Autor Wątek: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?  (Przeczytany 16027 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 20, 2013, 07:58:28 pm »
0
Ja też mam depresję, nie mogę uwierzyć, że tam byłam, że się wybrałam i że takie wrażenie to na mnie zrobiło. Zastanawiam się, jak by to było jak bym poszła na koncert swojego Boga gitary - jak  po koncercie Slasha mam taki stan, że po prostu cały czas jestem tam, wspominam, oglądam filmiki i przeżywam. I mam nadzieję,ze kiedyś będzie w Polsce jeszcze. A po koncercie to go teraz kocham i to jest straszne... :D
Muzyka to całe moje życie.

Offline R.Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • I am gypsy. I am wild. I am daughter of the night.
  • Respect: +4
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 20, 2013, 08:00:37 pm »
0
Szaro... Wygląda po prostu szaro. Mam depresje po koncertową, ciągle wracam do tego myślami :D Jedynym lekiem jest kolejny koncert  :wub:
Rock N' Fuckin' Roll

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 20, 2013, 09:45:20 pm »
0
Jedynym lekiem jest kolejny koncert  :wub:
Niby tak, ale ja po kolejnym koncercie znów miałabym depresję, więc drugi występ w Polsce na długą metę by nie pomógł.  :'( Chociaż ja bym tam bardzo chętnie zobaczyła ich jeszcze raz na scenie.  ;)
And she's buying a stairway to heaven...

Offline Wwzjr.

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +49
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 20, 2013, 09:56:17 pm »
0
PS czy wasi znajomi, przyjaciele, rodzina, DOMOWNICY też mają dość słuchania o koncert i na słowo Slash klepią się w głowę?
Jasne! :D Ja oczywiście zdążyłam już opowiedzieć o tym wszystkim. Swoją drogą miłym zaskoczeniem dla mnie było, że po powrocie do szkoły wszyscy w szkole pytali "jak było?" (nawet nauczyciele) mimo, że nie robiłam z tego jakiejś sensacji i niewiele osób wiedziało, że się wybieram. Wracając do tematu - cały czas żyję tym koncertem, nie mogę uwierzyć, że to już tydzień. Mam specjalną playlistę, na której są tylko utwory z koncertu i niczego innego nie słucham. Mimo to trzeba było wrócić do życia. Najgorszy jest chyba powrót do tych wszystkich obowiązków... No ale trudno. Nie jest źle. Są wspaniałe wspomnienia i nadzieja na to, że niedługo do nas wrócą. Zwłaszcza, że sam Slash mówił coś o nowej płycie. Nowa płyta - nowa trasa, a wydaje mi się, że wywarliśmy na nim niezłe wrażenie i jeszcze przyjedzie do Polski.

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 20, 2013, 10:47:08 pm »
0
u mnie odwrotnie... dom się zakochał w Slashu:D nic innego nie leci, co chwilę puść filmik, puść koncert, nawet rysunek dostałam... oczywiście - koncert Slasha :D I też się zdziwiłam, bo nawet osoby, które daaawno się nie odzywały pytały, jak było... a ja dalej w Spodku jestem...

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 21, 2013, 04:14:27 pm »
+1
Mam to szczęście, że moi rodzice też byli na koncercie, wiedzieli, jak mi i siostrze na tym zależy i nie komentowali moich licznych wybuchów radości czy łez tuż po. Ba, nawet mama poszła pod koniec koncertu załatwić dla nas plakaty, mimo że ją o to nie prosiłam.

Jeśli chodzi o mnie, to o dziwo nie mówię dużo o Slashu. Trawię wszystko w środku, wspominam, oglądam zdjęcia, czytam co piszą inni, ale sama tylko przytakuję i odpowiadam zdawkowo. Koncert był dla mnie tak wielkim przeżyciem, że nie umiem zbudować sensownej wypowiedzi na ten temat. Nie wierzę, że to był ten Slash, którego prawie trzydzieści lat temu w LA spotkał Duff, że to ten, który nagrał mój ulubiony album (AFD), zjeździł świat z GnR i solo, którego płyt słucham i którego filmy z koncertów tak często oglądam. Już myślę o następnym występie w Polsce, w przyszłym roku po wydaniu nowej płyty.

Smutno mi i czasem mam wspomnieniową łzę w oku, ale ponieważ nie mam pod ręką nikogo, kto jest tak samo zakręcony i zrozumiałby moją odpowiedź na pytanie "dlaczego płaczesz?", staram się przeżywać ten koncert jak nikt nie patrzy :)

Offline KasiaHud

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +12
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 21, 2013, 05:54:48 pm »
0
Minął tydzień, a ja dalej nie mogę się otrząsnąć. Wspomnienia tego wspaniałego wydarzenia są ciągle żywe i nie mogę zapomnieć tego koncertu. Cały czas słucham piosenek Slasha tych które były na koncercie i tych, których zabrakło. Oczywiście cały czas ciągnie mnie na kolejny koncert nie ważne gdzie by on był. Chyba też jak większość z was mam depresję po koncertową i pewnie odkrywcza nie będę, że jedynym lekarstwem jest kolejny koncert. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znów Slash zawita do naszego kraju i wtedy znów poczuję te same emocje co i trzynastego lutego w Katowicach.

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 21, 2013, 05:56:50 pm »
0
Jest tydzień po koncercie a ja nadal jestem wkurzony, że nie mogłem być.  :/

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 21, 2013, 07:11:23 pm »
0
właśnie oglądam prawie cały koncert (co ural go nagrał) i cały czas mam ciary. :)

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 22, 2013, 08:29:48 am »
0
Po powrocie z koncertu ludzie z otoczenia z grzeczności pytali jak było, ale starałam się zachować twarz i odpowiadałam zdawkowo bo i tak nie wielu zrozumie to co czuję i skąd teraz ta depresja ... no coż przeżycie mega wyczerpujące emocjonalnie, na pewno będzie to druga niezapomniana noc koncertowa , druga najpiękneijsza. Chciałabym w weekend obejrzeć sobie jeszcze raz koncert i przeżyć to raz jeszcze,choć pewno jeszcze większą nostalgię to wywola ....

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Michelle1995

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +7
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 22, 2013, 06:10:33 pm »
0
No ja też praktycznie duszę to wszystko w sobie , bo ludzie nie rozumieją jak można mieć depresje po koncercie.
'With your bitch slap rappin' and your cocaine tongue you get nothin' done'

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 22, 2013, 06:18:09 pm »
0
znam ten ból!

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Minął tydzień i jak wygląda dziś świat?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 01, 2013, 01:21:58 pm »
+1
Ja to już chyba jestem stary. Emocje oczywiście były - w momencie, w którym Slashu pojawił się na scenie największe. Jednakże żyć trzeba dalej - jedno z moich marzeń koncertowych skreśliłem z listy, a rozpamiętywać tego co się działo - już na to nie mam czasu. Pewnie ściągnę jakieś DVD jeśli wyjdzie w tej wersji co to gdzieś tutaj krąży i raz na rok sobie zapuszczę. Live goes on!  8)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.