy.  Nie pamiętam jak było w regulaminie koncertu w Rybniku, ale tam pasek miałam i pieszczochę też. I nie było problemu, nikt tego nie sprawdzał. Może jak się zakryje koszulką pasek to nikt nie zauważy.  :P

Czego nie rozumiesz? Może spróbuj zrozumieć tych, którzy nie chcą dostać w twarz np. pieszczochą, co jest bardzo prawdopodobne ze względu na ilość ludzi na płycie. Ja natomiast kompletnie nie rozumiem o co ten lament, jeżeli nie obwiesicie się ćwiekami, to będziecie niespełnieni czy co? Idziecie na koncert, czy na rewię mody?

Offline izek

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 28, 2012, 05:52:57 pm »
0
Nie jestem z takich co macha rękami dookoła siebie. Pilnuję się i uważam na ludzi dookoła. (jednak są i ludzie normalni inaczej)
Nie chodzi o obwieszanie się ćwiekami i o jakiekolwiek niespełnienie z tego powodu, że jest zakaz. A nawet jak ktoś nie ma na rękach bransolet, to i tak można nieźle uderzyć, nawet przez przypadek. A ludzi nie związują z powodu, że mają ręce. Po prostu pytam. Nie chcę się o to kłócić.   ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 28, 2012, 05:57:26 pm »
+3
Odnoszę wrażenie, że niektórzy pierwszy raz przeczytali jakiś regulamin imprezy...wiele osób.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 28, 2012, 06:02:10 pm »
0
@Izek nie chodzi o to, że ty nie machasz dookoła rękami ale znajdzie się paru takich, którzy będą tak robić. Wiem z doświadczenia, że takie osoby potrafią popsuć nawet najlepszy koncert czy to rockowy czy to inny.

@Krelke byłem już na paru koncertach. Najczęściej w obstawie medycznej i wiem jakie mogą się trafiać przypadki. Wolę więc napisać i spytać się o niektóre rzeczy niż później nie zostać wpuszczonym na koncert. Czekam na odpowiedź organizatora i zobaczymy co on na to powie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline izek

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 28, 2012, 06:10:12 pm »
0
No tak, ja wiem. Zawsze się znajdą tacy co robią wszystkim na przekór... A niestety miałam okazję brać udział w koncercie obok takich ludzi... No ale poczekajmy na odpowiedź organizatora  ;)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 28, 2012, 08:49:41 pm »
0
do glanów raczej się nie przyczpią...ale być może..

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 28, 2012, 09:14:05 pm »
+1
Nie powinni. W Rybniku się nie przyczepili do moich glanów, no ale tam mnie nawet nie przeszukiwali. Poza tym glany robią za zimowe buty, a to będzie lotu, więc... :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 28, 2012, 10:26:24 pm »
0
Kiedyś na SexBombie nie wpuszczali ani tych z ćwiekami, ani tych z glanami  :facepalm: Niesamowity był widok, kiedy za płotem stało stado skinów i punków odziwo (chyba pierwszy raz widziałem) trzymali tą samą stronę i wspierali się w przeskakiwaniu przez płot  :o

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 30, 2012, 01:03:14 pm »
0
Tak jak pisałem wcześniej napisałem do organizatorów w sprawie pieszczoch i obuwia typu wojskowe taktyki. Wkleję tutaj zarówno treść mojego maila jak i odpowiedź organizatorów.

Cytat: 'Reno
Witam.

Mam jedno pytanie związane z koncertem. W regulaminie jaki pojawił się na państwa stronie jest punkt o tym, że zabronione jest wchodzenie i przebywanie na imprezie osobom których ubiór narusza dobre obyczaje , jego
elementy są niebezpieczne ( metalowe okucia obuwia , pasy z metalowymi ćwiekami, bransolety ostro zakończone, łańcuchy itp.) Moje pytanie tyczy się więc gładkich pieszczoch i butów typu wojskowe obuwie taktyczne. Czy
takie elementy ubioru mogą się pojawić czy lepiej ubrać coś bardziej bezpiecznego?

A oto odpowiedź organizatorów:

Cytuj
Witam,
 
Takie elementy ubioru są jak najbardziej dozwolone.
 
Pozdrawiam,
Wojciech Kałuża

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 30, 2012, 01:32:23 pm »
+1
Nie jestem z takich co macha rękami dookoła siebie. Pilnuję się i uważam na ludzi dookoła. (jednak są i ludzie normalni inaczej)
Nie chodzi o obwieszanie się ćwiekami i o jakiekolwiek niespełnienie z tego powodu, że jest zakaz. A nawet jak ktoś nie ma na rękach bransolet, to i tak można nieźle uderzyć, nawet przez przypadek. A ludzi nie związują z powodu, że mają ręce. Po prostu pytam. Nie chcę się o to kłócić.   ;)

To, że nie machasz rękami dookoła siebie nie ma najmniejszego znaczenia. A i tak średnio w to wierze: nie machać rękami na koncercie rockowym?:D
Ściśnięty tłum, przepychanki, ktoś Cie popchnie ->tracisz równowage, próbujesz ją złapać, niechcący przejedziesz komuś po twarzy czymś co masz na rece i masz recepte na wizyte w punkcie medycznym.

Oczywiście, że możesz komuś zrobić krzywde zupełnie niechcący, nawet bez jakichkolwiek pieszczochów itp. Niemniej argument z wiązaniem rąk jest
po prostu nietrafiony, bo na takim koncercie nie chodzi o doszczętne wyeliminowanie ryzyka, co jest w praktyce niemożliwe (koncert musiałby zostać odwolany bo jest 10000 rzeczy, ktore mogą sie wydarzyc), ale o jego MAKSYMALNE ZMNIEJSZENIE - i stąd uwagi o tych pieszczochach.

Offline ashley

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • your Paradise City could be anywhere...
  • Respect: +8
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 18, 2013, 04:28:01 pm »
0
z  tym pogo to nawet lepiej, że jest tak a nie inaczej.
fajnie się poguje na otwartych festiwalach, jak woodstock czy juwenalia. na płycie to kiepski pomysł ;p

Offline Slash097

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • I know it's only rock and roll, but I like it
  • Respect: 0
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 18, 2013, 09:46:29 pm »
0
A jak z ewentualnym aparatem / kamerą ?
Z tego co mi się wydaje Slash nie zabrania nagrywać jego koncertów i to tylko przepis ogólnie do różnych koncertów.
,,Organizator zastrzega sobie prawo w połączeniu z wszystkimi innymi postanowieniami i dyrektywami, które będą uwidocznione na bilecie lub umieszczone na tablicy na terenie obiektu do tego, co następuje:

Odmówić wniesienia na teren imprezy oraz użycia w trakcje imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego sprzętu, nagrywającego audio-video.
Osoby które będą starały się wnieść na teren koncertu aparat fotograficzny, kamerę lub innego rodzaju sprzęt nagrywający audio video, będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt, którego koszt wynosi 50 PLN."

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 18, 2013, 11:41:21 pm »
0
Pytanie było już zadawane. Przeczytaj cały temat i będziesz wiedziała.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Joker

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 19, 2013, 06:58:39 am »
0
A ja trochę z inej beczki. Nie ma sensu zakłądać nowego wątku więc krótkie pytanie do osób które były juz w Spodku.
Jak wygląda sprawa z szatnią? Czy wogóle taka jest? To będzie środek zimy, a bilet mam na płytę i nie wyobrażam sobie żebym biegał tam w kurtce. Co innego miejsca "siedzące"...
Why so serious...?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Zakazy, ograniczenia...
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 19, 2013, 11:59:32 am »
0
Jest szatnia :)