Autor Wątek: Zlot przed/pokoncertowy  (Przeczytany 40142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 03, 2013, 07:57:50 pm »
0
Napisałam 31.01. informację do Katofonii, mieli mi dać znać jak tam z miejscami dla 45 osób, na razie milczą, poczekam jeszcze kilka dni i spróbuję uderzyć ponownie. Jeśli napiszą, że nas pomieszczą, to myślę, że spokojnie możecie przyjść, na razie trzeba czekać na odzew z ich strony ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 04, 2013, 06:57:19 am »
0
Kilka pytań organizacyjnych ;)

1. Co będzie, jeśli pojawią się osoby poniżej 18-stki, pewnie będą sądząc po obniżającej się średniej wieku na forum? Czy nie będzie problemu z wejściem?
2. Co w sytuacji, gdy ktoś się nie dopisał, a w ostatniej chwili zdecyduje, że perspektywa pobytu na dworcu jest jednak zdecydowanie mniej kusząca? ;)
3. Czy mamy alternatywę dla klubu, gdyby jednak się nas wystraszyli, odmówili?
4. Jak się zbierzemy?

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 04, 2013, 09:01:05 am »
+1
Ja powiedziałam, że zajmę się kwestiami rezerwacji i tak zrobiłam, wszystkich problemów świata nie rozwiążę ;) Kwestie zlotu, jego miejsca, można rozstrzygać zdalnie, nie trzeba mieszkać w Katowicach (zresztą ja też nosa nie wystawiłam do tej pory załatwiając te wszystkie sprawy) więc jeśli komuś zależy, żeby się spotkać, powinien też w jakiś sposób zaoferować swoją pomoc, a nie tylko siedzieć z rękami założonymi i czekać na efekt finalny, tym bardziej, że jest to zlot naprawdę duży i jego organizacja wymaga trochę zaangażowania.

Co do pytania nr 1. - nie sądzę, żeby były problemy z wejściem, nic mi o tym nie wiadomo, żeby dokonywano jakiejkolwiek selekcji, jeśli chodzi o alkohole - nie wiem, czy sprzedają je osobie niepełnoletniej i nie odpowiadam za to.

2. Odpowiedź w poście powyżej - wszystko zależy od tego, co mi odpiszą, jeśli dają znać, że mają wystarczjąco dużo miejsca, to kilka osób na pewno nie zrobi różnicy. Poza tym jestem pewna, że po drodze wypadnie sporo osób.

3. Nie mamy.

4. Pewnie przed Spodkiem w miejscu, które ustali się, jeśli sprawa z klubem będzie już jasna.


Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 04, 2013, 09:04:51 am »
0
Jeśli chodzi o czas 'przed zlotem' to jak już coś ustalimy to ja mogę być osobą kontaktową także jak ktoś będzie chętny to może mi wysłać swój numer na priv

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 04, 2013, 09:13:20 am »
0
Ja powiedziałam, że zajmę się kwestiami rezerwacji i tak zrobiłam, wszystkich problemów świata nie rozwiążę ;) Kwestie zlotu, jego miejsca, można rozstrzygać zdalnie, nie trzeba mieszkać w Katowicach (zresztą ja też nosa nie wystawiłam do tej pory załatwiając te wszystkie sprawy) więc jeśli komuś zależy, żeby się spotkać, powinien też w jakiś sposób zaoferować swoją pomoc, a nie tylko siedzieć z rękami założonymi i czekać na efekt finalny, tym bardziej, że jest to zlot naprawdę duży i jego organizacja wymaga trochę zaangażowania.

Dziękuję za zaangażowanie :) Kasiu, wiemy, że reunionu nie zrobisz :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 04, 2013, 09:18:22 am »
0
Robimy tak - czekamy do czwartku na odpowiedź z Katofonii, jeśli taka się nie pojawi, to Witek się tam przejdzie i ogarnie co i jak, a ja popytam jeszcze znajomych mieszkających w Katowicach, gdzie moglibyśmy się udać, z tym że może być to problemem, jeśli chodzi o centrum, a do Ligoty wycieczek chyba nie będziemy planować. No ale dam znać :)

Edit: Witek mi przypomniał, że na Placu Sejmu Śląskiego znajduje się klub Hipnoza, jest naprawdę spory i na pewno pomieściłby dużo osób więc będziemy w niego celować w raze problemu, wszystko okaże się w czwartek.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2013, 09:25:54 am wysłana przez katarynka »

Offline knopers69

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 04, 2013, 11:16:34 am »
0
Jest szansa na dopisanie się do zlotu pokoncertowego? : )

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 04, 2013, 11:18:25 am »
0
Jak będziemy mieli informacje z klubu docelowego damy znać.

Offline Xevel

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 04, 2013, 03:32:09 pm »
0
Jak będziemy mieli informacje z klubu docelowego damy znać.


Witajcie!
Jestem tu nowa  i interesuje mnie kwestia spotkania. Czy już wiadomo gdzie jest spotkanie, i czy można się jeszcze dopisać????
Wybieram się z mężem i ....brzuszkiem:) Bardzo nam zależy na możliwości poznania całej Slashowej ekipy. A ciężarnej się chyba nie odmawia.....tak słyszałam:)
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia!
P.S. jedziemy z Lublina i możemy kogoś zabrać.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 04, 2013, 03:34:35 pm »
0
Na ten moment lista jest zamknięta i musimy poczekać na informacje z klubu Katofonia z Katowic, ponieważ jeszcze nie odpisali czy są w stanie przyjąć tyle ludzi jednocześnie :) prosimy o cierpliwość

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 04, 2013, 07:42:53 pm »
0
Ciężarne mają prawo bez kolejki, więc w razie czego ostatnia osoba z listy musi się poświęcić   :P

Offline Xevel

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 05, 2013, 07:42:01 pm »
0
Aż na takie przywileje nie liczę:)
Nie ukrywam, że fajnie byłoby dołączyć do Was. Czekam cierpliwie do czwartku. A tak zapytam.....nawet jeśli nie jesteśmy zapisani na listę, to jak przyjdziemy, zostaniemy wyrzuceni ???

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 05, 2013, 07:46:15 pm »
0
Nie :) klub po prostu sobie dziala:)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 05, 2013, 09:19:49 pm »
0
Żeby nie było nieporozumień - to nie jest tak, że ten, kto nie zapisał się na listę jest "niechciany", celem listy było uzgodnienie, ile osób wybiera się mniej więcej na zlot, żebyśmy mogli znaleźć odpowiedni lokal. Lista na razie jest zamknięta, ponieważ nie dostałam jeszcze odpowiedzi i nie wiem, czy do tego danego klubu się zmieścimy. Jeśli okaże się, że zmieszczą się jakoś na siłę osoby z listy to reszta nadal może przyjść, bo tego nikomu nie można zabronić, tylko zwyczajnie się nie zmieści. Jeśli klub nie odpisze to ogarniemy z Witkiem inny i liczę, że wtedy wszyscy chętni się zmieszczą.

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Zlot przed/pokoncertowy
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 05, 2013, 09:43:01 pm »
+1
Niekoniecznie wszyscy muszą okupować stołki, ławy, miejsca siedzące, 50 osób dla średniego klubu to nie tragedia, miejsc stojących na pewno jest pod dostatkiem, chyba że lokal jest mały i przy 50 osobach w lokalu można jedynie robić after party ścisku sardynek po koncercie :P